Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In 16 si 17 mai, la reprezentanta Kawasaki din Debrecen este "Ride Test Weekend". Daca aveti chef sa va dati pe ceva Kawasaki sau Aprilia pe gratis, va recomand. Azi am fost da nu m-am dat, fiindca era ceva lume pe acolo. Asfalt uscat!

 

Tot asa doar Honda are caravan in weekenduri 6-10 iunie, 4-8 iulie in Debrecen si in alte orase, in alte zile..

Se poate alege tipul motocicletei pe care vrei sa-l incerci si apoi sa te inregistrez aici: http://motor.honda.hu/tesztkaravan

Eu ma duc macar la unul dintre caravane! :P Chiar sunt frumoase!

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste 2 sapt. daca mai mergi , ma bag si eu.

Peste 2 saptamani ma bucur daca am motorul facut chit lant si pinioane schimbate, m-am golit de Âştex. Numai candva la vara eventual, dupa sesiuni.

 

 

fain la eger acolo .. arata bine ar merge de`un drum .. numa ca peste 2 saptamani deja is programat ... eventual peste vreo 3 ? cati km sunt pana acolo ? nu vreau ceva foarte lung ca mii greu la drum lung ... toate dor :P)

Sunt aprox 210-220 km pana acolo pe la Debrecen pe M35 si la Mezokovesd (KM 128) o iei jos de pe autostrada.

Mai este un drum dar nu pe autostrada, ii mai scurt. Maine - poimaine fac ruta si postez linkul in topicul acesta :)

 

Dupa mine e destul de mult pt o zi alea 450 de km ... ca mai te plimbi prin zona, nu stai intr-un loc, 2 ore dus 2 ore intors ... si stiind ca eu am cazare ( dar pt restu nu pot garanta :D) caci ma cazeaza familia prietenilor din Eger si mai mult prefer sa raman 2 zile pe acolo (bautura, chef, fomei, etc.) daca tot m-as deplasa in Eger.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as baga un gyula duminica... mai vine cineva?

dar mergem prin bors-sens- gyula :D

Vorbeste cu stefan si poate ne vedem pe drum

Pac pac

 

este ceva calumea la gyula ?? nu de alta nu am mai fost si intreb sa stiu cam ce ar fi de vazut pe acolo.

Da!!!! HAMBURGER bun de tot

pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu.

mergem roata si prin Budapesta daca vrei :D

 

 

putem... dar atunci stam peste noapte acolo.si putem mergem oradea-biharkerestesz-gyula- szeged-intram pe autostrada- budapesta.si cand ne intoarcem budapesta-debrecen-oradea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah toata lumea se kaka pe ea.......se zice traseul se zice ora si locul de unde se pleaca si gata.Daca vrei vi daca nu....nu.

Nu incepi sa filosofezi cum mergi cu ce viteze supersonice si din alea.I'm out!Va las pe voi

Pac pac

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah toata lumea se kaka pe ea.......se zice traseul se zice ora si locul de unde se pleaca si gata.Daca vrei vi daca nu....nu.

Nu incepi sa filosofezi cum mergi cu ce viteze supersonice si din alea.I'm out!Va las pe voi

Pac pac

 

:)

sunt un aplaudac al tau :D

ce si faci? la tatz ni greu! ... fiecare facem ceea ce stim mai bine ... :P

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ne bagam la o tura?Varfuri ceva?Drum mai mult decat super?Cine e pt.Sincer nu ma tine curu cu Stefan:)))))Poooola mea merge 1354 de km!hahahahah ala-i nebun dom'le

Pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah mergem pana la urma sau nu?Vitezistii lumini se baga?Am si eu un week end liber sa imi masor puterile cu nemuritorii BIKERI si atunci nu mai vine nimeni!Faina sunteti!

Pac pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

stie careva dintre voi detalii de intrunirile din CJ din data 29-31.05.09

am inteles ca se tin 2

pt. una am gasit ceva,dar pt. a doua cea a transilvania bikersnu am gasit mai nimic

detalii pt. prima intrunire:In perioada 29-mai-2009 01-iunie-2009 in campingul Eldorado va avea loc intalnirea de motociclisti organizat de clubul "Seth Riders Club".Toata lumea e binevenita.Mai multe detalii puteti afla pe pagina de internet al Clubului.

 

pt.a 2 ceva detalii?

mersi

asfalt uscat si drumuri mai bune

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ne bagam la o tura?Varfuri ceva?Drum mai mult decat super?Cine e pt.Sincer nu ma tine curu cu Stefan:)))))Poooola mea merge 1354 de km!hahahahah ala-i nebun dom'le

Pac pac

... Varfuri , retur prin Arieseni, ha-ha te tine.... ? pac-pac-pac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun :

 

1 Sambata dimineata tura pt 2fast2furios Oradea-Gyula-Varfuri si retur .

2 Duminica tura in grup mers lejer(totusi nu sub 100 afara) in grup acelasi traseu, eventual cum a zis gixx prin Hu. Cu intalnire in chisinau cris sau salonta cu trupa din Salonta si continuarea traseului pan la Virfuri impreuna.

 

Eu vin in amandoua 90%

 

Meniu la Hamburger Gyula 1000Ft (hamburger,suc,cartofi pai). Pt mofturosi este si Gyros sau Saorma

Editat de stefanbh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...