Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Hmmm, interesanta abordarea. O poti dezvolta, te rog?:))

Nu de alta, dar vad ca ai imaginatie colorata. Sigur va fi mai interesanta descrierea ta decat clipurile lor de sensei in ale ghidonului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am adus seminte noi de spart:

 

S-a inmuiat bajetu nostru cand a fost de smardoiala. Io can va zic ca gaseste pe unu de baga cutitu' in el :)))

 

min 6:13

 

https://youtu.be/IVImN7qYZHI?t=6m13s

:))

 

eu nu urmaresc fenomenul dar imbecilul asta e o clasa aparte.

eh, banuiesc ca daca si-ar vedea de treaba lui nu ar mai face vizualizari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, interesanta abordarea. O poti dezvolta, te rog?:))

Nu de alta, dar vad ca ai imaginatie colorata. Sigur va fi mai interesanta descrierea ta decat clipurile lor de sensei in ale ghidonului

Mai bine sa radem pe forum, decat sa ii vedem pe astia cum se intind pe jos dupa iepuri, nu crezi ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

S-a inmuiat bajetu nostru cand a fost de smardoiala.

Cand am citit asta eu ma asteptam sa coboare cineva la el. Probabil ca asta a fost prost de mic si a ramas cu sechele de cand ii spuneau copiii ca il spun si nu stia cum sa fuga mai repede in casa.

 

 

Intrebare: ce (cuvant urat) e Brrap?

Brrap e varul retard al lui Braaaap!

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit asta eu ma asteptam sa coboare cineva la el. Probabil ca asta a fost prost de mic si a ramas cu sechele de cand ii spuneau copiii ca il spun si nu stia cum sa fuga mai repede in casa.

Pai cand iti zice fata "hai mai asa dupa colt sa-ti dau eu sa vorbesti cu cineva" si tu ii dai gaz [sanchi chipurile de amuzament] si iti iei talpasita... :D

 

O stii pe aia cand eram mici si te impiedicai apoi tot asa sanchi o luai la fuga? :D fix asa a fost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai, cu prostii nu te pui. Dar le faci morala? Stai cuminte in banca ta, nu faci pe eroul. Ca de nebuni , e plina ograda. Inca unul care le tine lectii, ne mai trebuie. SI care mai opreste si traficul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce voiati sa faca?

Sa nu manance fecale pentru viu-uri. S-a luat de fata pentru ce? Aia a ramas pe banda ei. Daca te uiti la minutul 6:23 se vede un capac de canal. Poate ca s-a dat 30 de cm mai incolo sa il ocoleasca. Sau poate nu a fost atenta, cine stie. Asta turbeaza de parca a trecut linia dubla continua si a scapatla mustata de un accident.

 

De ce nu face educatie civica cu taximetristii? La cum merge puroiul galben prin arterele Bucurestiului, e o paine buna de mancat la viu-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca face educatie civica in mod constant cu taximetristii, are un subscribe de la mine.

 

Oricum degeaba zic unii ca e lumea rea pe forum. L-a mirosit si fata aia repede ce fel de barbat e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar a venit Poos sa trolleze topicul si sa-l duca in orice alta directie numa' despre vlog sa nu fie.

Poos, esti contul fals al vreunui vlogger, ma, si-o arzi pe deturnare? :D

Editat de LimpTA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:)))) tot el

P'asta nu l-ai vazut?

 

 

Cred ca tipul asta a cazut de vreo 4 ori pana acum in sezonul asta.Bine, ghinion poti avea mereu dar la cum o cauta nu il vad departe...

Editat de Minu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...