Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

"Castile e pentru oameni urati". Poate sunt papuasi. Aia aveau impresia ca le iei sufletul cand le faceai poza. Altfel nu vad niciun motiv sa mazgalesti nr de la motoreta in poze/clipuri.

 

-- cel cu ninja mic in uk (parca de 300 era) se intituleaza Ninjan.

 

Oricum, sa mergi pe strada si sa o lalai cu ce-ti debiteaza mintea, cand jumatate de creier oricum iti e ocupat cu traficul... e fix degeaba. Dar nah, e la moda sa pui pe net cand vorbesti despre nimic.

http://www.kyleschen.com/wp-content/uploads/2013/02/nothing-to-say.gif

Adica asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite cine știe!!! :))

» Post actualizat in 26 Mar 2018 09:04

 

Totuși nu am elucidat misterul. Tanti care se incalta cu casca pe cap are sau nu poponeata mare? Eu sunt foarte interesat de acest amănunt. Îl consider esențial pentru viitorul mersului pe doua toate in Ro.

Merge ma... nu exista femei urate ci doar barbati care n-au baut suficient.

 

Sa nu uitam ca si Seinfeld a inceput tot ca un serial despre nimic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge ma... nu exista femei urate ci doar barbati care n-au baut suficient.

 

Sa nu uitam ca si Seinfeld a inceput tot ca un serial despre nimic :)

Pai s ce fac, te cred pe cuvant? Ma abonez la canal in speranta ca la un moment dat arata ce si cum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Cu ce te ocupi?

- Sînt scriitor, am un blog! Dar tu?

- Sînt pilot, am un scuter!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata!

 

Am vazut! Metal a zis bine, merge. In plus, intr-una din pozne are motoreta usurel inclinata :crack: . Oricum, comment-urile fac toti banii...

 

L-am gasit pe marele spalator de farfurii din Anglia:))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata!

 

Am vazut! Metal a zis bine, merge. In plus, intr-una din pozne are motoreta usurel inclinata :crack: . Oricum, comment-urile fac toti banii...

Baga si aici linkuri / pozele de rigoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Metale, ii am fost interesat de fundul domniței. Consider că suntem în asentimentul tau. În funcție de berile băute:)).

Iar fata n-am văzut-o nici eu... O ascunde bine:). Bine nici n-am avut răbdare să caut foarte mult..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge ma... :)


Pacat ca-i cam scunda. Daca asa sta pe Hornetul ala, n-are mai mult de 1.60. Mi-am calcat pe inima si am vazut doua filmulete... Unul cu don'shoara pe TF imbracata cu haine de strada si casca pe cap si manusi moto. Si inca unu' cu flacaii satului veniti la oras sa arate ei cum se merge pe-o roata pe Maniu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa ii treaca cosurile de pe fata si o sa dea de nemilos, o sa-si dea jos filmuletele de pe youtube.

Pana atunci, hai sa trecem peste... sa disecam altceva.

 

PS:

Tazmi, pisi, daca citesti asta sa stii ca eu sunt ala care te place asa, cu casca pe cap si cu c*ru' asa cum e el :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa ii treaca cosurile de pe fata si o sa dea de nemilos, o sa-si dea jos filmuletele de pe youtube.

Pana atunci, hai sa trecem peste... sa disecam altceva.

 

PS:

Tazmi, pisi, daca citesti asta sa stii ca eu sunt ala care te place asa, cu casca pe cap si cu c*ru' asa cum e el :)

 

O iei la sentiment? :))

 

P.S. Parca am cazut de acord ca e acceptabila marimea poponetului. Acum ce faci?

P.S. 1 Daca sunt rautacios este pentru ca ma plictisesc la plantatie

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si inca unu' cu flacaii satului veniti la oras sa arate ei cum se merge pe-o roata pe Maniu.

 

Nu te lua de promoterii motociclismului romanesc, te rog. Tocmai ce zisei, bre, pe paginile trecute ca se aplauda unii pe altii in ceea ce fac, si oricine zice altceva -- 'click dreapta delet da-te-n mm nu stam la discuti'

 

Sunt buni doar de amuzament. Vezi video, razi, dai la prieteni, rad si ei. Toata lumea fericita. Le faci view-uri, ei isi iau acadele.

 

Faptul ca se aplauda intre ei si nu stiu sa ia o curba, ca in clipul de mai sus, te doare pe tine daca e sa faca buba? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O iei la sentiment? :))

 

P.S. Parca am cazut de acord ca e acceptabila marimea poponetului. Acum ce faci?

P.S. 1 Daca sunt rautacios este pentru ca ma plictisesc la plantatie

Pai o iau asa cum e :) Mare, mic, potrivit, bombat, tare, pronuntat, rotund, nu conteaza... sa iasa la numaratoare. Si da, e mare. Dar nu conteaza, are bere la chioscul din colt.

 

 

Nu te lua de promoterii motociclismului romanesc, te rog. Tocmai ce zisei, bre, pe paginile trecute ca se aplauda unii pe altii in ceea ce fac, si oricine zice altceva -- 'click dreapta delet da-te-n mm nu stam la discuti'

 

Sunt buni doar de amuzament. Vezi video, razi, dai la prieteni, rad si ei. Toata lumea fericita. Le faci view-uri, ei isi iau acadele.

 

Faptul ca se aplauda intre ei si nu stiu sa ia o curba, ca in clipul de mai sus, te doare pe tine daca e sa faca buba? :P

Pai tre' sa ne punem bine cu ei. Vrei sa ne luam oua-n viziera cand trecem pe langa vreo gradinita ca "suntem aia de facem misto de vloggeri"?

 

Il iau pe fi-miu de la scoala si ma trezesc ca ma alearga hoardele de subscriberi...

 

Ntz ntz ntz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...