Sari la conținut

Seawolves Bike Fest XI, 8-10 Iunie 2018


Postări Recomandate

De 6 ani de cand merg am prins ploaie, dar crede-ma ca uiti repede de ea.

 

Cine doreste sa ni se alature suntem 3 motoare care mergem prin sudul Dobrogei, plecare in jur de ora 10.00.

 

A2 - Calarasi - Silistra (cu bacul) - Adamclisi - Ciocarlia - Constanta - Mamaia.

Atentie, dureaza intre 6-8h drumul asta dar merita fata de vesnica autostrada.

 

Adunare : in jur de 11.00 @Mol Pallady.

 

Hora mare, pe motoare !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai bine, mah, acu' 2 zile amenintati ca se plateste campingul joi, acu' ati dat drumu' la distractie?!? Joia, ca hotii! :P

» Post actualizat in 07 Jun 2018 17:42

Poze, altfel nu se exista! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

 

Multumesc Seawolves MC pentru primire, m-am simtit bine desi doar Sambata am ajuns la voi. Long road (1050 km dus-intors) / Good Music / Beach / Sea...etc = Happy

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.facebook.com/Digi24Constanta/videos/1516272555109747/?hc_ref=ART1Pqf0tgKxD0ofKUI2tilDdtkISdueUNxMSg2b228kZ0NmAH7ScAdzbiCFs6Npdgk

 


» Post actualizat in 14 Jun 2018 15:27


» Post actualizat in 14 Jun 2018 15:29

 

Editat de constandin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca sunt foarte multe poze va indrumam spre acest link public:



https://www.facebook...630642756961530



Multumim tuturor participantilor pentru buna dispozitie si entuziasmul cu care au venit si bunul simt de care au dat dovada.


De la an la an incercam sa crestem calitatea acestei intruniri si reusim acest lucru in primul rand datorita voua... fara participanti de calitate este imposibil sa creezi un eveniment de calitate, iar anul acesta chiar si cei veniti din afara tarii au laudat calitatea participantilor la acest eveniment - oameni frumosi, veseli, civilizati si prietenosi. Pentru asta va multumim - atitudinea voastra ne da motivatie si putere sa incercam sa facem din ce in ce mai mult si mai bine pentru intrunirea moto de la malul marii.



Sa ne vedem cu bine sezonul acesta la celelalte intruniri si va asteptam cu drag si la cea de anul viitor!



Asfalt uscat si drumuri bune va dorim.


Seawolves MC Romania



P.S.: ar mai fi poze si filmulete de postat acolo dar vom reveni peste 3 zile cand fătălăii de la facebook ne vor debloca (..am scapat cateva țâțe de la striptease)


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cuvintele de ordine sunt țâțe, țâțe!" :crack:

Felicitari pt organizare, totul a fost SUPER! Parada un pic cam imprastiata, dar e si greu sa organizezi atatia motoristi sa mentina formatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cuvintele de ordine sunt țâțe, țâțe!" :crack:

Felicitari pt organizare, totul a fost SUPER! Parada un pic cam imprastiata, dar e si greu sa organizezi atatia motoristi sa mentina formatia.

 

1100 de motoare in parada, numarate oficial...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi asum asta, cu tot ce cred eu ca am. Sunt un oarecare, care ( cacofonie ) si daca nu as avea nimic de zis,cred ca tot as zice. ceva.

Mie in general mi se cam rupe de genul asta de biekeri, pe care tot vad ca ii promovati.

Ma gandesc ca este o afacere de cand sunt ,, baieti ,, la fiecare iesire / intrare, care nu stiu sa lege o fraza romaneasca.

In concluzie, eu sunt foarte dezamagit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca este o afacere de cand sunt ,, baieti ,, la fiecare iesire / intrare, care nu stiu sa lege o fraza romaneasca.

 

Stai linistit, mie imi e clar ca nici tu nu esti vreun pui de Eminescu...

» Post actualizat in 17 Jun 2018 07:23

care ( cacofonie ) si daca nu as avea nimic de zis,cred ca tot as zice. ceva.

 

Asta lamureste totul, vrei si tu doar sa zici ceva, nu conteaza ce. Sper sa nu te astepti sa te ia cineva in serios...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva foto/filmare de la intrunire?

Ne.am bucurat de vremea buna, de apa marii mai calda decat cea de la dusuri😁.

Totusi pe viitor poate ganditi altfel solutia accesului celor din camping catre toalete-nu atata tur al imprejmuirii... Nu place nimanui sa vada surprize printre/pe dupa corturi

» Post actualizat in 19 Jun 2018 10:47

Ceva foto/filmare de la intrunire/parada vedem undeva?

Ne.am bucurat de vremea buna, de apa marii mai calda decat cea de la dusuri😁.

Totusi pe viitor poate ganditi altfel solutia accesului celor din camping catre toalete-nu atata tur al imprejmuirii... Nu place nimanui sa vada surprize printre/pe dupa corturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...