Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Vizitator goe 75

Ne tot radem noi de ei ,dar cred ca ei se rad mai tare de noi ca ne-au pacalit sa le dam atatea clicuri.Au devenit telenovela noastra favorita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la ce activitate e aici ar trebui si eu sa va fac niste bratari cu "support your local motovlogers" :))

 

Bre, tu tii cu ursu'?

 

Nu li se pare ciudat ca fanii lor sunt pusti cu varsta intre 12 si 18 ani?

SI care e faza cu 'bate pumnu'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la walterific e faza. Parca la el am vazut prima data acum cativa ani ca facea asta. Bine probabil au fost si altii :))

 

Por sa fac si varianta cu Don't support your local mottovlogers ca sa fie toata lumea fericita :))

Editat de Klaus Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce motoreta i am dat pentru dumnezeu ?! :)) am kawasaki er-6n negru . Nu are absolut nicio treaba cu kawasaki er-5 albastru :))) ( am motor de 650 cc ca si pe versys, vulcan)

Cum ai ajuns la concluzia asta ca nu inteleg ? E a doua oara cand zici

Editat de Klaus Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce motoreta i am dat pentru dumnezeu ?! :)) am kawasaki er-6n negru . Nu are absolut nicio treaba cu kawasaki er-5 albastru :))) ( am motor de 650 cc ca si pe versys, vulcan)

Cum ai ajuns la concluzia asta ca nu inteleg ? E a doua oara cand zici

Atunci le-am incurcat eu. Se scuza ca sunt batran. Asta nu inseamna ca nu tii cu ursu' :P

 

(stiu ce motor are ER6-le. Acum imi dau seama ca ma uitasem la alt clip cu un er6n)

Editat de LimpTA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt elvetia. Ma uit pe youtube doar sa mai ascult cum suna fiecare motoreta pe care pun ochii( din pacate putine clipuri au calitate audio buna). De cand am inceput sa comentez aici cred ca am inceput sa ma uit la vloguri din cauza voastra :))

» Post actualizat in 25 Jul 2018 09:07

@limpta l ai vazut pe cel cu er 6n portocaliu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@limpta l ai vazut pe cel cu er 6n portocaliu ?

 

Pai daca-l consideri content <<interesant>>, ada-l incoa la abia de proci :)) Da' nu-mi veni cu fineturi si delicatesuri straineze ca noi aicisha suntem balcanici :D Macar astia din Ro stii unde sa te duci dupa ei daca o iau pe campie peste un anumit nivel :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu la toate, sa nu iti pierzi speranta.baiatul e frustrat rau pe femei..as face niste presupuneri dar mai bine ma abțin.

Min 1.36 si 1.55 în care îi explica frustrat cate accidente era sa faca. Aia nu se băgase în fața tramvaiului, nu a dat cu spatele so..cred ca are o copilărie nefericită si sta cu foicica si pixuletul lui (na, ca n-am putut sa ma abtin) în trafic sa noteze cate "accidente "erau sa faca femeile.

La bmw uri dubioase nu se baga sa faca educatie, semn că inca ii functioneaza instinctul de conservare.el are ce are cu soferitele.

 

 

Cand eram mic auzeam ca motociclistii au atractie la femei, acum cand am imbatranit realizez de fapt ca femeile au atractie la motovlogheri :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana o sa-si ia o poseta peste bot de-i zgarie mandrete de viziera... ;)

 

Cunosc eu vreo cateva tipe care l-ar bate de s-ar pisa pe el, fara prea multe fineturi. Are bulan amaratu' ca nu da peste vreuna d-asta. Pana cand o sa dea.

 

 

Se echilibreaza natura singura, fiti fara griji. Acum ca a aparut noul tip de motociclist care nu-si ia pastilele tip Vadim Tudor, va aparea si cineva care sa contrabalanseze situatia. C-o fi o ea, c-o fi un el, cine stie. Poate o injura pe nevasta-sa unuia care-l prinde si-i rupe gatu' ca la porumbei. You never know :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce motoreta are si cum se aude, plus ca din YT iti cam dai seama pe unde salasluieste, nu cred ca e greu sa-l gasesti daca te supara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unu mai prost ca altul. Totusi ma asteptam sa fuga repede tinand cont ca parea pe scandal loganistul.

Nu-i asa. Nu s-ar fi dat jos, a vrut dar a ezitat pana la urma, ca deh, la Uber scad stelele si daca scad prea mult, te duci inapoi la orasul natal si poate nu e de munca pe acolo.

 

Daca era taximetrist din ala cu logan galben cred ca ii baga luciosu' un pic la coaste. Oricum e doar o chestiune de timp tic-tac, tic-tac :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...