Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

sunt camere cu gps integrat , gen tot-tom bandit , unde este foarte usor de integrat viteza, traseul , etc ... :)

As adauga la lista si GoPro-urile noi (de la 5 incoace parca), Garmin XE si mai noi. Are dreptate si Sinner totusi, in video-ul pe care l-am dat mai sus sync-ul a fost facut manual (video separat filmat cu un gopro 3+, track separat inregistrat cu un ceas Polar) in Dashware.

 

E migaloasa treaba insa daca ai filmarile intregi (sesiune de circuit) e mai usor de facut versus drum de 200 de kilometri cu 4-5 video-uri mici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

COncluziile dupa etapa a 4-a si previziunile se indeplinesc.

Locul 3 la general MotoRC 2018.

Whoooop, whooooop.

 

Bravo Adriane. Te admir pentru ca ai crescut odata cu trecerea de pe Ducati la Yamaha. Un pas inainte. Sa te văz de la anu bre ce progrese faci.

» Post actualizat in 14 Oct 2018 15:34

Incet incet apare vloggingul de calitate, se distanteaza de trepadusii astia care dau cu motoarele de-a dura pe asfalt, precum copii cu saniile iarna pe uliță. Ce sa vedem la ceilalti ? Injuraturi in casca, pareri personale si frustrari revarsate pe fiecare greseala a conservarilor.

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult, mister.

la anul va fi si mai greu, dar sper sa reusesc sa adun cativa sponsori in urma rezultatelor din 2018:
Locul 2 la National - F1000

Locul 4 Balcanic - F1000

si pe 3 la Stock 1000

 

mi-as fi dorit sa fac mai multe si dpdv al vlogg ului, dar nu este fte dificil cu timpul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

🔜 Episod nou in facere
🎬 How i edit my vloggs, the travel rig.
⏯ youtube.com/AdrianSinner97

#AdrianRus #Sinner97 #RaceVlog

 


post-532-0-60449100-1540577825_thumb.jpg


» Post actualizat in 28 Oct 2018 20:29

Teaser pentru episodul ce urmeaza:
~NextLevel

 

 

LINK CLICK


» Post actualizat in 28 Oct 2018 20:31
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨
» Post actualizat in 30 Oct 2018 07:52
✅ Re link, FBK error
https://www.facebook.com/1162871750476016/posts/1897141207049063/ Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am postat azi un episod nou din aventura in Bosnia si Hertegovina. Cred ca este cel mai tare film din seria asta:

 

 

Enjoy si subscribe daca va place genul asta de filme si calatorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai s-a cam fasait. Plus ca au mai crescut si ei. Nu mai e asa mare chestie. Pana si revenirea lui STM tot fasaita asa a fost. Mai posteaza baiatul ala grasut cu pulpane, Nutz rider sau cum il cheama, cate un clip in care el si tovarasii lui se cocalaresc unul la altul prin trafic doar pentru ca stiu ca se filmeaza, dar si alea tot fasaite sunt.

Ce sa faci, vremurile se schimba :D A fost frumos ce-a fost... neeext! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am pus episodul 4 al calatoriei in Bosnia si Hertegovina. Plictiseala cat cuprinde in episodul asta... ne bramburim cautand intrarea intr-o baza, facem poze ca turistii chinezi cu un avion, mergem de bezmetici prin niste hangare.. seara o ardem si mai trist - gasim un camping sub-mediocru si bem o (singura) bere calda in jurul unui foc asa, mai de Doamne-ajuta.

 

Nu va uitati... -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e acelasi preset pe care il foloseste si Alberto Naska :)

 

 

Merci pt mesajul constructiv, as fi murit si ramaneam un ignorant fara tine.

 

Cam cat ti-a luat ca sa scrii postarea asta?

Vreo.. 30 secunde probabil.

 

La intro-ul acela de 3 minute am lucrat vreo 15 ore neridicat de la masa (afara de vreo doua pisari si o pizza delivery) plus inca 10 ore a doua zi - pentru ca apoi sa apara cineva sa spuna 'aah, e ca al lui cutare'

 

Ideea este aceeiasi cu Naska, la baza, dar daca tu ai senzatia ca s-a luat un template si s au dat doua clicuri.. esti milioane de ani distanta de adevar.

Urmeaza in cateva zile sa postez un nou episod.

O sa fie 'ca salvadori' sau 'ca...' - lucrez de 5 saptamani la el. :thumbsup:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...