Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

Maine se anunta vreme superbă, așa că scoateți motoarele la soare . Propun Salonta-Gyula-Vărșand-Varfurile cam singurul traseu cu asfalt bun din zonă. Mai vine cineva ? Sau alte idei dc aveți postați.

Oradea-Salonta40 -Gyula 37km-Varșand-Chișineu Criș 30-Vîrfurile 120km. Drum denivelat doar Oradea Salonta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plecare ora 10 din Pecoul de la iesirea spre Arad din Salonta. Oradenii(Cristi și probabil Borzu) tre să plece la 9.30 din Oradea sa zicem Rompetrolul din calea Aradului. PS Buletinele la voi ! sau pașapoarte care nu aveți buletin. N ar strica și tare mie de forinți pt un delicios hamburger la Gyula. :love: .

Statii de carburant pe traseu recomandate: Salonta,Vărșand,Ineu, Vârfurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie placuta!! E fain traseul. Eu am mai facut cu Stefan. atentie pt amatori drumul e lung si obositor.

 

Daca reusuec eu maine fac un sens. Sunt pe low cost acuma. eventual dati un telefon cand va intoarceti din tura sa ne intalnim la un suc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 28 mai se va tine la Cluj Intrunirea orgnaizata de cei de la Seth :"Seth on Fire" tot in aceasi data mai tine si un alt club intrunire (nu-mi vine), care pe unde o luati si ce preferati?

nu ma duc nici asa cu voi ca va tin pe loc :wacko: japanele si bavarez-ele, ci vroiam sa stiu pe unde am sa dau de picior de Oradean...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 28 mai se va tine la Cluj Intrunirea orgnaizata de cei de la Seth :"Seth on Fire" tot in aceasi data mai tine si un alt club intrunire (nu-mi vine), care pe unde o luati si ce preferati?

nu ma duc nici asa cu voi ca va tin pe loc :wacko: japanele si bavarez-ele, ci vroiam sa stiu pe unde am sa dau de picior de Oradean...

SETH !!! cealalta am inteles ca nici anul trecut nu s tinut . Intrunirea SETH e printre cele mai faine din tara. Toți bihorenii îs acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SETH !!! cealalta am inteles ca nici anul trecut nu s tinut . Intrunirea SETH e printre cele mai faine din tara. Toți bihorenii îs acolo.

 

asa e

ieri la zalau am vb cu un din organizatorii de la seth,

si ne promite ca va fii o intrunire de mare spectacol,isi doresc si ei sa creasca

de la an la an:

aduc 2 formatii rock,din care una a cerut o scena mai mare(fata de cea de anu' trecut),

unde vor monta 2plasme destul de mari,.......

nu vor lasa accesul in camping a masinilor dacat sa lase bagajele,si le scot afara

dupa aia

asta asa in mare din ce am mai retinut eu

ca pret de intrare a zis ca nu va depasi 40-50roni,a zis maxim :rolleyes:

asa ca vremea sa tina cu ei si cu noi

sa ne vedem cu bine acolo

 

Mesaj completat

/index.php?showtopic=512256

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Duminica: varianta 1 : Salonta-Varfurile-Castelul Huniazilor-Deva-Salonta. Varianta 2: Salonta-Varfurile-Rosia Montana-Beius- Salonnta. Vremea se anunta perfecta...

 

Hmm... :) Sa vad ce parere au sefii,desi ma indoiesc ca dupa ce nu i-am vazut o luna de zile ma vor lasa sa plec!Daca mergi fara mine drumuri bune sa ai!Daca vei merge cu mine,sigur vei avea drumuri bune! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Poate ai noroc....

Mesaj completat

S-a decis sa ramanem la primul traseu : Salonta - Arad - Deva - Hunedoara - Varfurile - Salonta. Plecare la ora 09.oo Petrom Salonta. (daca nu ploua ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine poate fi interesant!

eu vreau sa ma duc sa urmaresc,daca mai e cineva interesat sa mergem impreuna , eu ma duc cu masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLIMBARE cu iz de shoping :moron:

 

NU VRETI SA MERGETI LA LOUIS MEHA SHOP Munchen???????????

alegeti ce va place

PROBATI .... foarte important!

vedeti cum va sta... :peace:

 

 

ideea e ca vreau sa-mi aduc un motor de enduro si as imparti cu cineva costurile

asa ca am 5 locuri libere in masina

1 loc ar costa 35 euro ( dus intors )

 

0745547974

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLIMBARE cu iz de shoping :laugh:

 

NU VRETI SA MERGETI LA LOUIS MEHA SHOP Munchen???????????

alegeti ce va place

PROBATI .... foarte important!

vedeti cum va sta... :laugh:

 

 

ideea e ca vreau sa-mi aduc un motor de enduro si as imparti cu cineva costurile

asa ca am 5 locuri libere in masina

1 loc ar costa 35 euro ( dus intors )

 

0745547974

Daca mai e un cross de pana in 500e m as baga si eu.

 

 

 

Duminica scutura cineva moliile ? ...cu un Meseș :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine pe la 11.00 la omv pe clujului....cine vrea vine.....mergem la un mic pana in negreni sau mai vedem noi......ultimul ii fraier..hahahahahahahah

huaaaaaaaaaaaaaa!

Mesaj completat

aaaaaaaaa da..daca nu plooo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...