Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Ma intreb de unde ati stiut cand sa reveniti...

 

Pai iti scrie la logare ca esti blocat pana la data de ...

» Post actualizat in 12 Sep 2018 18:11

Bhahahahahahahahaha!! tu nici macar fata de tablagiu n ai!

 

Ai mancat bine la all inclusive in Bulgaria?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Nemulțumit total! Concluzia? Nu mai merg la ei! Apropo de mâncat, ca văd ca insisti...și dacă era cea mai buna mâncare din lume, nu ma împingeam. Programul mi l fac eu, nu ei!

 

Taci ba din gura, te-ai dus la bulgari ca sa bagi la matz ca orice chiorlau. Pun pariu ca la anul tot acolo te duci... Eu am pus ochii pe Biaritz, mai sunt ceva locatii si in Italia care imi fac cu ochiul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N am zis niciodata ca s de rahat moto vloggerii . And i never will .

 

Va multumesc pt feedback, este fte important sa stiu daca merita sa continui.

La un eveniment race / etapa ma costa mult timp sa filmez si sa am grija sa fac si content.

 

Im functie de Numarul de subscriberi de la finele anului acesta voi decide daca voi continua sau nu cu acest proiect.

 

Nu am echipa si sa fac totul singur implica o munca enorma.

Pentru acest episod de exemplu am montat vreo 4-5 ore plus 1 ora randarea.

 

De aceea conteaza fte mult feedbackul si nr. Subscriberilor iti arata ca munca este apreciata, sau nu.

Sfarsitul anului este prea devreme sa te pronunti, mai ales ca ai doar 5 luni de cand postezi. Indicat ar fi sa astepti pana la sfarsitul anului viitor zic eu, asa ai un sezon plin in care poti aduna continut video. Ca sa ai rezultate, trebuie sa postezi constant, si pe cat posibil regulat, altfel algoritmul de (cuvant urat) pe care-l are youtube-ul o sa te bage in pamant iar atentia subscriberilor tai o sa fie indreptata spre alte canale.

 

 

4-5 ore de montat e putin. Nu vrei sa stii cate ore stateam eu la montat in primele 6 luni cand mi-am deschis canalul :)) Ca sa nu mai spun ca acum 2 ani jumate, calitatea video era de tot rasul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Naked

 

Problema este ca in economia timpului meu 5 ore este o catastrofa nucleara in ocnditiile in care eu in fiecare zi am program de antrenament si 5 zile am si job pana la ora 18.
Oribil de greu.
Din pacate doar lucrurile care nu se vad de obicei, aduc rezultate, lots of hard work si sacrificii pe alte parti.
Iar femeia de langa tine, daca nu e fascinata de tine vis a vis de ceea ce faci si gen tu sa fii zeul ei, pt a fii de acord cu acest program, you're screwed, dupa 6 luni de tratament d asta, s-a carat - si nici nu poti sa o condamni.



Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha, nu-s chiar rockstrar, dar da, am bagat in deschidere la Judas Priest, helloween, Testament, Scorpions... hmm.. T
that makes me a rockstar :)))?

thank you guys, much appreciated, o sa fie ceva interesant pe viitor cu o prezenta feminina deloc de neglijat.S
stay tuned

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...