Sari la conținut

Accident Cluj Motilor 32 - CJ 63 STF


®azvan
 Share

Postări Recomandate

pentru a-i deschide autorului, in cazul acesta, dosar pentru vatamare din culpa, asupra propriei persoane

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru a-i deschide autorului, in cazul acesta, dosar pentru vatamare din culpa, asupra propriei persoane

se deschide dosar pt investigarea circumstantelor vatamarii. initial dosarul nu i se deschide cuiva anume. se stabileste un posibil vinovat de catre procuror. se transforma dosarul intr-unul impotriva persoanei respective. se clasează daca vatamatorul si vatamatul sunt una si aceeasi persoana.

suna ciudat la prima vedere dar vatamarea trebuie investigata de procuror si asta se poate face doar prin deschiderea unui dosar. politistul nu are competenta de a decide el vinovatul, din cate stiu eu.

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La orice accident grav cu victime politia face masuratori.

Asa stiu ei sa numere.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce stare mai este baiatul ? mai stie cineva , ceva ?

» Post actualizat in 12 May 2018 18:03

Imi doresc sa ne raspunda el

» Post actualizat in 12 May 2018 18:10

O tranta asemanatoare mi-am luat si eu , norocul a fost ca era liber contrasensul.Cauze la mine , placute la fier , suspensie barca ,cauciucuri bune dar vechi ( elasticitate oha ) , carosabil ud , si bineinteles un prost pe motor care a plecat la drum cu moto nepregatit.Lucruri in aparenta minore , dar care te pot trimite pe lumea aialalta.

» Post actualizat in 12 May 2018 18:13

Cand ajunge placuta la fier , roata se blocheza aproape instantaneu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plăcuțele la fier, suspensia barca, anvelope de 12 ani...sunt cele mai minore lucruri! Zici ca era vorba doar de o presiune in pneul fata neadecvată.

In ce stare mai este baiatul ? mai stie cineva , ceva ?» Post actualizat in 12 May 2018 18:03 Imi doresc sa ne raspunda el» Post actualizat in 12 May 2018 18:10 O tranta asemanatoare mi-am luat si eu , norocul a fost ca era liber contrasensul.Cauze la mine , placute la fier , suspensie barca ,cauciucuri bune dar vechi ( elasticitate oha ) , carosabil ud , si bineinteles un prost pe motor care a plecat la drum cu moto nepregatit.Lucruri in aparenta minore , dar care te pot trimite pe lumea aialalta.» Post actualizat in 12 May 2018 18:13Cand ajunge placuta la fier , roata se blocheza aproape instantaneu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minore , cu ghilimelele de rigoare.Mi-a fost invatatura de minte.

» Post actualizat in 14 May 2018 09:35

Cu dorinta de a pleca , am facut un compromis care ma putea costa f mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...