Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

felicitari, frumos filmuletul. n-as iesi niciodata cu tine la plimbare. dupa standardele mele, esti un pericol pentru tovarasii de drum.

Probabil franeaza in peste 10m de la 60 la ora, daca franezi tu in fata lui in 6 metri te ia cu fulgi cu tot/

Editat de einstein1984
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Bai, si eu bag ceva vlog.

Am inceput acum un an cu pregatirile de nunta si apoi am continuat cu diferite chestii.

Ultimul postat e asta:

 

Si toate episoadele (cateva contin si motorete) sunt aici:

 

 

Ma axez destul de mult si pe un montaj interesant, un color grading bun, etc.

Mult timp am tras cu Canon 6D si de prin octombrie cu Sony A7s, care a si schimbat datele ecuatiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, si eu bag ceva vlog.

Am inceput acum un an cu pregatirile de nunta si apoi am continuat cu diferite chestii.

Ultimul postat e asta:

 

Si toate episoadele (cateva contin si motorete) sunt aici:

 

 

Ma axez destul de mult si pe un montaj interesant, un color grading bun, etc.

Mult timp am tras cu Canon 6D si de prin octombrie cu Sony A7s, care a si schimbat datele ecuatiei.

what_the_fuck_is_this_shit_by_rob3tck-d4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma axez[...]

N-ai decat sa te axezi cat vrei.

Da' n-i vrea sa te axezi...in alta parte?! um ar fi...miresici.ro, suntghei.ro, vaidecapumeu.ro...chestii d-astea?!

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce, tie iti merge bine acolo cu axatul?

Cred ca voia sa-ti spuna ca n-ai citit bine titlul topicului. Era vorba de moto-vloggeri, adica atunci cand merg pe motoreta (chiar daca 95% dintre ei sunt niste penibili sinistri). Care e o chestie diferita de faptul ca tu filmezi mirese si se intampla sa ai si motor.

 

 

Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il inteleg, reclama subtila e tot reclama. Uite asa am aflat si noi de vlog-ul lui, indiferent ce subiecte trateaza.

 

Shit cannot be undone.

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce, tie iti merge bine acolo cu axatul?

Nu, ca io nu sunt vlogher.

 

Da e bine ca ai pus mizeriile alea si aici, uite asa ne mai dam si noi seama ce fel de motociclisti-vlogheri-forumisti avem printre noi cand discutam despre franare, gume, curse si alte asemenea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar mizerie. Puteau și ei să spele cotețul ăla de benve și să îl curețe de zăpadă înainte sa îl filmeze cu minunea de Sony. Color grading-ul nu scoate jegul. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu am monetizare activa pe cont, asa ca hatereala voastra e gratuita.

Chiar te.as provoca sa.ti speli masina intr.o zi precum cea de duminica si sa.mi spui apoi cum ti.a iesit.

 

Stiu ca unii aruncati cu noroi pe aici de la volanul unui logan obosit, dar aia e. Era vorba de vlog in sine, nu de masina.

Cat despre ce am apucat sa vad pe aici, plm.. :D Sunt vre.o 2 baieti care fac moto vlogging foarte misto, dar cred ca daca ar posta aici sigur ar aparea comentarii legate pozitia soarelui sau de orice altceva irelevant.

» Post actualizat in 20 Mar 2018 08:02

Asta de exemplu nu e legat de vlog, doar l-am ajutat pe un pusti cu cateva poze pentru vanzarea motoretei si i-am tras si cateva cadre.

 

Pool cu hatereala:

-umbla prea echipat pt un 125

-nu ai spalat asfaltul

-o mizerie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stiu ca unii aruncati cu noroi pe aici de la volanul unui logan obosit, dar aia e. Era vorba de vlog in sine, nu de masina.

 

Vezi asta n-ai inteles: nu e vorba nici de masini, nici de vloguri in general! Aici e vorba despre MOTOCICLISM. Ceea ce...tu nu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-nu ai spalat asfaltul

-o mizerie

Adevarul e ca motoretele se vand mai bine cand se face un clip de promo la groapa de gunoi a orasului...

Faptul ca filmezi cu mai multe FPS-uri si dai un slow motion nu te face Coppola...deci da...in continuare o mizerie SINISTRA (cum zicea cineva mai sus)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...