Jump to content
Sign in to follow this  
cornel_bob

Vand Honda VTR1000F accidentata - 200 euro

Recommended Posts

Vand Honda VTR1000F accidentata frontal. Pret 200 euro.

Motoreta este in Ploiesti. Este inmatriculata, sunt proprietar in talon, se poate elibera fiscal.

Motoreta se vinde asa cum se vede mai jos. Nu am timp de dezmembrat, deci as prefera sa nu vand pe bucati.

Tel: 0723550629

In vremurile ei bune arata cam asa

Edited by cornel_bob

Aia 200€ trebuie sa i dai tu aluia care te scapă de mormanul asta de fier vechi...

Edited by BMWs1000RR

E fosta mea motocicleta.

Inainte sa ajunga la Cornel, motocicleta a primit distributie noua si kit de lant nou. Deci daca are cineva nevoie de un kit de lant si niste lanturi de distributie cu intinzatoare noi, merita luat mormanul de fiare.

De curiozitate care au fost urmarile pentru rider? Adica motocicleta am vazut cum arata dupa accident ... riderul ce "damage" a avut dupa accident?

Fara suparare, dar nu merita 200 de euro...

Nu prea mai sunt multe chestii de recuperat de acolo.

Si cele relativ ok nu valoreaza 200 euro.

Spunea fostul proprietar ca se pot recupera lanturile si intinzatoarele. Eu nu as avea curaj sa le montez pe motocicleta mea.

A cazut de pe cric?

Cu parere de rau iti spun, decat sa dai necazul ala la altii mai bine da o la fiare vechi. Oricum ti ai luat banii pe ea din asigurare. Asta e, bine ca ai scapat. Arunca restul si pune end la ghinion.

Nu inteleg ce va freaca grija de pret ? Daca o punea donatie , nu mai comenta nimeni . Era bun un filtru de aer sport pe gratis .

Pentru cine se ocupa cu dezmembrari , piese sunt destule . Lasati-i pe ei sa comenteze pretul , iar voi cumparati o baie de ulei noua cu 200 euro .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...