Sari la conținut

Itp Moto domnesti?


Postări Recomandate

Nu exista ! Pe bld tim este unul. Langa radex sau cum ii zice acolo. E pe stanga cum te duci spre mall. A doua sau a 3 a statie de la dedeman. E super ok omul ala. Am facut si eu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bardacii nu au ?

M-am uitat pe site, pare ca nu au.

 

Merci, incerc pe Timisoara. La Elf acolo? Sa incerc sa fac o programare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand ITP intersectia Magurele/Antiaeriana/Sos. Alexandriei fix in intersectie pe dreapta cum vii de pe Antiaeriana. bagi moto, dai actele, dai banii, pleci cu moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand ITP intersectia Magurele/Antiaeriana/Sos. Alexandriei fix in intersectie pe dreapta cum vii de pe Antiaeriana. bagi moto, dai actele, dai banii, pleci cu moto.

cat ai dat acolo? eu am facut langa Ford BDT pe virtutii si am dat 100

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concept Car Service se numește. Musai să faci programare.

Acolo am facut azi, 80 ron, dar a durat ceva ca era un singur om si la masini si la moto, incerca sa faca multi-tasking atat cat se putea. E ok omul, chiar isi ia treaba in serios si se uita la supensii, placute, uzura si joc discuri, etc ... Si nu se uita dupa "atentii".

Cu programarea e partial adevarat, tine de noroc si de cine mai e in fata ta (de ex era o masina oprita pe stand, pana a venit unu' de la RAR sa deblocheze).

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat ai dat acolo? eu am facut langa Ford BDT pe virtutii si am dat 100

80 ron am dat. Daca-ti stii atelajul in regula mergi acolo fara batai de cap. Altfel, merita o verificare amanuntita in alta parte.

Editat de Santon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram curios de pret, am facut itp-ul ieri pe bune, a trecut fara probleme, cu ocazia asta am aflat ca la ultimul itp mobra avea mai multi km fata de cat are acum :)) dar mergem mai departe, asta e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...