Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Content decent si foarte mulat. Am sărit până la sfârșit, am admirat câteva secunde și tutorialul a atins obiectivul lui. Acum o sa primesc pe yt noutati despre aceste mulaciuni, pardon motovloging.

 

Sper sa se limiteze la ea, deși mă îndoiesc :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

pai baibogo, atata importanta va dati incat raman uimit de fiecare data cand va citesc aberatiile :)) glumesc, nu sunt uimit deloc. am fumat ca voi, multi, si pentru mult timp. intr-un fel imi place drama asta pe care o creati voi aici, imi aduce aminte de anii tineretii cand eram cavaler al dreptatii pe forumuri, de ma luptam pentru binele suprem si sanctionam "neexperimentatii" cu replici forumistice de-i lasam fara replica. ce faceti voi aici, faceam eu acum vreo 15 ani, fara sa exagerez.

 

Ma gandesc ca nu pe motoretism.

 

Fiindcă schimbarea s-a făcut în Dec 2003.

 

Topicul asta seamănă leit cu pepenii de la Daf.

Oricât v-ar spune toți ca sunteti praf, voi mai tare va faceți ca nu înțelegeți ca trebuie sa ridicați ștacheta.

 

Recunosc ca m-am chinuit cu Kosh dar m-a luat somnul după 30 de secunde și ca mi-am închipuit cum i-as ruga pe organizatorii de întruniri sa facă un colt pentru copchii, la care sa ii dea acces gratuit fatucii cu Hornet. Și cam atât despre calitatea vlogului de la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

🚨Nou episod MotoVlog — THE RACE🚨

 

Desi am trait cursa asta live in mijlocul actiunii, inca imi mai sare pulsul vizionand-o.

Nicio descriere nu are sens, just press ▶:

 

🎥

 

🎦 SUBSCRIBE pe canalul YouTube

✅SHARE IT

 

#DAFCorse #CSMBucuresti #YamahaR1 #Sinner97 #FarmaciaTEI #OrzanicaBAU #DualMotors #Ravenol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto! Mi-a dat trezirea cursa asta, a scos cafeaua din schema in dimineata asta :10:

That's how you do it, kids! Cu continut de calitate, nu cu faze inchipuite, vaicareli sau smardoieli penibile prin trafic. :cheers:

 

Liked, subscribed & notifications enabled :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este mult de munca pentru facut syncul cu datele de pe GPS, le pot integra, dar consuma timp.
Stau fte fte prost cu timpul alocat montajului si etc :( - am o 1000 de idei si bia daca pot aplica doar cateva pe baza de lipsa de timp :(

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este mult de munca pentru facut syncul cu datele de pe GPS, le pot integra, dar consuma timp.

Stau fte fte prost cu timpul alocat montajului si etc :( - am o 1000 de idei si bia daca pot aplica doar cateva pe baza de lipsa de timp :(

Baaaaaai Adi motovlogger nu te mai vazusem.

Bravo om !

Hai ca ai talent, promiti sa te apropii vertiginos de inalta treapta de podium cu japoneza.

Abia ce te invatasei cu circuitul normal, acum ca i-au inversat sensul, ti-a dat putin de furca, da nu-i bai.

Ai timp sa-l inveti cu R1 mai bine decat o faceai cu Ducati.

Imi pare bine ca ai renuntat in sfarsit la italience.

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt camere cu gps integrat , gen tot-tom bandit , unde este foarte usor de integrat viteza, traseul , etc ... :)

As adauga la lista si GoPro-urile noi (de la 5 incoace parca), Garmin XE si mai noi. Are dreptate si Sinner totusi, in video-ul pe care l-am dat mai sus sync-ul a fost facut manual (video separat filmat cu un gopro 3+, track separat inregistrat cu un ceas Polar) in Dashware.

 

E migaloasa treaba insa daca ai filmarile intregi (sesiune de circuit) e mai usor de facut versus drum de 200 de kilometri cu 4-5 video-uri mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

COncluziile dupa etapa a 4-a si previziunile se indeplinesc.

Locul 3 la general MotoRC 2018.

Whoooop, whooooop.

 

Bravo Adriane. Te admir pentru ca ai crescut odata cu trecerea de pe Ducati la Yamaha. Un pas inainte. Sa te văz de la anu bre ce progrese faci.

» Post actualizat in 14 Oct 2018 15:34

Incet incet apare vloggingul de calitate, se distanteaza de trepadusii astia care dau cu motoarele de-a dura pe asfalt, precum copii cu saniile iarna pe uliță. Ce sa vedem la ceilalti ? Injuraturi in casca, pareri personale si frustrari revarsate pe fiecare greseala a conservarilor.

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult, mister.

la anul va fi si mai greu, dar sper sa reusesc sa adun cativa sponsori in urma rezultatelor din 2018:
Locul 2 la National - F1000

Locul 4 Balcanic - F1000

si pe 3 la Stock 1000

 

mi-as fi dorit sa fac mai multe si dpdv al vlogg ului, dar nu este fte dificil cu timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...