Sari la conținut

Planuri Iesiri - Plimbari/Evenimente moto


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asteptam raspunsu tau :crack: ... si sper k vremea sa tzina cu noi :crack: ... asfalt uscat

 

si eu astept raspunsul cu nerabdare.

mai ales ca ieri am probat motorul pana in Paleu si merge super si la drum lung.

mie internetul imi arata pe sambata 22 grade si cer senin, cam toata saptamana asa va fi.

:ok: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca la sf. lui iulie este intrunire moto in SB. :ok: Eu oricum aveam de gand sa dau o tura pe-acolo fiind si la final de concediu (am si neamurile pe acolo), are cineva de gand sa mearga? Nu cred ca e prea devreme sa intreb... :crack:

Eu cred ca pana in iulie mai dau o tura sau doua pe acolo... :cheers: tre' sa-mi fac rodaju', ca din cate am vazut stau cam prost cu incheieturile :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baietii!

scuze ca nu am mai intrat da no de sarbatori........ musafiri si plimbarika :ok:

aaaaaa apropo Histos a Inviat!

mai eu ma gandeam sa ne vedem daca este posibil pentru toata lumea sau macar marea majoritate VINERI seara la REGAL ca e cunoscut de toti si + ca suntem acceptati acolo fara probleme.

 

Plecarea SAMBATA orele 13-13:10 din acelasi loc REGAL cu o eventuala oprire la Petrom sau Mol pe Borsului asta in cazul in care cineva trebuie sa alimenteze.

 

Mai vin daca ajuta D-zeu si e vreme buna si putem pleca, Nicu cu CBR 1100 F, Sandu cu Yamaha Super Tenere de 750

 

 

am sa va rog sa faceti careva care are timp o lista cu noi cei care plecam.... multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baietii!

scuze ca nu am mai intrat da no de sarbatori........ musafiri si plimbarika :ok:

aaaaaa apropo Histos a Inviat!

mai eu ma gandeam sa ne vedem daca este posibil pentru toata lumea sau macar marea majoritate VINERI seara la REGAL ca e cunoscut de toti si + ca suntem acceptati acolo fara probleme.

 

Plecarea SAMBATA orele 13-13:10 din acelasi loc REGAL cu o eventuala oprire la Petrom sau Mol pe Borsului asta in cazul in care cineva trebuie sa alimenteze.

 

Mai vin daca ajuta D-zeu si e vreme buna si putem pleca, Nicu cu CBR 1100 F, Sandu cu Yamaha Super Tenere de 750

am sa va rog sa faceti careva care are timp o lista cu noi cei care plecam.... multam!

 

eu vin

o sa ajung la 13.10 fix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu 100%. la 1 o s fiu deja la Regal. Luci, Vlad, Alex, Aurel voi nu venitzi???apropo... vineri seara cam la c ora ne intalnim?

 

vineri eu mai repede de 17 nu reusesc sa fiu la regal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu 100%. la 1 o s fiu deja la Regal. Luci, Vlad, Alex, Aurel voi nu venitzi???apropo... vineri seara cam la c ora ne intalnim?

...daca pe mine ma intrebi, as veni daca reusesc sa scot numere definitive zilele astea.

Daca nu, nu. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...daca pe mine ma intrebi, as veni daca reusesc sa scot numere definitive zilele astea.

Daca nu, nu. :cheers:

Daca ai tot la politie, numerele sunt gata in 2 ore.

(sau la cat esti tu de norocos, poate in 45 de minute :ok: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai tot la politie, numerele sunt gata in 2 ore.

(sau la cat esti tu de norocos, poate in 45 de minute :ok: )

:cheers: ...incredibil dar adevarat.Azi dimineata in 5 minute am scapat la politie, toate actele erau ok, imediat merg sa iau numerele.....ceva nu-i in regula....prea usor au mers toate.....parca vad ca merg sa iau numerele si-mi zice ala ca s-o gatat tabla din care se fac numere.... :crack:

Editat de vladps
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: ...incredibil dar adevarat.Azi dimineata in 5 minute am scapat la politie, toate actele erau ok, imediat merg sa iau numerele.....ceva nu-i in regula....prea usor au mers toate.....parca vad ca merg sa iau numerele si-mi zice ala ca s-o gatat tabla din care se fac numere.... :blink:

 

 

:cheers: :ok: Brava! Se vede treaba ca-s pusi pe treaba ai nostri... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietzi...atunci hai k n vedem p la 6, 6 si un pic (fiecare cum poate veni).va asteptam, pana atunci bem un suc

 

repsoale, imi pare rau... dar am vb cu ea, si...te iau cu mine, dar TU FACI PLINU`

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YEEEEEEEEEEEE :ok: :cheers: :crack: .... happy times in my life :ok: ... ne vedem maine la REGAL = TERASA FARA EGAL :crack: :blink: ... asfalt uscat

...numa un pic...deci... unde si cand e intalnirea de vineri pentru a stabili detaliile cu plimbarea de sambata?...ca am mai fi cativa care poate venim....locul si ora plz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce comisioane aveti voi la Regal pt. toata campania asta publicitara?

Va lasa sefu cate-o tura cu motorul? :cheers:

 

 

Vin si eu sa beau un suc cu voi, dar maine nu vin, fac prezenta la concursul de custom :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca la sf. lui iulie este intrunire moto in SB. :cheers: Eu oricum aveam de gand sa dau o tura pe-acolo fiind si la final de concediu (am si neamurile pe acolo), are cineva de gand sa mearga? Nu cred ca e prea devreme sa intreb... :blink:

Eu cred ca pana in iulie mai dau o tura sau doua pe acolo... :crack: tre' sa-mi fac rodaju', ca din cate am vazut stau cam prost cu incheieturile :crack:

 

 

Deci? Nu-si face nimeni coafura pana la Sb? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...