Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 635
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dan Pasteanu....pe Biltz,vis-a vis de fostul RAR.

AndreiGandila-PhoenixMotor-Dealer KTM-inainte de intrarea in Cristian pe stanga.

SorinButa-la Actionland(Euroil) vis a vis de McDonalds.

mai sunt si altii dar nu mai stiu nume si adrese.

la AndreiGandila poti afla mai multe.

 

 

B.

cred ca si Speedy aka "karpatenwolf" are service,in Selimbar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

"ala" din Selimbar e karpatenwolf....si da, are service moto.....si da, e serios; :crack:

 

T.

 

ps: Speedy...la fiecare reclama, 5% din profit, e al meu :lol: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai si doi caini deosebiti acolo ?

In mod sigur ne vedem.

Multumesc

Cu respect

Iti dau un sfat prietenesc: Daca mergi la Karpatenwolf acasa prima data si vezi un catelus flocos ca doarme pe undeva.....nu te-apuca sa-l mangai :haha:, sau mai rau....sa-l iei in brate...=> :baldy:

Il vezi tu mic, da' are o personalitate-n el.....SE CREDE CEL PUTIN ROTTWEILER!!! :bigstar:

Respect :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-11957-1170917503_thumb.jpg

...mai zgircit mai esti! :D

 

Sus in poza tai din calendar de se vede numai o parte din telescop si jos tai toata poza sa nu vedem galeata aia cu curent sub bancul de lucru.

ChopperVonGal se plinge ca are numai 170 de Volti la priza si tu ai 7 becuri unu linga altul.

De aia are Chopper von Gal numai 170V. :cheers:

In schimb eu am numai 33,5 kbps

Da ,e herzu talhariului,l-am plantat la loc si azi iau si piesele dela vopsit.Sa vedem dupa aia cum se descurca cu conservele ca i-am dat numa delicatesse.(Motul3000,Metabond,bujii,susp fata intarita,si multa pasiune) :eek:

Editat de karpatenwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Super scula si atelierul.

Tot nu mi-a spus nimeni daca atelieru mai e aparat de cei doi caini cu care am facut cunostinta in oct-nov 2005.

Stiu eu de ce am fost acolo.Se bucura Viomaddog ca am dat de caini si nu de proprietar.

Tot dau o cafea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Super scula si atelierul.

Tot nu mi-a spus nimeni daca atelieru mai e aparat de cei doi caini cu care am facut cunostinta in oct-nov 2005.

Stiu eu de ce am fost acolo.Se bucura Viomaddog ca am dat de caini si nu de proprietar.

Tot dau o cafea.

Uite cum fac yo: Sun la sonerie, intru(daca e descuiat),si astept cu mana pe clanta sa vad in ce dispozitie e SHNOOPY! :cheers:

:D glumeam! ori iese cineva din casa, ori Speedy din garaj.... :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E Super scula si atelierul.

Tot nu mi-a spus nimeni daca atelieru mai e aparat de cei doi caini cu care am facut cunostinta in oct-nov 2005.

Stiu eu de ce am fost acolo.Se bucura Viomaddog ca am dat de caini si nu de proprietar.

Tot dau o cafea.

Schnuffi,se scrie corect numele Fox-terierului meu,sau eu a lui(aici e dilema).Schnuffi daca vorbiti cu el si nu este dintr-o intamplare nefericita nervos,rau dispus in mod normal nu are treaba cu nimeni ziua.In afara doar de o anumita rasa deoarece este un pic rasist de felul lui(nu e o atitudine europeana)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...