Jump to content
Sign in to follow this  
SCHUMOTO

Schumoto angajeaza pentru depozitul din Bucuresti

Recommended Posts

Buna ziua,

SCHUMOTO srl ROMANIA este o firma de distributie romano-austriaca, avand ca activitate importul si comercializarea de accesorii si consumabile pentru magazinele moto/scooter/atv. Firma isi desfasoara activitatea in Bucuresti, cu sediul in incinta Romexpo.

Avem nevie de o persoana pentru activitati desfasurate in depozit, postul disponibil este acela de manipulator marfa.

Colegul nostru se va ocupa cu pregatirea de livrare a produselor, incarcarea si descarcarea marfurilor din depozit, inventariere si tot ce tine de logistica depozitarii si livrarii de produse.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la financiar(at)schumoto.ro sau sa ne contacteze telefonic la nr. 0724285805.
Va rugam ca toate intrebarile sa fie adresate prin email, nu urmarim constant acest topic.

Cu stima,
Echipa SCHUMOTO

Din descriere postul este de sclav modern, om bun la toate. Manipulator marfa care face inventar?

Manipulator marfa care face inventar?

Cam asta ma gandeam si eu, postul care sa acopere tot ce scrie ar fi cel de lucrator gestionar, care implicit vine la pachet cu un salariu mai mare.

Am fost la unix.cautau gestionar,unul care făcea totul în depozit(gestionar,piker,descarcat marfa,ținut evidenta stocului,eram singurul om dintr un depozit de 40krepere).intr un colectiv de 18 oameni eu făceam 40% din activitatea. firmei,singur.totul pentru motivantul salariu de 2000, 6 zile pe săptămână,9 ore pe zi.am reușit sa fac pe prostul și m au lăsat în pace.legal, angajații nu trebuie sa ridice greutăți de 20kg.mi s ascuns ca acele coșuri în care se așează comenzile,au 25+kg....era perfect pentru mine,am discopatie.numai scalv la unix ul condus de un fost motociclist, nu am incercat.a fost tare cum imi spunea de greutatea coșurilor,după ce i am spus ca am coloana fwututa.cicanu e asa greu. Asa e, ridic 20kg cu o mana la sala.oare de de pleacă romanii afara sau prefera 1600,ca agent de paza.unde o labaresti toată ziua. Fără munca fizica și responsabilități enorme

Va plângeți de parcă v-ar angaja cu japca. Sunt salarii de 2000 de lei și mai mici pentru că sunt muritori de foame care le accepta. Indiferent de condiții.