Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca fenomenul cu injurat si agresat in trafic ia amploare printre motovloggayri

 

Ar fi cazul sa ii articuleze cineva pe asta si pe STM...in continuare ma uit cu interes sa vad daca apare si masina mea in vreun clip (condusa de sotie desigur) ca sa am motiv sa ies mai mult la plimbare prin Bucuresti :D

Editat de ashtray.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope...dar ca sa ma pun pe injuraturi chiar trebuie sa fie close call nu c@caturi d-astea pe care le eviti cu frana spate si te opresti la 50m de "pericol"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu de invatat ca am vazut cum sta treaba..asa, de stat la soare cu o cola în brațe și pierdut vremea..așadar nimic nou..

Flauăr-pauăr.vloguri noi? Ce sa înveți? Un parte din bv cauta senzaționalul, după Dan Diaconescu.colegul kosh te "învață" treaba cu motocicleala pe un ton de comunist stresat.stm vrea sa combine femei în trafic cu cearta și hartuire.ce ți ai putea dori mai mult?

Îmi amintesc de ce a scris Achim despre colegul kosh,după căzătură,încercând sa te tina după BMW ul lui.dupa câteva filmulețe văzute.....Achim o arde prea tare profesorii care dau lecții de ghidonat în vloguri

» Post actualizat in 08 Aug 2018 12:35

Achim nu imi suna cunoscut..vloger?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caracterincompatibil, te găsești intr-o eroare , eu nu ma plângeam ca mi-a cerut nr de telefon ca nu mi l-a cerut :))) e mrs Carlan.

Sa nu se mai repete, de data asta te iert :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa moara cichicean, face un moderator curat pe mizeria asta de topic? Pe bune? Alta treaba chiar n-aveti? Va dau, daca e.

De exemplu tot offtopicul, giga intregi, de pe tot forumul facu de 3-4 useri nemotociclistigen pasagera, carlan...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spidi ai ceva cu femeile pe forum? Ai mai facut ăcest comentariu undeva dar nu stau sa îl caut..Dacă ești un pic gheiut si vrei liniste, back off.

Te-ai trezit din somn fix pe topicul asta, sau mai sunt si altele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pe tot topicul asta dai de pasagera. Ea n-are altceva de facut decat sa se bage in seama cu toti pularaii, poate prinde si ea ceva. Oricum, nu a reusit sa dea o singura replica pe subiect pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

STM the Naked Rider pare ca si-a sters toate filmele de pe canal...

sau experimentez eu vreun bug, ceva...

Asa pare. L-o fi prins tatal tipei aleia :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosh, tu esti din Alexandria? Intreb pentru ca am stat in camin cu niste baieti de acolo care vorbeau la fel ca tine. Cred ca asa e felul de a vorbi acolo, sacadat si in propozitii scurte.

 

Nici eu nu vad nimic la STM pe canal, nu mai am ce sa haituiesc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niste baieti de acolo care vorbeau la fel ca tine. Cred ca asa e felul de a vorbi acolo, sacadat si in propozitii scurte.

 

Asa face toti cand e putin RAM! :crack:

Baaaaiii, ati reusit sa-l faceti pe un flocker din asta sa se retraga din activitate?!?! Sau poate doar sa treaca printr-un rebranding :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ne apucăm să discutăm asta înseamnă că Te încadreze la categoria menționată de tine?

Pai pe tot topicul asta dai de pasagera. Ea n-are altceva de facut decat sa se bage in seama cu toti pularaii, poate prinde si ea ceva. Oricum, nu a reusit sa dea o singura replica pe subiect pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ne apucăm să discutăm asta înseamnă că Te încadreze la categoria menționată de tine?

 

Nici pe departe, calatoare pe sei straine. Stai linistita. Bate la alta usa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca si-a facut-o cu mana lui, acum suporta consecințele probabil..nu cred ca e rebranding cred ca e dispărut. Probabil ă făcut în sfârșit un filmuleț misto si daca nu mai auzim nimic de el niciodată si tot ar fi prea cu.râ.nd.

Asa face toti cand e putin RAM! :crack:

Baaaaiii, ati reusit sa-l faceti pe un flocker din asta sa se retraga din activitate?!?! Sau poate doar sa treaca printr-un rebranding :P

» Post actualizat in 09 Aug 2018 18:41

Si daca ar fi asa precum zici si nici atunci nu ai tu treaba.

 

Nici pe departe, calatoare pe sei straine. Stai linistita. Bate la alta usa ;)

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca fenomenul cu injurat si agresat in trafic ia amploare printre motovloggayri

 

Ar fi cazul sa ii articuleze cineva pe asta si pe STM...in continuare ma uit cu interes sa vad daca apare si masina mea in vreun clip (condusa de sotie desigur) ca sa am motiv sa ies mai mult la plimbare prin Bucuresti :D

 

De la minutul 3:25 omul incearca o devansare pe dreapta intre o masina in miscare de pe banda 2 si altele parcate pe banda 1, cu undeva la 30 km/h. Cum cacao sa ti se para ca e ok asta intr-un oras ca Bucuresti? Eu nu inteleg lipsa de instinct de conservare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt din Alexandria, n-am mai fost pe acolo de cand mi-am vandut ZX6-ele...
Sunt din Bucuresti, cu rude in Giurgiu, Ploiesti, Campina si Brasov (dar mai rar Brasov)

 

ar mai fi niste rude in Sydney dar daca ajung pe la ei, mi-e ca nu ma mai intorc :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca fenomenul cu injurat si agresat in trafic ia amploare printre motovloggayri

Ce prost e asta :lol: se pozitioneaza mereu aiurea si apoi se plange ca ii intorc masinile in fata :lol: refuz sa cred ca asa merge el de obicei si ca nu face asta doar pt viewuri, nu ai cum sa fii atat de c,retin :lol:

Editat de gogO.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce prost e asta se pozitioneaza mereu aiurea si apoi se plange ca ii intorc masinile in fata refuz sa cred ca asa merge el de obicei si ca nu face asta doar pt viewuri, nu ai cum sa fii atat de c,retin

 

Din pacate va trebui sa accepti ca este chiar atat de prost. Mai ales in ultimul timp incearca sa-l copieze pe STM.

E funny ca prin commenturi pe la copilasii de 12 ani, omu ameninta pe toata lumea cu bataia :)) Stai si te uiti asa la el cu pulpanele alea ale lui, cred ca singurul lucru pe care il bate e recordul la mancat shaorma.

 

Nici pe Nutzi asta nu-l vad bine la o rafuiala in trafic...

 

 

Nu inteleg de ce fix in Romania care e la pamant dpdv securitate si legi, unde interlopii si toate alea sunt tolerati etc, ai vrea sa faci rahaturile astea. Cand oricine poate sa depuna niste verzisori in buzunarul care trebuie si-ti iei omoru' de nu te stie nici vantul nici pamantul, vorba poetului.

 

In tari cu apa calda unde aveai spatele protejat de legi intelegeam... da' aici? ... Plm se bat tiganii cu topoare pe strada, politia o arde cu "Stai, mai!", in schimb tu o arzi Rambo pe strazi :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...