Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Pai nici macar constructiv nu a fost mesajul. Era o simpla chestie observata din postura de observator.

Nu tre s-o iei ca pe un afront. Lui Naska i-a explodat canalul pentru ca are continut bun. Acum, el are introul ala de ceva timp, prin urmare normal ca o sa apara cineva care o sa spuna ca e ca al lui cutare, ca nah, se numara de la primul.

Nu neg munca, Doamne fereste, zic doar ca il validezi pe italianul ala ca trendsetter daca "ideea este aceeasi cu Naska".

No hate :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No worries.

All ok.

Il invidiez pe naska. Eu dupa 8 ore birou pe zi trebe sa gasesc vreme si de montaj si de antrenament.

Born to ride, firces to work.

#viataGreu

Vine iarna Adriane, cum te mai antrenezi acum ? Sala, bicicleta, alergat, ca doar trebuie sa ai conditie fizica pentru etapele de anul viitor.

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am toata iarna aproape planificata cu antrenamente, sper sa iasa cum mi am propus.
Momentan iau o pauza o saptamana de ne mers la niciun antrenament.

Noul episod este gata, in sfarsit dupa o luna de lucru.
Cine suntem
De ce facem asta
♂️ Cum ne ia valul
✅ O scoatem la capat
Ne traim visul
Subscribe pe canalul YT, nu fi
#YamahaR1 #AdrianSinner97 #RaceVlog #MotoVlog #Superbike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Se vede ca iti doresti sa evoluezi si pe acest plan cu toate ca timpul nu te ajuta.

 

Poate ar trebui sa eviti sa dai fast forward si blackout-uri ca in prima parte deoarece mi se pare obositor de urmarit. Comentariile adaugate pe filmare de multe ori nu am apucat sa le citesc si trebuia sa dau inapoi.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ideea de dinamism implica genul acesta de procedeu, este ca in viata, uneori te buimaceste de cap, fiind prea repede, alteori vrei sa derulezi sa mia traiesti odata clipa :D hi hi.

 

Un Share prin ce grupuri de fbk mai activati & Subscribe ar fi de mare ajutor - amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, stiu, ai dreptate, mai implica inc ao ora de bibileala ce psui tu si pur si simplu am cedat psihic sa mia stau sa l mai lucrez.
de 5 -6 saptamani lcurez la episodul asta, si mi dua seama ca in mid season imi va fi imposibil sa editez la nivelul asta, tinand cont de implicatiile dpdv al timpului necesar :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Noul episod este gata.
Daca nu v-ati abonat deja, hit SUBSCRIBE, vor urma niste lucruri cel putin interesante, printre care si un giveway destul de substantial.

 

 

p.s.: urmeaza sa traduc in engleza patrile in italiana.

l.e.: Subtitrarile adaugate in engleza, dar pot fi setate in orice limba. Din engleza face google un translate automat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 05.12.2018 la 6:38, CrashTestPilot a spus:

Teoretic nou practic vechi :) eu sunt. Nou sa zic pentru motovlog vechi pt ca am am postat filmările o zi în trafic acum 5-6 ani

Si de atunci , nimic? 

Ce se intampla cu topicul asta..a venit iarna peste el? Nimeni nu si-a facut provizii pentru iarna? Baiatul ala din brasov cu hi5 nu mai posteaza nici cu casca pe cap ? :)) @meanpower

 

La 16.10.2018 la 9:41, caracterincompatibil a spus:

Pentru tine și o ședință gratis de manichiura,la salonul pe care îl frecventează

» 

Stai asa ca era sa ratez sedinta gratis 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 08.12.2018 la 10:34, Kosh a spus:

Pentru că stăteam prost cu benzina și drumul de coastă nu se mai termina, am decis s-o las la vale...

Mare greseala ai facut, riscai sa supraincalzesti franele si sa ramai fara frana. Ghici cand constati ca ai ramas fara frana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Mai acum vreo lună două exista pe yt un canal al unui motovlogger nervos din București. Cred că avea un Kawasaki Z650/1000.

A avut un incident cu Cristina Rus prin vară + alte peripeții.

Încercând să dau din nou de canalul lui, am depistat ceva discuții despre el aici pe topic cu vreo 30 de pagini în urmă, dar videoclipurile cred că au fost date jos/canalul închis.

Aveți idee ce s-a întâmplat? Ceva probleme? Și cum se numea canalul? Nu reușesc să-mi aduc aminte..

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 45 minute, ChrisRR a spus:

:)) Horia. A vandut si motorul. S-a calugarit si traieste la manastire. 

Salut. Nu despre mine e vorba 😜 Si da, am vandut mobra, dar nu m-am calugarit. Imi strang fortele sa revin tare in primavara 😜

Editat de HoriaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul de care vorbesc avea un Kawa mai nou, 650 sau 1000, nu pot să uit turometrul ăla digital.

La un moment dat se luase la urmărit cu o tipă isterică, aia a făcut accident în cele din urmă, i-a dat bani păgubitului, iar tipul a filmat tot.

Altădată cu două țigăncușe.. + accidente și alte peripeții/certuri/înjurături.

Mă rog, știu că devenise destul de popular, cred că avea subscriberi de ordinul miilor, și, deși nu pot să zic că eram de acord sau agream neapărat comportamentul lui/felul în care se "adresa" celorlalți,

avea ceva ce mă atrăgea din când în când pe canalul lui. Poate "tabloidismul".. Am vrut să revăd un videoclip acum câteva zile și am fost puțin uimit că nu am mai dat de nici unul.. Poate că a căutat-o un pic 

"cu lumânarea", totuși..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...