Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Pana la urma a aparut Tazmi pe aici? Ceva poze noi cu cwrul ei?

Nimic frăție! Si eu astept:)))

Daca dovedeste ca tartita ei se sustine naturel:), si nu se supune legilor gravitației, sigur se gaseste un forumist milos sa o initieze in tainele ghidonului:))

Tare sunt curios ce ar face Dude asta daca s-ar intalni cu niste mototastaturisti d-astia de p-aici. Ca de fumat, cica i-a fumat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic frăție! Si eu astept:)))

Daca dovedeste ca tartita ei se sustine naturel:), si nu se supune legilor gravitației, sigur se gaseste un forumist milos sa o initieze in tainele ghidonului:))

Tare sunt curios ce ar face Dude asta daca s-ar intalni cu niste mototastaturisti d-astia de p-aici. Ca de fumat, cica i-a fumat.

Ii mai fumeaza o data. Doar ca tura asta le fumeaza trabucele de piele. Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic frăție! Si eu astept:)))

Daca dovedeste ca tartita ei se sustine naturel:), si nu se supune legilor gravitației, sigur se gaseste un forumist milos sa o initieze in tainele ghidonului:))

 

 

Daca se dovedeste ca tine cwrul sus in mod natural ma ofer eu sa-mi fac pomana cu ea, e tanara si are multe de invatat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

🎥 Nou episod Moto Race Vlog:

 

Cam ce se intampla cand parintii nu-s acasa. 🚨AVERTIZARE: imagini ce pot contine un puternic impact emotionalo-convulsivo-ilara.

 

#NoapteaCaRacerii

 

Daca v-a placut: SUBSCRIBE pt notificarile urmatoarei postari, o cursa de infarct!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, baieti, asa e frumos.

"Ba, motovloggerii is de rahat, stati ca fac eu ce trebuie facut".

Si uite ca iese ceva fain.

Nou episod Moto Race Vlog:



Cam ce se intampla cand parintii nu-s acasa. AVERTIZARE: imagini ce pot contine un puternic impact emotionalo-convulsivo-ilara.

#NoapteaCaRacerii

Daca v-a placut: SUBSCRIBE pt notificarile urmatoarei postari, o cursa de infarct!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N am zis niciodata ca s de rahat moto vloggerii :). And i never will :).

 

Va multumesc pt feedback, este fte important sa stiu daca merita sa continui.

La un eveniment race / etapa ma costa mult timp sa filmez si sa am grija sa fac si content.

 

Im functie de Numarul de subscriberi de la finele anului acesta voi decide daca voi continua sau nu cu acest proiect.

 

Nu am echipa si sa fac totul singur implica o munca enorma.

Pentru acest episod de exemplu am montat vreo 4-5 ore plus 1 ora randarea.

 

De aceea conteaza fte mult feedbackul si nr. Subscriberilor iti arata ca munca este apreciata, sau nu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu. Sa vezi ce fain e cand o sa vina unii sa-ti zica "jenibil" dupa ce pierzi sute de ore facand treaba asta. Dar mai stai putin, sa prinzi tractiune si sa afle lumea de tine.

Eu ti-am dat un share, ca stiu cum e la curse, si nu-ti sta capul sa stai sa filmezi. Deci apreciez efortul. :)

N am zis niciodata ca s de rahat moto vloggerii . And i never will

Va multumesc pt feedback, este fte important sa stiu daca merita sa continui.
La un eveniment race / etapa ma costa mult timp sa filmez si sa am grija sa fac si content.

Im functie de Numarul de subscriberi de la finele anului acesta voi decide daca voi continua sau nu cu acest proiect.

Nu am echipa si sa fac totul singur implica o munca enorma.
Pentru acest episod de exemplu am montat vreo 4-5 ore plus 1 ora randarea.

De aceea conteaza fte mult feedbackul si nr. Subscriberilor iti arata ca munca este apreciata, sau nu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nou episod Moto Race Vlog:

 

Cam ce se intampla cand parintii nu-s acasa. AVERTIZARE: imagini ce pot contine un puternic impact emotionalo-convulsivo-ilara.

 

#NoapteaCaRacerii

 

Daca v-a placut: SUBSCRIBE pt notificarile urmatoarei postari, o cursa de infarct!

 

Ete content.Misto montajul.

 

 

P.S. Si nu zic asta doar ca ne stim de vreo...17 ani (?) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bwhahah, acela este bunonul de SUBSCRIBE :D
APASAAAAA!!!

@Thomas, haha, imagineza ti ca atunci cu taxiul ala, eu aveam piciorul inca in gips de la operatia din Serres unde cazusem la curse si mi pusesera placa la tibie is peroneu :)))
cand a venit ambulanta i am dat aluia o spaga repede sa mi mascheze sa nu vada gaborul, ca intram in penal si eu :)))
Mnezooo, ce vremuri.

Din fericire toata dementza am transformat-o in ceva constructiv de-alungul anilor, am lasat strada, si merg numai la pista.

Keep an eye on the vlog guys, daca va plac episoadele, pot face multe lucruri interesante, chiar episoade la cerere daca aveti idei sau intrebari pe anumite teme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, baieti, asa e frumos.

"Ba, motovloggerii is de rahat, stati ca fac eu ce trebuie facut".

Si uite ca iese ceva fain.

Tocmai! Pentru ca a venit cu ceva nou (nu stiu daca face si altcineva asa ceva, temele astea sau acest segment moto), ceva la care se pricepe foarte bine si sfaturile, lui impachetate cu mult umor, sunt destul de pertinete. Se vede ca munceste sa scoata ceva. Si uite cum brusc in targetul lui apar motociclistii cu experienta si nu elevii de gimnaziala care percep altfel motociclismul.

 

Este simplu: omul e in mediul lui si toate lucrurile merg de la sine.

 

@sinner

Omule, da-i inainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Keep an eye on the vlog guys, daca va plac episoadele, pot face multe lucruri interesante, chiar episoade la cerere daca aveti idei sau intrebari pe anumite teme.

 

Pai daca primesti dedicatii si bani la sutien am si eu una: povesteste despre traseul si transformarea psihologica de cand ai inceput cursele si pana acum. Adica maturizarea tanarului lup cu coada pe sus. Pentru mine asta ar fi interesant.

 

Succes, e tare vlogul tau, e amuzant si informativ in acelasi timp.

 

giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca primesti dedicatii si bani la sutien am si eu una: povesteste despre traseul si transformarea psihologica de cand ai inceput cursele si pana acum. Adica maturizarea tanarului lup cu coada pe sus. Pentru mine asta ar fi interesant.

 

 

Inca nu ti-ai revenit dupa ce ti-a intors casca pe cap scuteristul ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...