Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

🔜 Episod nou in facere
🎬 How i edit my vloggs, the travel rig.
⏯ youtube.com/AdrianSinner97

#AdrianRus #Sinner97 #RaceVlog

 


post-532-0-60449100-1540577825_thumb.jpg


» Post actualizat in 28 Oct 2018 20:29

Teaser pentru episodul ce urmeaza:
~NextLevel

 

 

LINK CLICK


» Post actualizat in 28 Oct 2018 20:31
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨
» Post actualizat in 30 Oct 2018 07:52
✅ Re link, FBK error
https://www.facebook.com/1162871750476016/posts/1897141207049063/ Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am postat azi un episod nou din aventura in Bosnia si Hertegovina. Cred ca este cel mai tare film din seria asta:

 

 

Enjoy si subscribe daca va place genul asta de filme si calatorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai s-a cam fasait. Plus ca au mai crescut si ei. Nu mai e asa mare chestie. Pana si revenirea lui STM tot fasaita asa a fost. Mai posteaza baiatul ala grasut cu pulpane, Nutz rider sau cum il cheama, cate un clip in care el si tovarasii lui se cocalaresc unul la altul prin trafic doar pentru ca stiu ca se filmeaza, dar si alea tot fasaite sunt.

Ce sa faci, vremurile se schimba :D A fost frumos ce-a fost... neeext! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am pus episodul 4 al calatoriei in Bosnia si Hertegovina. Plictiseala cat cuprinde in episodul asta... ne bramburim cautand intrarea intr-o baza, facem poze ca turistii chinezi cu un avion, mergem de bezmetici prin niste hangare.. seara o ardem si mai trist - gasim un camping sub-mediocru si bem o (singura) bere calda in jurul unui foc asa, mai de Doamne-ajuta.

 

Nu va uitati... -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e acelasi preset pe care il foloseste si Alberto Naska :)

 

 

Merci pt mesajul constructiv, as fi murit si ramaneam un ignorant fara tine.

 

Cam cat ti-a luat ca sa scrii postarea asta?

Vreo.. 30 secunde probabil.

 

La intro-ul acela de 3 minute am lucrat vreo 15 ore neridicat de la masa (afara de vreo doua pisari si o pizza delivery) plus inca 10 ore a doua zi - pentru ca apoi sa apara cineva sa spuna 'aah, e ca al lui cutare'

 

Ideea este aceeiasi cu Naska, la baza, dar daca tu ai senzatia ca s-a luat un template si s au dat doua clicuri.. esti milioane de ani distanta de adevar.

Urmeaza in cateva zile sa postez un nou episod.

O sa fie 'ca salvadori' sau 'ca...' - lucrez de 5 saptamani la el. :thumbsup:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nici macar constructiv nu a fost mesajul. Era o simpla chestie observata din postura de observator.

Nu tre s-o iei ca pe un afront. Lui Naska i-a explodat canalul pentru ca are continut bun. Acum, el are introul ala de ceva timp, prin urmare normal ca o sa apara cineva care o sa spuna ca e ca al lui cutare, ca nah, se numara de la primul.

Nu neg munca, Doamne fereste, zic doar ca il validezi pe italianul ala ca trendsetter daca "ideea este aceeasi cu Naska".

No hate :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No worries.

All ok.

Il invidiez pe naska. Eu dupa 8 ore birou pe zi trebe sa gasesc vreme si de montaj si de antrenament.

Born to ride, firces to work.

#viataGreu

Vine iarna Adriane, cum te mai antrenezi acum ? Sala, bicicleta, alergat, ca doar trebuie sa ai conditie fizica pentru etapele de anul viitor.

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am toata iarna aproape planificata cu antrenamente, sper sa iasa cum mi am propus.
Momentan iau o pauza o saptamana de ne mers la niciun antrenament.

Noul episod este gata, in sfarsit dupa o luna de lucru.
Cine suntem
De ce facem asta
♂️ Cum ne ia valul
✅ O scoatem la capat
Ne traim visul
Subscribe pe canalul YT, nu fi
#YamahaR1 #AdrianSinner97 #RaceVlog #MotoVlog #Superbike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Se vede ca iti doresti sa evoluezi si pe acest plan cu toate ca timpul nu te ajuta.

 

Poate ar trebui sa eviti sa dai fast forward si blackout-uri ca in prima parte deoarece mi se pare obositor de urmarit. Comentariile adaugate pe filmare de multe ori nu am apucat sa le citesc si trebuia sa dau inapoi.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ideea de dinamism implica genul acesta de procedeu, este ca in viata, uneori te buimaceste de cap, fiind prea repede, alteori vrei sa derulezi sa mia traiesti odata clipa :D hi hi.

 

Un Share prin ce grupuri de fbk mai activati & Subscribe ar fi de mare ajutor - amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...