Sari la conținut

Accident Grav Urvind Bihor 10:40 31.05


1n$4n3
 Share

Postări Recomandate

De pe fb, grupul info trafic:

 

 

ULTIMA ORA.

ACCIDENT RUTIER GRAV intre Cluj si Oradea.

In accident au fost implicate un autoturism si un motociclist.

UPDATE: Medicii au declarat decesul motociclistului.

Un motociclist ce se deplasa pe directia Cluj Oradea in timpul unei depasiri pe linia continua, a intrat in coliziune cu un autoturis care semnaliza sa intre pe un drum secundar. In urma impactului motocicleta a lovit autoturismul din spate proiectat masina catva metri intrun sant. In momentul impactului pe motocicleta se afla si sotia acestuia, sotia a scapat cu rani usoare in schimb motociclistul a zburat prin aer in momentul impactului suferind rani grave. La fața locului sau deplasat doua ambulanțe SMURD una de prim-ajutor una de terapie intensiva dar si o ambulantă SAJ . Medicii au inceput manevrele de resuscitare, dupa aproximativ 45 medicii au declarat decesul.

Update. Traficul blocat complect.

Foto Vasy D.
REVENIM cu DETALII.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și din nou...un Opel. Ochii în patru când e marca asta pe langa voi. O să fac un topic intr o zi pe tema asta.

fa si un topic de depasire pe linia continua....

unul pentru neacordare de prioritate...

viteza...

Editat de 1xu1xf1xu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa il ierte, pacat, pentru o clipa de neatentie sau graba si se intampla nenoriciri de genul asta.

 

Treaba asta cu depasitul pe linie continua din pacate la noi e sport national, am o filmare pe camera de bord din masina de zilele trecute, un neghiob a intrat in depasirea coloanei si cand si-a dat seama ca nu are cum sa reintre in banda a inceput sa ma bliteze, am incetinit eu si abia, abia a reusit sa se replieze pe sensul lui de mers...

Editat de Fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fa si un topic de depasire pe linia continua....

unul pentru neacordare de prioritate...

viteza...

instinct de supravietuire zero barat..., se vede si rezultatul....., sa se odihneasca in pace...., pacat de familie.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și ce daca abia a inceput vara? Baiatul asta sigur nu e la prima abatere acest sezon(intuiesc doar), doar ca a fost ultima data cand a făcut-o. cacao pățești daca cacao cauti(vorba unui amic).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta avea numar de MS

» Post actualizat in 31 May 2018 11:32

Eu vad linie întreruptă acolo, o fi și pt că avea voie să facă stânga dar parca ăla e altfel de "întrerupt"

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca cel cu auto a iesit din coloana pt a vira stanga.Pai daca l-a lovit in spate inseamna ca auto deja ocupa tot contrasensul ,cand a fost lovit , spatele fiind in stanga liniei continue sau cum o fi acolo.O prostie sa treci pe langa o coloana considerand ca aia circula pe sine

» Post actualizat in 31 May 2018 19:36

Si ala cu masina o fi ramas uimit ce demaraj are masina lui , inscrisa in viraj

» Post actualizat in 31 May 2018 19:39

O greseala si a terminat-o cu viata.Dumnezeu sa-odihneasca.Ghidusii si cu pasager , pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand vezi cu ce gume umbla, iti faci o idee despre stilul acestor 'piloti'...nu am vazut pe aici accident comis de cascadori, ca sa nu observ pe ce pingele umbla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand vezi cu ce gume umbla, iti faci o idee despre stilul acestor 'piloti'...nu am vazut pe aici accident comis de cascadori, ca sa nu observ pe ce pingele umbla.

Despre gume vorbeam eu. Vrei sa devii tu dusmanul suprem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre gume vorbeam eu. Vrei sa devii tu dusmanul suprem?

Nu intru asa des, nu sunt 'la zi'

Dar probabil esti mai popular pe aici, asa ca te las pe mana 'motociclistilor'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și din nou...un Opel. Ochii în patru când e marca asta pe langa voi. O să fac un topic intr o zi pe tema asta.

Ochii in 4 in general,nu mai asociati prostia omului cu marca masinii, fierul nu are nici o treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ice D : Perfect de acord. Unii au boala pe loganisti , altii pe aia cu BMW ,altii cu opel-ul dar pina la urma conteaza doar ala care te tavaleste. Si chiar nu conteaza ce conduce ci cum conduce.

poate am inteles eu gresit dar parca mobristul l-a tavalit pe conservar

 

sau discutam asa, filozofic, in general? filozofic, eu sunt curios cum vor arata taberele pe forum la primul accident la care intra un forumist sa spuna "azi, cu conserva, am tavalit un coleg motociclist"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...