Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

ioa ... deci de pe loc sunteti cam praf :) :cheers: :cheers: ... nu`i nimic se invata si aia :cheers: :crack: aveti grija ce faceti cand mai mereti ca va stiu yo ce nebunatici sunteti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Praf, nepraf...unii tre' sa-si vanda motoru' urgent! Asa ca nu prea mai ramane timp de invatzat... (

Apropos, ca sa fiu asa un pic OT: vand urgent motoru'! Cine-l stie cunoaste, 3000 EUR, nenegociabil, ultimu' pret! Ma doare inima, da' asta e! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioa ... deci de pe loc sunteti cam praf :cheers: :cheers: :cheers: ... nu`i nimic se invata si aia :crack: :drink: aveti grija ce faceti cand mai mereti ca va stiu yo ce nebunatici sunteti

in filmuletu' lu' kawa nu eram chiar asa de PRAF :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei terminati cu bascalia ca va ia de urechi XYZ ...unde fugi de vrei asa in tromba sa-ti vinzi motoru aleck

 

Super iesire ati facut ...strandul de la Suncuius e cu apa termala?

 

 

hello, noi pana acum nu cred ca am purtat vreo conversatie :cheers:, uite iti raspund eu daca nu te deranjaza este hotel acolo la Suncuius si este piscina hotelului la care in momentul de fata este gratuita intrarea dar am inteles ca va fi in curand si un tarif de intrare care va fi in jur de 80 RON in care vei avea inclus bufet suedez si sezlong pe toata ziua. Din cate stiu nu este apa termala. Oricum daca te gandesti sa treci pe acolo vreodata merita sa te si cazezi si sa incerci si mancarurile sunt nemaipomenite. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) multumesc pentru informatii :cheers: ...daca ar fi apa termala ar fi perfect imi place apa termala la nebunie ...dintre prietenii mei cand mergem la piscina normal, cu apa rece ca aici apa termala canci sau la Valiug la lac sunt ultima care ma bag in apa cand chiar nu mai pot ...ma acomodez greu cu apa rece ...am vazut din poze ca e foarte frumos acolo ...piscina langa padure super! ...si mancaruri mmmm ...daca se gateste bine sunt de'ai mei ...sper sa ajung vreodata sa ma cazez pe acolo Editat de alice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei terminati cu bascalia ca va ia de urechi XYZ ...unde fugi de vrei asa in tromba sa-ti vinzi motoru aleck

 

Super iesire ati facut ...strandul de la Suncuius e cu apa termala?

Deh... ma grabesc si io ca tot omu', peste mari si peste tari. Mai exact spre alte continente :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pana la urma la cat mergeti la unguri duminica la AQUA PARC ? ca eu merg la nunta si daca ajung pana`n ora 10 si nu ati mers as veni si eu :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai pana la urma la cat mergeti la unguri duminica la AQUA PARC ? ca eu merg la nunta si daca ajung pana`n ora 10 si nu ati mers as veni si eu :bigstar:

daca e de mers, se merge cat mai dimineata sa profitam de toata ziulica. Ramane de vazut daca ne strangem cativa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e de mers, se merge cat mai dimineata sa profitam de toata ziulica. Ramane de vazut daca ne strangem cativa.

ma bag si eu dar dupa masa pe la 15-16.00 eu ma intorc pt ca tb sa ies cu teddy

anuntati-ma si pe mine

 

vladu cam cat e intrarea? ca sa fac rost de bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu dar dupa masa pe la 15-16.00 eu ma intorc pt ca tb sa ies cu teddy

anuntati-ma si pe mine

 

vladu cam cat e intrarea? ca sa fac rost de bani

1 mie si ceva de forinti ii nu mai stiu exact :bigstar: da de banii aia ai conditii frate nu ca la noi 60 de mii si intri`n bazin si dai de rahat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata lumea s-a tras pe c** cu hoidu

am mers numai eu cu un prieten

fu bine un pic cam scump si cam aglomerat

dp parerea mea nu prea isi merita banii 7200ft 2 persoane si vreo 8-9 tobogane

o poza pt gasca noastra :) :bigstar:

post-15132-1185778984_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata lumea s-a tras pe c** cu hoidu

am mers numai eu cu un prieten

fu bine un pic cam scump si cam aglomerat

dp parerea mea nu prea isi merita banii 7200ft 2 persoane si vreo 8-9 tobogane

o poza pt gasca noastra :blink: :)

Am vrut si io sa merg......da l am sunat pe gixxer dimineata si a zis ca nu merge nimeni, nu l a sunat nimeni numai eu.............. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vb de tras pe poponeata ca mie nu mi`o zis nimeni ca mergi, aleck stiam ca nu merge gixxxer si vlad mi`or zis ca nu mai merg da de tine n`am stiut nimic

 

 

bob gulyas alexanderraz ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut si io sa merg......da l am sunat pe gixxer dimineata si a zis ca nu merge nimeni, nu l a sunat nimeni numai eu.............. :bigstar:

 

eu l-am sunat pe vlad dimineata si a zis ca gixxer nu mere ca n-are bani , alek ca e la bucale,etc.......

 

dc aveam nr tau te sunam

eu am mers fr moto ca n-am avut cu cine mere

:)

 

--- Mesaj completat în 30 Jul 2007 13:10 -------------

nu mai vb de tras pe poponeata ca mie nu mi`o zis nimeni ca mergi, aleck stiam ca nu merge gixxxer si vlad mi`or zis ca nu mai merg da de tine n`am stiut nimic

bob gulyas alexanderraz ?

ai nr meu

dc nu suni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu l-am sunat pe vlad dimineata si a zis ca gixxer nu mere ca n-are bani , alek ca e la bucale,etc.......

 

dc aveam nr tau te sunam

eu am mers fr moto ca n-am avut cu cine mere

:blink:

 

<small>--- Mesaj completat în 30 Jul 2007 13:10 -------------</small><br/>

ai nr meu

dc nu suni

Ioi uite aici :bigstar: 0728/122555, ID Mess dulaustefan :)

PS: De obicei NU ma trag pe/de BUC.I !!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...