Sari la conținut

Postări Recomandate

salutare am si eu o problema miam cumparat de cunrand un enduro din 2006 marca zongshen de 125 cu elemente si motor de yamaha si am o problema cu el vibreaza prea tare motorul cand ma urc pe el imi face masaj stie cineva care ar fi problema va multzumesc anticipat :D

post-43424-1244583830_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 635
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare am si eu o problema miam cumparat de cunrand un enduro din 2006 marca zongshen de 125 cu elemente si motor de yamaha si am o problema cu el vibreaza prea tare motorul cand ma urc pe el imi face masaj stie cineva care ar fi problema va multzumesc anticipat :moto:

 

Altii ar plati bani buni pentru un masaj oriental la oo ... da' asa-i romanu', nu-i convine nici gratis. Vezi sa nu-ti para rau dupa ce-oi rezolva-o. Bafta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am si eu o problema miam cumparat de cunrand un enduro din 2006 marca zongshen de 125 cu elemente si motor de yamaha si am o problema cu el vibreaza prea tare motorul cand ma urc pe el imi face masaj stie cineva care ar fi problema va multzumesc anticipat :D

 

 

Salut ,

 

Cautal pe Karpatenwolf sau Dan Pasteanu (Dan e master pe reparatii de enduro)

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am si eu o problema miam cumparat de cunrand un enduro din 2006 marca zongshen de 125 cu elemente si motor de yamaha si am o problema cu el vibreaza prea tare motorul cand ma urc pe el imi face masaj stie cineva care ar fi problema va multzumesc anticipat :D

mai bine iti luai o yamaha--dar daca tot o ai viziteaza-l pe Pasteanu ---- undeva prin Vestem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva, imi lipseste colierul de la toba de esapament pe care am achizitionato si nu reusesc nicicum sa o fac sa stea fixa fara sa o sudez, ma poate ajuta careva? Platesc desigur!

Link:

Poza1

Poza2

Poza3

Poza4

Editat de ViRuSaKe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva, imi lipseste colierul de la toba de esapament pe care am achizitionato si nu reusesc nicicum sa o fac sa stea fixa fara sa o sudez, ma poate ajuta careva? Platesc desigur!

Link:

Poza1

Poza2

Poza3

Poza4

Daca e vorba de colierul mic, din partea de jos a tobei, care vine peste buza aia umflata de pe teava, atunci mergi la Peugeot ca modelul 206 asa are prinderea intre saxofon si tobe: cu un colier cu o buza mai ridicata. S-ar putea sa se potriveasca la fix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva, imi lipseste colierul de la toba de esapament pe care am achizitionato si nu reusesc nicicum sa o fac sa stea fixa fara sa o sudez, ma poate ajuta careva? Platesc desigur!

Link:

Poza1

Poza2

Poza3

Poza4

SuperNova-Solenza au asaceva, dar cred ca un diametru ceva mai mare... oricum, mai ieftin decat Peugeot... mergi cu mobra la magazinul Iony si roaga-i sa-ti dea un colier sa probezi... poate merge scurtat :bounce:

Eu as pune silicon pentru...

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SuperNova-Solenza au asaceva, dar cred ca un diametru ceva mai mare... oricum, mai ieftin decat Peugeot... mergi cu mobra la magazinul Iony si roaga-i sa-ti dea un colier sa probezi... poate merge scurtat :P

Eu as pune silicon pentru...

Multumesc frumos pt. ajutorul acordat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Care stie ce vulcanizare din sibiu schimba cauciucuri de motocicleta sau le repara (pana) ?? Ca la care am fost eu spuneau ca nu se baga :disappointed: ... Am Aprilia RS 50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

question... am tot căutat Âşi nu am găsit. de unde pot face rost în ro de cauciucuri 16 x 3.5 ??? am găsit prin germa sau austria, dar nika local... ceva iei? thx anticipat... baftă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

question... am tot căutat Âşi nu am găsit. de unde pot face rost în ro de cauciucuri 16 x 3.5 ??? am găsit prin germa sau austria, dar nika local... ceva iei? thx anticipat... baftă

 

gasesti o gramada pe forum care-ti aduc din germania.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

question... am tot căutat Âşi nu am găsit. de unde pot face rost în ro de cauciucuri 16 x 3.5 ??? am găsit prin germa sau austria, dar nika local... ceva iei? thx anticipat... baftă

masurile acestea ar putea fi pentru:

old style enduro

old style minicross

old style scooter

pot sa-ti aduc de la Golden Tyre daca imi dai detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masurile acestea ar putea fi pentru:

old style enduro

old style minicross

old style scooter

pot sa-ti aduc de la Golden Tyre daca imi dai detalii

 

eu readuc la viață un mz es 250... Âşi o să merg mult cu el offroad, Âşi aÂş avea nevoie de ceva stil cross-enduro...

am găsit până la urmă în ro ceva de cross... spune un preț Âşi ...

thx de răspuns, baftă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu readuc la viață un mz es 250... Âşi o să merg mult cu el offroad, Âşi aÂş avea nevoie de ceva stil cross-enduro...

am găsit până la urmă în ro ceva de cross... spune un preț Âşi ...

thx de răspuns, baftă

 

3.0-56euri-enduro

4.0-70euri-on-off

numai pe comanda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

question... am tot căutat Âşi nu am găsit. de unde pot face rost în ro de cauciucuri 16 x 3.5 ??? am găsit prin germa sau austria, dar nika local... ceva iei? thx anticipat... baftă

...gasesti si in Lei in RO

www.cauciucuridirect.ro

 

 

 

Mitas H 06

3.50 -16 RF TT 64S

doar 254,60 RON

 

Heidenau K 33

3.50 -16 RF TT 58P M/C

doar 264,30 RON

 

Heidenau K 29

3.50 -16 TT 60P MC,

doar 278,20 RON

 

Continental K 112

3.50 -16 TT 58P M/C

doar 284,10 RON

 

Bridgestone S 701

3.50 -16 RF TT 58P

doar 305,50 RON

 

Michelin M 45

3.50 -16 RF TT 58S

doar 312,70 RON

 

Metzeler Block C

3.50 -16 RF TT 58P

........................................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...