Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

cacatul are nenumarate forme, si nenumarate intelesuri. ca sa nu mai spun de gust. cacatul care-l mananc eu probabil nu va place, dar va place altul, si tot il mancati/savurati. nici mie nu imi place cacatul pe care-l mancati voi aici, dar imi place altul. e chestie de gusturi. inca n-ati inteles?

am observat ca topicul asta este intr-un continuu loop, de vreo 100 de pagini. se discuta aceleasi cacaturi, aceleasi argumente over and over again. incepe sa-mi placa :))

Vezi, taman asta e smecheria: sunt cativa pe-aici care s-au prins de mult ca nu e nevoie sa gusti un rahat ca sa decizi daca il inghiti pe sau nu. ;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi, taman asta e smecheria: sunt cativa pe-aici care s-au prins de mult ca nu e nevoie sa gusti un rahat ca sa decizi daca il inghiti pe sau nu. ;)

Exista o vorba pe la muricanezi: "if it looks like shit and smells like shit, it probably is shit".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

am observat ca topicul asta este intr-un continuu loop, de vreo 100 de pagini. se discuta aceleasi cacaturi, aceleasi argumente over and over again. incepe sa-mi placa :))

pai plm, discutam cacaturile pe care le postati voi, postati si alte cacaturi si o sa discutam altceva, poate va si laudam. Dar e ca in gluma aia, , Doctore, manainc varza, cac varza, maninc fasole caca fasole, ce sa fac?

Ca sa ce?

Sa cac si eu (cuvant urat)!!

Maninca (cuvant urat):

» Post actualizat in 06 Sep 2018 08:57

S-a terminat cu "smecheria" prin care se putea activa codecul VP9 la video-uri 1080p doar prin efectuarea de "enhancements".

Acum, ori uploadezi filmul intr-o rezolutie mai mare de 1080p (iar asta inseamna alti timpi de randare daca ai un calculator modest: rezolutie + bitrate mai mare), fie astepti pana faci minim 1000 de vizualizari.

si nu ai si tu un bot ceva care sa faca vizualizari ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe care*

 

 

:D

uite ma ca pana la urma s-a gasit cineva sa ma traga de chelie :))

 

incepi sa te maturizezi imbatranesti si sa observi ca viata e o chestie ciclica :V

imbatranesti tu

 

pai plm, discutam cacaturile pe care le postati voi, postati si alte cacaturi si o sa discutam altceva, poate va si laudam. Dar e ca in gluma aia, , Doctore, manainc varza, cac varza, maninc fasole caca fasole, ce sa fac?

Ca sa ce?

Sa cac si eu (cuvant urat)!!

Maninca (cuvant urat):

» Post actualizat in 06 Sep 2018 08:57

si nu ai si tu un bot ceva care sa faca vizualizari ?

ia discutati si cacatu asta:

:D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai n-a zis nimeni ca va umpleți ne nervi, am zis ca îi mâncați. Nu mai distorsiona povestea pliz

 

Obraznic mai esti! :))))

 

Dupa ce ca va tavaliti de cate 7 ori pe sezon, mai aveti si nasucul pe sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un experiment, si cu filmatul si cu editarea in Adobe Premiere. E o bucata de film de pe Lepsa, e filmat 1080, pe laptop se vede excelent dar pe youtube groaznic. Am incercat sa fortez codecul VP9 dupa cum a zis Kosh sau aia de pe YT, dar nu mi-a mers. Am sa incerc sa filmez 4K si daca imi schimb guma spate, sa ma dau si tare :crack:

 

Instalează add-ons https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/enhancer-for-youtube/?src=recommended_fallback

 

Apoi gâdilă-l din setări :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai vrei sa stai pe forum, lasa flame-urile.

daca vorbeai cu mine, uita-te mai in spate, ca ai aproximativ 70 de pagini de insulte si injurii aduse la adresa altor persoane. :kiss:

 

Obraznic mai esti! )))

 

Dupa ce ca va tavaliti de cate 7 ori pe sezon, mai aveti si nasucul pe sus.

ce coincidenta!

fix acelasi lucru am spus si eu despre experimentatii de aici :))))

suntem in acelasi gand :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1-0 motovloggari vs mototastaturisti ))

esti impartial :(

 

Eu zic sa va faceti pay per view! Deocamdata sa platiti voi ca sa ne uitam noi

si la ce sa ne uitam mai exact? ce postati voi aici vad in fiecare dimineata cand ma uit in jos, stand pe buda :D ah, si e si gratis! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi, despre asta e vorba - cu tine (ca să nu generalizez) nu se poate vorbi decât despre câcat.

 

Apoi nu te bășica dacă ești băgat în aceeași oala cu restul vlogerilor. Asa fac oamenii - generalizează. Sau, dacă vrei, privesc lucrurile în ansamblu. Pentru a-și concentra atenția pe un detaliu, e nevoie ca detaliul ala sa chiar iasă în evidenta. Ceea ce deocamdată nu e cazul.

 

Relativ la câcatul pe care ni l-ai supus atenției (nota bene, de la privit la mestecat și de la mestecat la înghițit e cale lunga), am și eu o intrebare: care este penalizarea pentru conducătorii auto care folosesc nejustificat o banda mai apropiata de axul drumului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti impartial

 

si la ce sa ne uitam mai exact? ce postati voi aici vad in fiecare dimineata cand ma uit in jos, stand pe buda :D ah, si e si gratis! :D

Impartial = de bine. Dar na, limba romana e greu, o bate mereu si pe prima ministresa.

N-ai inteles, sau doar te prefaci? Era vb VOI sa platiti pt ca NOI sa ne uitam! Deci nu aveati nik de vazut. A, dar stai, viewurile voastre sunt deja platite :crack:

Emoticon cu flush the toilet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi, despre asta e vorba - cu tine (ca să nu generalizez) nu se poate vorbi decât despre câcat.

 

Apoi nu te bășica dacă ești băgat în aceeași oala cu restul vlogerilor. Asa fac oamenii - generalizează. Sau, dacă vrei, privesc lucrurile în ansamblu. Pentru a-și concentra atenția pe un detaliu, e nevoie ca detaliul ala sa chiar iasă în evidenta. Ceea ce deocamdată nu e cazul.

 

Relativ la câcatul pe care ni l-ai supus atenției (nota bene, de la privit la mestecat și de la mestecat la înghițit e cale lunga), am și eu o intrebare: care este penalizarea pentru conducătorii auto care folosesc nejustificat o banda mai apropiata de axul drumului?

pai baibogo, atata importanta va dati incat raman uimit de fiecare data cand va citesc aberatiile :)) glumesc, nu sunt uimit deloc. am fumat ca voi, multi, si pentru mult timp. intr-un fel imi place drama asta pe care o creati voi aici, imi aduce aminte de anii tineretii cand eram cavaler al dreptatii pe forumuri, de ma luptam pentru binele suprem si sanctionam "neexperimentatii" cu replici forumistice de-i lasam fara replica. ce faceti voi aici, faceam eu acum vreo 15 ani, fara sa exagerez. sunt sincer ca un ghiocel.

nu se basica nimeni aici. ma plictisesc la munca si incerc sa-mi acopar timpul, asa nu intru in depresie dreq

 

Vrem egalitate, dar nu pentru catei !

 

:lol:

idem1

 

Impartial = de bine. Dar na, limba romana e greu, o bate mereu si pe prima ministresa.

N-ai inteles, sau doar te prefaci? Era vb VOI sa platiti pt ca NOI sa ne uitam! Deci nu aveati nik de vazut. A, dar stai, viewurile voastre sunt deja platite :crack:

Emoticon cu flush the toilet.

impartial adica ar trebui sa aveti si voi ceva puncte. asa e. limba romana e greu.

sarcasmu e si mai greu. si cica unii de pe aici sunt veterani forumisti da sarcasmele trece pe langa iei ca papusoiu prin mutu:)))) facepalmyourselfie :v

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate vine vreunul care are peste 12 ani la o intalnirea de a ta cu " pustii bate pumnul" si iti intoarce casca in cap. Ca in bataie cu emoticoane vad ca esti sensei.

ma scufunzi cu altcineva. eu nu bat pumnul, si sunt pacifist. si vegetarian pe deasupra :D

 

@hai ca incet incet devin din ce in ce mai faimos aici pe comunitate. creste vezualezarili bini di tat: https://imgur.com/a/7ZK65D5 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

impartial adica ar trebui sa aveti si voi ceva puncte. asa e. limba romana e greu.

sarcasmu e si mai greu. si cica unii de pe aici sunt veterani forumisti da sarcasmele trece pe langa iei ca papusoiu prin mutu:)))) facepalmyourselfie :v

 

 

Intersectia ta cu limba romana si cu sarcasmul e ca alu' marian valorosu cu muzica :D

 

 

 

@hai ca incet incet devin din ce in ce mai faimos aici pe comunitate. creste vezualezarili bini di tat: https://imgur.com/a/7ZK65D5 :D

 

Esti pe drumul cel bun, cand te faci mare poate ajungi un vlogger la fel de misto ca baiatul asta: https://www.youtube.com/user/HDGamingRO/videos

Editat de fuchsia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baiatule, trezeste-te la realitate!!!

Idolii tai nu sunt si idolii altora.

Daca asta e etalonul tau, esti praf!

 

Omul era ironic, mai mult ca sigur :)

 

Aici, lupta se duce pe ironii, mai nou. There is no spoon :)

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ChrisRR, ar trebui sa te apuci si tu de motovlogging, ai potential.

 

Legat de ce crezi tu ca sunt preferintele mele, imi place ca nu te sucesti de pe o zi pe alta si ca acum e ok sa judeci un cacat_ fara sa faci altul mai bun inainte :D

 

Acum, daca vrei totusi sa discutam partial matur, pana la urma, copii sunt viitorul. Nu trebuiesc luati la misto. Daca crezi c-o faci mai bine ca vloggerii astia actuali, arata-le tu cum se face, serios vb. Adica eu nu as critica ceva, daca nu sunt capabil sa le arat ca sunt mai buni ca ei.

Editat de fuchsia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...