Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Vizitator goe 75

@GoodKat

 

Un om care nu se simte in largul lui sa mearga fara ambreiaj este putin incomodat de situatie ...orice numai situatie de viata si de moarte nu este...decat pentru cazuri foarte speciale(sau sa le zicem de la special needs?).

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am unde sta in Giurgiu, Buc, Ploiesti, Campina si Brasov.

Atunci, de ce m-as stresa aiurea sa merg fara ambreaj.

Sunt la fel de mecanic moto cum sunteti voi programatori.

L-am sunat pe om, i-am explicat problema si l-am asteptat sa vina.

Am facut un gratar, baut un vin bun, dormit omu' la mine.

Viata e prea scurta ptr astfel de griji.

Acum, plec umde am eu chef. Poate ma intorc la bulgari, poate ma duc la Brasov. Ma decid mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Stiam de intoarcere ca la Ploiesti ...acum am vazut si una de Giurgiu.Adica la fel dar cu mai putina gratie.

» Post actualizat in 31 Jul 2018 08:06

 

 

Omu' a venit cu glume de la subscriberii care au jumatatea varstei lui, sa trolleze oameni care unii au dublul varstei lui.

 

Nu-i rau :)))))

Am muscat-o ,asta e .

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ,intai de toate ,trebuie sa te duci jos la capat si sa apesi pe "Full Version"

nu gasesc nici optiunea asta. ma las pagubas

 

 

Omu' a venit cu glume de la subscriberii care au jumatatea varstei lui, sa trolleze oameni care unii au dublul varstei lui.

 

Nu-i rau :)))))

esti perspicac da nu prea. mai zi de motovloggeri ca le zici frumos :D

LE: na de aici https://imgur.com/HeigqXZ

Editat de NakedDude
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am asa ceva. probabil trebuie sa fiu motociclist cu experienta ca sa imi apara functia aia

 

unde sa ma reintorc?

 

nu am o problema cu asta

 

n-am asa ceva. probabil trebuie sa fiu motociclist cu experienta ca sa imi apara functia aia

Trebuie să aduni 500 de postări contorizate (alea de la timpul liber nu se adună), deci să devii „albastru” și abia dup-aia capeți dreptul de a-ți schimba userul.

 

P.S. N-are legătură cu experiența de motociclist pe șosea, ci pe tastatură! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam ca trebuie sa ai contul de un an ca sa poti schimba userul, fara legatura cu nr posturilor, dar poate ma înșel. Dezbracatule :)) de când ai contul?

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu gasesc nici optiunea asta. ma las pagubas

 

esti perspicac da nu prea. mai zi de motovloggeri ca le zici frumos :D

LE: na de aici https://imgur.com/HeigqXZ

Da bre, aia cu 'incepator' nu e batuta in cuie. Poti sa scrii ce vrea peleu' tau acolo. Vine completata by default dar poti s-o schimbi la Member Title sau ceva de genul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie să aduni 500 de postări contorizate (alea de la timpul liber nu se adună), deci să devii „albastru” și abia dup-aia capeți dreptul de a-ți schimba userul.

 

P.S. N-are legătură cu experiența de motociclist pe șosea, ci pe tastatură!

atunci trebuie sa-mi gasesc si eu un circuit unde sa ma dau pe tastatura sa ma fac smecher :D merci

 

Stiam ca trebuie sa ai contul de un an ca sa poti schimba userul, fara legatura cu nr posturilor, dar poate ma înșel. Dezbracatule ) de când ai contul?

asta are 3 ani. mai am unu de 6 ani si tot la fel e. anyway. poti sa mi te adresezi si cu Domnule, ca nu e cu suparare.

 

Da bre, aia cu 'incepator' nu e batuta in cuie. Poti sa scrii ce vrea peleu' tau acolo. Vine completata by default dar poti s-o schimbi la Member Title sau ceva de genul

atunci las asa ca sa vada lumea ca sunt incepator si sa fiu luat la perpulex, ca mie imi place :D

 

PS: v-am sters emoji din quote ca sa incapa ale mele ca-i postu meu si fac ce vreau cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam ca trebuie sa ai contul de un an ca sa poti schimba userul, fara legatura cu nr posturilor, dar poate ma înșel. Dezbracatule :)) de când ai contul?

Topic...

 

Probabil că săptămîna aia din 2013 a rămas perpetuă... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

38072393_2053154088332056_74403587509526

Cat stateam la munca, ma gandeam ca ar fi super tare sa facem si noi Ordinul Motociclistilor fara Pată. Sa credem in Ucenicia Motociclismei Supreme, si sa ne inchinam la Veneritatea sa Motocicleta fara Coarne. Ar fi super sa putem face buletine si permise cu castile pe cap. Ce ziceti? Care se baga?
LE: am creat topic special la generale. ca aici vorbiti doar doi trei si nu ajunge la multa lume ideea mea

Editat de NakedDude
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) cicloburu am luat in calcul ca e posibil sa ma înșel.

 

Acum revenind la domnul dezbrăcat .de fapt, lasa...sunt zen zen zen.

Domnu dezbrăcat, va doresc o zi buna , tocmai buna de bronz în caz că ești la mare cu copilul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma NKD, chiar asa s-a terminat de administrat Motocicleala, sau ai asa mult timp liber si te-ai plictisit de vlog incat vii aici sa te cobori in cloaca cu porci?


We get the troll, dar really, nu tre' sa te strofoci :)

E forum public, poti sa vezi ce scriu motociclistii aroganti despre voi si fara sa vii sa deturnezi topicul. Informatia e libera si poate fi cicita pe internet de oricine :D


» Post actualizat in 31 Jul 2018 11:05

L.L.E : Pentru cei care nu stiu de NakedDude, el e din gasca lui Motorbike si a baietilor simpatici carora lumea le-a vorbit frumos si ei au inceput imediat sa-si scoata pu*ile, si care momentan vad ca se plictisesc acasa si pt ca n-au putere aici, ca nu mai e ca la ei pe canalul de youtube, vin sa bage troll la greu :)

Editat de LimpTA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma NKD, chiar asa s-a terminat de administrat Motocicleala, sau ai asa mult timp liber si te-ai plictisit de vlog incat vii aici sa te cobori in cloaca cu porci?

 

 

We get the troll, dar really, nu tre' sa te strofoci

 

E forum public, poti sa vezi ce scriu motociclistii aroganti despre voi si fara sa vii sa deturnezi topicul. Informatia e libera si poate fi cicita pe internet de oricine

» Post actualizat in 31 Jul 2018 11:05

L.L.E : Pentru cei care nu stiu de NakedDude, el e din gasca lui Motorbike si a baietilor simpatici carora lumea le-a vorbit frumos si ei au inceput imediat sa-si scoata pu*ile, si care momentan vad ca se plictisesc acasa si pt ca n-au putere aici, ca nu mai e ca la ei pe canalul de youtube, vin sa bage troll la greu

da nu se strofoca nimeni amice, stai linistit. sunt mai natural decat danone. nu inteleg, de ce te deranjeaza ca vorbesc si eu cu voi pe aicisa?

pai daca stau bine si ma gandesc, eu nu mi-am scos (cuvant urat) la nimeni cu toate ca multi de pe aici v-ati bagat si v-ati scos in mine vorbind la plural si incluzand toata motovloggarimea in razboiul vostru cibernetic. nu ca m-ar durea la un metru mai departe de poponeata, dar totusi. v-am lasat 70 de pagini sa va faceti de cap, sa vi se creeze un ambient placut ca sa vin acum si sa va stric jucaria. ce rautate mica sunt. cam asa a sunat asta :))

"care se plictisesc acasa si pentru ca n-au putere aici" :)) asta mi-a placut maxim.

 

cicloburu am luat in calcul ca e posibil sa ma înșel.

 

Acum revenind la domnul dezbrăcat .de fapt, lasa...sunt zen zen zen.

Domnu dezbrăcat, va doresc o zi buna , tocmai buna de bronz în caz că ești la mare cu copilul !

tocmai ti-am spus ca sunt la munca? ce treaba are marea cu copilul si cu bronzul?

 

N.are el ce sa deturneze, pt asa ceva trebuie sa ai talent si practica, ori el nu are nici una nici alta.

asa, spune-i tu ca nu e nici o conspiratie aici, ca pe mine nu ma crede. legat de talent sau practica, n-as fi atat de sigur. timp de pierdut pentru cacaturi da, pot spune cu mana pe inima ca d'asta n-am. dar o sa-mi fac pentru voi :D

» Post actualizat in 31 Jul 2018 11:28

e ok, unora nu ne e rusine cu mecla din dotare...

tu mi-ai scapat. scuzemoi. de ce totul se rezuma la frumusete pentru tine? ca la urma urmei toti ne cacam si pute urat. aici nu e vorba de rusine. e vorba de principiul existential al religiei motociclistilor. e un stil de viata anplm si ar fi super sa acaparam cat mai multi membri in ordinul asta. ne-am pisa de sus pe toate cluburile moto din romania. daca-l putem extinde si in afara, o sa fim cei mai smecheri motociclisti ever.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu se strofoca nimeni amice, stai linistit. sunt mai natural decat danone. nu inteleg, de ce te deranjeaza ca vorbesc si eu cu voi pe aicisa?

pai daca stau bine si ma gandesc, eu nu mi-am scos (cuvant urat) la nimeni cu toate ca multi de pe aici v-ati bagat si v-ati scos in mine vorbind la plural si incluzand toata motovloggarimea in razboiul vostru cibernetic. nu ca m-ar durea la un metru mai departe de poponeata, dar totusi. v-am lasat 70 de pagini sa va faceti de cap, sa vi se creeze un ambient placut ca sa vin acum si sa va stric jucaria. ce rautate mica sunt. cam asa a sunat asta

"care se plictisesc acasa si pentru ca n-au putere aici" asta mi-a placut maxim.

 

Te supraestimezi prea mult, maestre. N-ai ce jucarie sa strici, aici e cloaca motociclistilor ipocriti, remember?

Sper ca nu trebuie sa-ti reamintesc discutia de pe facebook din seara aia cand nu vorbea nimeni cu tine insa ai sarit sa-ti scoti pt motobike. Aia e, pentru unii Brap Team veniti toti la pachet. Stii foarte bine ca nu ma insel ;)

Ti-am zis din primul quote ca vii cu glume de la cei care au jumatatea varstei tale la lume care s-ar putea sa aiba dublul varstei tale.

 

Si ma refeream la faptul ca la voi pe canal cand nu va covine ceva bagati gunoiul sub pres si stergeti comentarii le discratie. Ramane doar de bine, ca asa-i in democratie :D

 

 

Enjoy your stay!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 31 Jul 2018 11:28

 

tu mi-ai scapat. scuzemoi. de ce totul se rezuma la frumusete pentru tine? ca la urma urmei toti ne cacam si pute urat. aici nu e vorba de rusine. e vorba de principiul existential al religiei motociclistilor. e un stil de viata anplm si ar fi super sa acaparam cat mai multi membri in ordinul asta. ne-am pisa de sus pe toate cluburile moto din romania. daca-l putem extinde si in afara, o sa fim cei mai smecheri motociclisti ever.

 

calmeaza-ti tatele Bivolarule ca nu vrea nimeni in grupul tau...si daca voiam aveam optiuni nu in super secret boy band-ul tau de copilasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Te supraestimezi prea mult, maestre. N-ai ce jucarie sa strici, aici e cloaca motociclistilor ipocriti, remember?

Sper ca nu trebuie sa-ti reamintesc discutia de pe facebook din seara aia cand nu vorbea nimeni cu tine insa ai sarit sa-ti scoti pt motobike. Aia e, pentru unii Brap Team veniti toti la pachet. Stii foarte bine ca nu ma insel ;)

Ti-am zis din primul quote ca vii cu glume de la cei care au jumatatea varstei tale la lume care s-ar putea sa aiba dublul varstei tale.

 

Si ma refeream la faptul ca la voi pe canal cand nu va covine ceva bagati gunoiul sub pres si stergeti comentarii le discratie. Ramane doar de bine, ca asa-i in democratie :D

 

 

Enjoy your stay!

vad ca nu se intelege limba romana cu unii dintre voi pe aici. ti-am zis ca asa A SUNAT din ce mi-ai plans tu mai sus, nu ca va stric efectiv jucarica. nu-mi pune cuvinte unde n-au fost. de obicei cand vorbesc sunt destul de clar. posibil sa ai un deficit de intelegere din cauza accentului de italian pe care l-am capatat de-a lungul anilor. e de inteles.

Imi plac glumele mele. varsta e irelevanta, la fel ca si respectul. ma pis si pe una si pe alta. ambele se castiga in timp, nu se cersesc cum fac eu pe youtube. ce nu intelegi tu e ca unii pustani care ma urmaresc pe mine pe youtube au mai mult creier decat o buna parte dintre uni' de mananca (cuvant urat) sistematic pe aici

La mine pe canal nu e acelasi lucru ca pe canalurile la alti. iei au canalurile lor, eu il am pe al meu. de la mine inca n-am ajuns sa sterg comentarii. spun inca, pentru ca nu e prea tarziu sa incep sa o fac. iau in calcul si posibilitatea asta, nu sunt ipocrit ca uni' de pe aici.

 

calmeaza-ti tatele Bivolarule ca nu vrea nimeni in grupul tau...si daca voiam aveam optiuni nu in super secret boy band-ul tau de copilasi...

vezi ca te trolla fraieru', nu era serios in reply-u ala :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa ai un deficit de intelegere din cauza accentului de italian pe care l-am capatat de-a lungul anilor. e de inteles.

 

 

Alt zugrav care a plecat Ion si s-a intors Giovanni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...