Sari la conținut
popmihairadu

Job in extern , confectii metalice

Postări Recomandate

Salut colegi motoristi. Caut coleg in echipa de montaj echipamente industriale de muls. Job pe extern, se asigura cazare la hotel si mancare pe durata deplasarii , cam 1 luna, se cere folosire scule electrice si unelte , cunostinte de baza electrice si un minim de engleza conversational.

Daca e careva interesat dati un mesaj 0758148228

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era bine daca spuneai si conditiile salariale. La starea in care se afla piata muncii acum, daca vrei sa ai sanse reale de rectrutare trebuie sa dai toate detaliile.

Este o critica constructiva, crede-ma.

Partajează acest post

Link spre post

Detaliile salariale se afla contactand ofertantul, altfel aici se nasc tot felul de comentarii.

Partajează acest post

Link spre post

altfel aici se nasc tot felul de comentarii.

Pai astea ar fi sarea si piperul.

Partajează acest post

Link spre post

Nu am spus pentru ca este in functie de abilitati, cine e interesat sa lucreze in astfel de echipamente stie cat se plateste in domeniu si daca doreste poate foarte bine sa foloseasca numarul de telefon de mai sus. In domeniul asta poti sa faci 10 mii euro pe an sau 100 mii euro pe an, depinde cat esti de bun ca de lucru este cat china. Plus ca eu nu sunt angajatorul, eu doar conduc echipa de montaj.

Sarea si piperul le lasam pentru gatit....

Partajează acest post

Link spre post

Job pe extern

mor dupa exprimarile astea. :) Sau corect era... "dupe" ?

Partajează acest post

Link spre post

Opinia mea este ca am scris corect. Puteam sa scriu si Loc de munca in afara tarii. Da din cate mai stiu la scoala te invata sa scri inceputul de propozitie cu litera mare. Asta asa daca tot cauti critica de dragul cautarii.

Editat de popmihairadu

Partajează acest post

Link spre post

Salut,

In loc de "job" trebuia sa scrii loc de munca. Adica in romaneste, asa cum ai scris "coleg de munca".

"Da din cate mai stiu..." trebuia sa il scrii "Da' din cate mai stiu..." sau "Dar, din cate mai stiu...".

"...sa scri..." trebuia sa fie "...sa scrii...".

Ar mai fi cateva dar, asa cum ai spus, nu acesta este scopul acestui topic. Toti mai gresim.

In rest, sunt de acord cu tine.

Va doresc succes tuturor!

Partajează acest post

Link spre post

Opinia mea este ca am scris corect. Puteam sa scriu si Loc de munca in afara tarii. Da din cate mai stiu la scoala te invata sa scri inceputul de propozitie cu litera mare. Asta asa daca tot cauti critica de dragul cautarii.

Nici nu am zic ca era scris gresit. Sunt cateva sintagme caracteristice romanilor care au vazut strainataturile, inventate probabil ... habar n-am de ce de fapt :) pe extern - (traducerea cum ai pus-o tu), scos afara (tot aud des asta pe aici) - terminat de platit ratele si tot asa mai departe. Si eu, tot un 'sinistrat' pe alte taramuri ce sunt, dar limba macar incerc sa o pastrez nealterata.

Partajează acest post

Link spre post

da unde ie externu asta boss?

ca m-as baga si eu la 100k pe an , am scule, am duba am cunostinte , tot ce vrei

dau si factura pa extern , 40E/ora +TVA

Partajează acest post

Link spre post

Interesant.

@Initiator topic: Se impune limita de varsta?

Si ar fi bine de mentionat locatia.

S-ar mai sorta dintre amatori...

Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.