Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baietzii, maine propun o posibila ultima tura pana-n ungaria (cel putin pt mine), ce ziceti? Va bagati? Propun sa ne intalnim pe la 6:30-7:00.

Daca vand motoru-n weekend, sezonu' asta s-a dus! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietzii, maine propun o posibila ultima tura pana-n ungaria (cel putin pt mine), ce ziceti? Va bagati? Propun sa ne intalnim pe la 6:30-7:00.

Daca vand motoru-n weekend, sezonu' asta s-a dus! :cheers:

 

eu ma bag dc suntem mai multi

 

asa mi tarsa sa merg un tigan de bucu si unu de sibiu ca ne dau amenda de ten inchis :rusinica:

deci sa fie si albi intre noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag dc suntem mai multi

 

asa mi tarsa sa merg un tigan de bucu si unu de sibiu ca ne dau amenda de ten inchis :rusinica:

deci sa fie si albi intre noi

Bai, tu altceva nu mai stii, mai nou? Numa sa te tragi pi cwr???

 

:cheers: :cheers: :finger: nu sunteti normali

Pai!? Cine a zis ca suntem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietzii, maine propun o posibila ultima tura pana-n ungaria (cel putin pt mine), ce ziceti? Va bagati? Propun sa ne intalnim pe la 6:30-7:00.

Daca vand motoru-n weekend, sezonu' asta s-a dus! :rusinica:

vin si eu, dar numai dupa ora 8, ce se topeste asfaltul sub roti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: :cheers: :cheers: Mai mult nu am de spus. :blink:

Eu zic sa ne facem abonament al oituz.. ca e tare rece sucu acolo .. si mancam etc.. apoi mergem si dormin bine .. ca altceva nex :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu ati mai iesit aseara ?...aleck am intrat pana`n Oituz ca ti`am vazut motoru da nu te`am gasit, si apoi tira acasa ca se facea noapte si nexam lights :rusinica: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m`am dus pana langa cimitir si cand m`am intors am turat oleac motoru ... nu so auzit nimic ? :)

data viitoare sa il turezi in tinca sa te auzim .. :cheers: .. nu il tura asa departe .. tureaza-l acolo langa oituz ca acolo intorci priviri :alcy: , sau tu vrei sa intorci priviri la cimitir???? :cheers: :crack: :drink: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare sa il turezi in tinca sa te auzim .. :cheers: .. nu il tura asa departe .. tureaza-l acolo langa oituz ca acolo intorci priviri :drink: , sau tu vrei sa intorci priviri la cimitir???? :cheers: :cheers: :crack: :)

Te-ai trezit domnu'? :alcy: Ai dormit bine>? :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai trezit domnu'? :crack: Ai dormit bine>? :drink:

am dormit un fosz... 2 ore am dormit ca toata noaptea am tot lucrat .. iar la 11 am avut condus in poligon .. si trezeste-te si fugi acolo,ca eu uitasem.. si caldura in cap etc.. dar m-am descurcat am facut traseul de 8 ori si la revedere...ma bag la un dush receeee.

ps:unde umblii tu noaptea fara noi alek? :cheers: ...ieri te plimbai in oras...la ora 0.... :cheers: :cheers:

ps* si-a vandut sosolica motocicleta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare sa il turezi in tinca sa te auzim .. :cheers: .. nu il tura asa departe .. tureaza-l acolo langa oituz ca acolo intorci priviri :lool: , sau tu vrei sa intorci priviri la cimitir???? :crack: :drink: :alcy: :cheers:

 

:cheers: ...e clar e epidemie!

 

Clarificati-ma si pe mine parca vorbiti chineza aici :) deci:

 

1. unde este Oituz

2. unde este Karaviem ( asta im suna cunoscut ...hm)

3. unde este LION

 

:lol: pentru viitoare posibile explicatii va multumesc cu :bier:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: ...e clar e epidemie!

 

Clarificati-ma si pe mine parca vorbiti chineza aici :cheers: deci:

 

1. unde este Oituz

2. unde este Karaviem ( asta im suna cunoscut ...hm)

3. unde este LION

 

:drink: pentru viitoare posibile explicatii va multumesc cu :crack:

alice ...tu nu stii cum sa te lipesti de noi? :) ... lasa nr de telefon si cand iesim ne vedem si iti aratam noi tot orasu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alice ...tu nu stii cum sa te lipesti de noi? :) ... lasa nr de telefon si cand iesim ne vedem si iti aratam noi tot orasu :cheers:

 

:crack: da exact lipit e cuvantul potrivit la cat sunteti voi de dezorganizati ...ba va propuneti sa va intalniti si nu va intalniti ...ba unul vrea sa faca o plimbare si ceilalti se trag pe c***r si la vreo 200 km mai greu cu lipitul la intalnirile voastre ...o sa vad eu daca nr meu de tel va folosi la ceva ...orasul il cunosc :cheers:

 

:cheers: hai lasa teoria si pune-te de-mi da explicatii ...vreau si eu sa stiu unde e Oituz, Karaviem si LION nu fi uracios

Editat de alice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: da exact lipit e cuvantul potrivit la cat sunteti voi de dezorganizati ...ba va propuneti sa va intalniti si nu va intalniti ...ba unul vrea sa faca o plimbare si ceilalti se trag pe c***r si la vreo 200 km mai greu cu lipitul la intalnirile voastre ...o sa vad eu daca nr meu de tel va folosi la ceva ...orasul il cunosc :)

 

:cheers: hai lasa teoria si pune-te de-mi da explicatii ...vreau si eu sa stiu unde e Oituz, Karaviem si LION nu fi uracios

Baga-mi-as...e a treia oara cand scriu acelasi lucru...fi-le-ar internetu' al dreaq.

 

Deci:

 

1. Oituz este la intrare pe strada Armatei Romane (spre Universitate, cimitir) pe partea stanga, este singura terasa la strada din zona. Terasa noastra (La Muzeu) este exact vis-a-vis de ea.

2. Karaviem este pe Sucevei, dinspre Zoo (Mol) spre BCR (Piata Mare), pe partea stanga, este o parcare in fata.

3. Lion este in centru, langa Hotel Vulturu Negru, vis-a-vis de parcarea aia mare din centru (statuia M. Eminescu)

 

Sper ca-ti va fi de folos pe viitor.

 

P.S. Un nr de tel, ceva? Pt consecventa. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiiiiiii cand am trecut prin fata la Oituz l`am turat :crack: ... da daca nu m`ati auzit inseamna ca tra sa`mi pun iara AKRAPOVIC`u :drink: :alcy: :) :cheers:

 

eu propun sa iti dai toba jos de tot ca oricum se aude a scuter :cheers: :cheers:

sau poate ca ei te-au auzit dar nu te-au vazut din cauza xenoanelor din far :bier: :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...