Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iese cineva la o tura zilele astea sau stati toti pe forum ? :what:

Stai flexat..si daca se iese nu iti zic astia ca nu l eplace numa in grupul lor:)))))

huaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pe weekend face cineva vreo iesire mai lunga?Eventual cu dormit peste noapte la cort?Oriunde,cat mai departe!

Mesaj completat

Oradea-Sovata-Gheorgheni-Cheile Bicazului-Vatra Dornei-Borsa-Baia Mare-Oradea 1169km?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca as baga si eu o tura(mai nebuna) in week end......varfuri,meses....ceva....cine vrea,sa scrie aici....vedem cati suntem si am plecat........daca nu scrieti....oricum am cu cine sa merg...pfffffffff!

huaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca as baga si eu o tura(mai nebuna) in week end......varfuri,meses....ceva....cine vrea,sa scrie aici....vedem cati suntem si am plecat........daca nu scrieti....oricum am cu cine sa merg...pfffffffff!

huaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata o iesire pe Varfuri sau Meses ?

Da neaparat.......cred ca meses..ca la varfuri s-a cam futut....multe tiruri...dar vedem...vorbim si postez....huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!......dar noi mergem duminica........sambata se lucreaza

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

halllo....fagotziiii.....ceva in week end?

Mesaj completat

acuma chiar fara stou.....duminica salonta-gyula -varsand-chsineu cris-varfuri....via....cam pe la 9-9juma in benzinaria de la iesirea din salonta spre arad.....be there or be square:)))))

Mesaj completat

daca nu va cheama astia de la black eagles va chem eu......si fara reguli:)))fiecare merge cum poate si cum vrea

:laugh:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

acuma chiar fara stou.....duminica salonta-gyula -varsand-chsineu cris-varfuri....via....cam pe la 9-9juma in benzinaria de la iesirea din salonta spre arad.....be there or be square:)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma chiar fara stou.....duminica salonta-gyula -varsand-chsineu cris-varfuri....via....cam pe la 9-9juma in benzinaria de la iesirea din salonta spre arad.....be there or be square:)))))

Vin si eu se anunta doar 23 C !!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SOIMII NEMTENI din Tg Neamt va invita in perioada 27-29.08.2010. la "PETRECEREA SOIMILOR NEMTENI" editia a II-a, o petrecere haiduceasca cu ocazia aniversarii a patru ani de la infiintarea clubului.

locatia este aceeasi ca si anul trecut, pensiunea "padurea de smarald" situata intr-un peisaj de basm in comuna agapia, la numai 5 km sud de orasul tg neamt.

la intrare veti fi asteptati cu un paharut de palinca, indulcita subtil cu miere de albine, intrarea va fi gratuita pentru motociclisti si pasageri.

din program nu vor lipsi muzica rock, parada, concursurile, berea si gratarele, dar si fasolea cu ciolan asezonata cu muraturi.

nu ma credeti? aruncati un ochi aici:

/index.php?showtopic=427938

foarte multe informatii gasiti si aici:

/index.php?showtopic=416781

cei ce au fost anul trecut stiu despre ce vorbesc.

nu vom cheltui bani cu scene scumpe, pe muzica de pitzipoance, pe fitze si figuri. noi vom investi sufleteste si material, cat ne vom permite, intr-o petrecere de bun-simt si onoare, intr-o petrecere pentru adevarati prieteni motociclisti. mofturile, fitzele, muschii si nervii sa ramana acasa.

cu vremea sa ne ajute Dumnezeu, de restul ne ocupam noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bukowinamc.ro/2010/08/04/a-4-a-intr...ina-motor-club/

 

Intre 20 si 22 august 2010, Asociatia Sportiva Bukowina Motor Club va organiza cea de-a 4-a intrunire dedicata iubitorilor sportului motorizat pe doua roti. Editia din acest an va avea loc in imediata apropiere a orasului Radauti, in incinta strandului din comuna Volovat, cunoscut sub numele “La Piticu” . Ca si in ceilalti ani, Bukowina Motor Club isi va primi oaspetii intr-un cadru placut si curat, imbiindu-i cu mancaruri traditionale bucovinene precum fasolea cu ciolan si ciorba radauteana, muraturile specifice zonei Milisauti-Badeuti, dar si alte preparate pe gustul tuturor. Nu vor lipsi berea oferita de Ciuc, sponsorul oficial al evenimentului, vinurile Vinia si tuica.

 

Pasionatii de motociclism se vor intrece intr-o sumedenie de concursuri trasnite iar cei mai indemanatici vor fi premiati de sponsori si organizatori si vor putea participa la traditionala parada moto pana pe Pasul Palma – una din cele mai lungi parade de acest fel din Romania, ea masurand aproape 80km, efectuati in mare parte prin inima peisajului montan bucovinean. In program sunt cuprinse si numere de moto-stunt care vor avea loc in centrul orasului Radauti.

 

Serile vor fi condimentate de numere de striptease si concerte rock sustinute de formatiile Bucovina, Odyssey, Opt S’un Sfert, Toy Machines, Nothing About Yesterday (N.A.Y) (MD), Corbus Albus (MD), precum si altele a caror confirmare este asteptata in zilele urmatoare.

 

Pretul accesului la cea de-a patra intrunire Bukowina Motor Club este de 20 RON/ persoana, pilotul motocicletei primind si traditionalul ecuson brodat.

 

Nota: In buna traditie a intrunirilor Bukowina MC, rateurile si turarea in gol nejustificata a motocicletelor dupa ora 01:00 sunt interzise si pot fi sanctionate cu excluderea elementelor perturbatoare din perimetrul intrunirii.

 

Va asteptam!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...