Sari la conținut
ioio_viola

4 Gran Premio Red Bull de España

Postări Recomandate

Diiiiiiiiiiiiiiii!

de acord! :peace:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne face doctoru' ceva surprize placute.

Partajează acest post

Link spre post

Și nu vine la cursă?😂😂

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca in cursa asta o sa fie si Lorenzo mai vizibil, desi sper sa fie tot pe ultimul loc. Nu-l sufar.

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca in cursa asta o sa fie si Lorenzo mai vizibil, desi sper sa fie tot pe ultimul loc. Nu-l sufar.

Lore are potential (dovada clara sunt titlurile la activ), dar in prezent este in cadere libera. Ar fi utila o revenire sa mai amestece cartile putin.

Partajează acest post

Link spre post

Are, dar deocamdata cu ducati e in primii de la coada clasamentului. Poate se adeveresc zvonurile cum ca se duce la Suzuki, si poate se schimba treaba, desi tot nu o sa-l sufar.

Partajează acest post

Link spre post

lorenzo-land-640x640x80.jpg

Partajează acest post

Link spre post

si il plimba Marquez pe caricior

Whats_App_Image_2018-05-02_at_11.57.44.j

Editat de wtf?

Partajează acest post

Link spre post

Atata caterinca aici...

Partajează acest post

Link spre post

Prea multe curve... prea putin trotuar....

Partajează acest post

Link spre post

Si topicul se facu...!

» Post actualizat in 02 May 2018 10:52

Lore are potential (dovada clara sunt titlurile la activ), dar in prezent este in cadere libera. Ar fi utila o revenire sa mai amestece cartile putin.

Adevarata lui valoare acum se vede. Titlurile alea le-a luat in conjuncturi favorabile/dubioase. Vezi 2010, 2015, ca sa ma rezum doar la astea doua.

Partajează acest post

Link spre post

» Post actualizat in 02 May 2018 10:52

Adevarata lui valoare acum se vede. Titlurile alea le-a luat in conjuncturi favorabile/dubioase. Vezi 2010, 2015, ca sa ma rezum doar la astea doua.

frend, nici eu nu-l am la suflet pe lorica, dar omu cand scapa in fata nici dracu nu-l mai prindea.

un campionat luat e luat, nu te mai intreaba nimeni nimic.

intreaba-l pe dani cate a luat.

Editat de frigider

Partajează acest post

Link spre post

Pe vremea cand o taia in fata era valabil...exact din punctul asta de vedere.La bataie nu rezista eroic nici atunci.

Daca nu se simte perfect pe motocicleta se simte infect.Nu are zona gri.

Toti sunt foarte buni din motogp,doar ca mai sunt norocosi si ghinionisti.

Partajează acest post

Link spre post

Cumul de ghinion, nesansa, descantec, deochi, legare de cununii, blesteme, voodoo si ce pastele masii o mai fi...

Apreciez situatia ca cea mai mare risipa de bani facuta de Ducati ever....

Rossica mai vinde o sapca si tragea dupa el imaginea si galeria, deci ceva beneficii tot aveau.

Editat de 1xu1xf1xu

Partajează acest post

Link spre post

un campionat luat e luat, nu te mai intreaba nimeni nimic.

Drept este, insa noi, cei care am vazut acele sezoane, stim si nu uitam. A ajuns pe cea mai buna motocicleta ever, in cea mai favorabila conjunctura pentru el. Orice pilot din top 5-6, care ar fi fost in locul lui ar fi ajuns campeon, Si pentru ca l-ai invocat pe Dani, sunt convins ca daca ar fi avut sansa, de a pilota un M1, ar fi avut titluri in palmares.

Editat de xt600

Partajează acest post

Link spre post

Drept este, insa noi, cei care am vazut acele sezoane, stim si nu uitam. A ajuns pe cea mai buna motocicleta ever, in cea mai favorabila conjunctura pentru el. Orice pilot din top 5-6, care ar fi fost in locul lui ar fi ajuns campeon, Si pentru ca l-ai invocat pe Dani, sunt convins ca daca ar fi avut sansa, de a pilota un M1, ar fi avut titluri in palmares.

Alta acum....cu Yamaha lua titluri dar cu Honda nu a putut/poate..:)))...poor Dani..,,,pe Lorenzo nici eu nu l am la inima dar prea ii faceti scene favorabile...eu imi aduc aminte de ceva dueluri si cu Rossi si cu Pedrosa si cu Marq...nu e chiar asa praf tipul ...si te as mai interba ceva ...adevarata valoare a lui Rossi sa vazut cand era la Ducati?...

Nu e nimic surprinzator ,cel putin ptr mine...de ce se intampla acum cu el la Ducati ...era de asteptat....nu se pupa neam cu moto aia si nici nu o sa reuseasca vreodata...ramane sa vedem cum iese din incurcatura acum..:))))

Partajează acest post

Link spre post

...si noutati,noutati,se dezbat titlurile lui Lorenzo (a cata oara?...) :moron:

Prea multe curve... prea putin trotuar....

:bow:

Perfect.Flawless.Fin.

Meanwhile pa Jerez :

- Rossi va fi facut o tura de pamant in regim de racing cand va ajunge la tura 15 de la Jerez (speram sa nu il dea MM pe jos inainte),asta inseamna 8730 tururi (destul de rapide),adica 40.075km.

Status : Legend

- Pol Espargaro semna pe 2 ani cu KTM

Intrebarea de pe buzele tuturor e cine e al doilea cu care va semna ktm.

Editat de Method

Partajează acest post

Link spre post

Meanwhile pa Jerez :

- Rossi va fi facut o tura de pamant in regim de racing cand va ajunge la tura 15 de la Jerez (speram sa nu il dea MM pe jos inainte),asta inseamna 8730 tururi (destul de rapide),adica 40.075km.

Mda..din pacate numai recorduri de longevitate va mai avea de acum. Bune si alea asa..dă palmares.

In alta ordine de idei, asistam la inca un campeonat fara miza. Deja imi amintesc de Schumi si de momentul cand am renuntat sa ma mai uit la F1 :facepalm:

As fi preferat sa iasa Rossi la pensie (oficial ca neoficial a iesit demult) , dar in schimb campionatul sa fie mult mai animat, pretendenti reali la titlu, curse la care sa-ti tii rasuflarea etc.

The King is dead, long live the King!

Partajează acest post

Link spre post

Eu as fi preferat sa nu iasa.Rossi merge ff bine.

Primele 2 curse au fost ff animate.Mai ales Argentina,al draq de animata,desene animate,nu alta :crack: Insa chiar a fost o cursa pe muchie de cutit.

La cota da,a fost viol,dar nu atat datorita Hondelor (cal?) cat datorita lui MM.Acuma ce sa facem,sa-i legeam lu ala o mana la spate sa mearga mai incet ca sa fie mai animata cursa?

Exista pretendenti reali la titlu.Honda are un avantaj,insa orice se poate intampla,nu e batut in cuie ca MM sa ia campionatul,desi intradevar,el are prima sansa.

Daca te uiti in campionat insa vei vedea ca nu MM e lider,ci altul....anul trecut a fost la fel,MM a declarat ca nici ei nu l-au luat in seama pe Dovi ca pretendent la campionat si au ajuns sa se bata cu el.

La Jerez aici iarasi,MM va avea un avantaj ca e un circuit twisty,dar nu e batut in cuie,vom vedea.Aici oricum nu va defila ca la cota.

Editat de Method

Partajează acest post

Link spre post

Pensionar sau nu, vreau sa vad starurile actuale daca se pot mentine aproape de podium cum o face el la varsta lui. Este mai bun decat 3 sferturi din grila la aproape 40 de ani.

Partajează acest post

Link spre post

...si noutati,noutati,se dezbat titlurile lui Lorenzo (a cata oara?...) :moron:

:bow:

Perfect.Flawless.Fin.

Meanwhile pa Jerez :

- Pol Espargaro semna pe 2 ani cu KTM

Intrebarea de pe buzele tuturor e cine e al doilea cu care va semna ktm.

nu mancau astia ca zarco?

Partajează acest post

Link spre post

Mda..din pacate numai recorduri de longevitate va mai avea de acum. Bune si alea asa..dă palmares.

In alta ordine de idei, asistam la inca un campeonat fara miza. Deja imi amintesc de Schumi si de momentul cand am renuntat sa ma mai uit la F1 :facepalm:

As fi preferat sa iasa Rossi la pensie (oficial ca neoficial a iesit demult) , dar in schimb campionatul sa fie mult mai animat, pretendenti reali la titlu, curse la care sa-ti tii rasuflarea etc.

The King is dead, long live the King!

Hahaha...de parca din vina lui rossi nu este spectacol in motogp.

Asa putem da vina pe marc ca e prea bun si nu are concurenta,sau pe honda,bietul dani,electronica,spanioli,neti sandu,etc..

Editat de P T R

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.