Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

1 oră în urmă, NakedDude a spus:

Da de asta ce zici? 😎
 

26677959_393835654404308_5246589144206316621_o[1].jpg

Hai ca iti zic eu...semnul e facut pentru iubi a ta , cea care ti-a facut poza si a carei casca este pe motor. Pozitia corpului tau si faptul ca va permiteti sa va faceti semne d-astea fara sa va suparati unul pe celalalt indica o relatie pasională bazata pe sex. Mai ai si alte poze? 😂

Daca voiai sa fie un semn adresat altora faceai poza cu stickul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: Neiked asta e Motorbaic? Daca da, este rugat, atunci can mai vinde un acaret sa nu mai profite de faptul ca respectivul client este un incepator si sa ceara pret de motor functional pe un junghi sinistru. 

Sper sa nu fac o confuzie. Deh, cu atatea vedete p-aici...:))

 

L.E. Se pare ca asta e altul. Ala din Brasov e cu gs-ul. Oricum, mintea ii duce cam la fel

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am inceput RaceVloggul meu inspirat fiind de Naska, gandindu-ma ca, ok, daca tot sunt in paddock si concurez, pot creea un content interesant si pt Romania.

A inceput ibn joaca dar a degenerat, astfel incat, pana la urma mi-am pus in minte sa ii cunosc pe astia doi in persoana, m-am agitat, am facut niste tumbe si iaca:

 

Intre 24-27 Ianuarie o sa imi petrec timpul cu niste unii pe numele de scena Luca SALVADORI - pilot WSBK/WSTK/CIV si un anume Alberto NASKA - moto vlogger milionar in views.

Intrebarile voastre pot aparea in episodul urmator din vlogul ce va urma ulterior, asadar, trimiteti-mi intrebarile aici sau in privat (de preferat in FBK aici mi-e greu sa verific), cele mai interesante ajung la ei.

#LucaSalvadori23 #ikeAsir #AlbertoNASKA #WSBK #WSTK #CIV #MotoVlog

ITA.thumb.png.e26cef6262055a122e21326a7c3fffd8.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 18.01.2019 la 11:29, styuk a spus:

putina "revergorare" si de la mine. am creat un topic pt canal, dar poate mai sunt persoane carora le-a scapat:  https://youtu.be/H-rTWSIWt-s

 

O sa mai urmeze si altele. Weekend fain!

 

Salut. Faina plimbarea. Spune mi te rog, cum ai facut efectiv sa pui melodia aia, sa o accepte cu drepturile de autor, ai sa apara credentials? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Adrian M. a spus:

Salut. Faina plimbarea. Spune mi te rog, cum ai facut efectiv sa pui melodia aia, sa o accepte cu drepturile de autor, ai sa apara credentials? 

Salut! Clipul nu are restrictii de vizionare (ceea ce conteaza pentru mine) dar nu pot genera bani din el (ceea ce nu ma intereseaza :) ).

image.thumb.png.bd9bba815ac8587d1064268099cd7e92.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms dar n ai raspuns efectiv. Ai pus mp3 la editare, sau ai pus din iutub? Credentials, le a recunoscut automat, le ai, pus tu? Cum scapi de drepturile de autor, ca eu daca pun un mp3 peste clip, taie sunetul, o ia, razna cu copyright 

Editat de Adrian M.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Adrian M. a spus:

Ms dar n ai raspuns efectiv. Ai pus mp3 la editare, sau ai pus din iutub? Credentials, le a recunoscut automat, le ai, pus tu? Cum scapi de drepturile de autor, ca eu daca pun un mp3 peste clip, taie sunetul, o ia, razna cu copyright 

scuze. am inteles altceva. gen cum de am pus melodie cu drepturi de autor. in fine...Melodia este pusa in softul de editare dar inainte sa o aleg caut sa vad daca o pot sau nu folosi: https://www.youtube.com/music_policies?ar=2

Un nou filmulet, proaspat scos => https://youtu.be/zXH6MRFOXd0

 

Editat de styuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 36 minute, john17 a spus:

Da' tazmi, a dispărut și ea? :huh:

 

O fi dat de mataranga, asa fac femeile, cand gasesc un tragaci dispar din peisaj...

Acum 8 ore, NEGURA a spus:

Parca incep sa-i regret pe maestrii bucatari neichedbut,beanpower sau masaBaa cand apare turcul cu moartea pasiunii

 

Ia zi bogdanawo, ti-au dat astia drumul sau esti o eroare a forumului? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai frate!....de vreo 2 zile am inceput sa vad si eu filmari facute de moto vloggari...treaba pe care nu o suport oricum ...in afara ca sunt penibili bai majoritatea din ei nu au nici o treaba cu mecanica si se apuca ei de dat sfaturi...bai baieti stati mai cuminti si nu mai dati sfaturi ca faceti victime fara sa va dati seama...vorbiti si voi de peisaje,de mancare de cat mai costa cafeaua la benzinarie....acum sa nu fiu inteles gresit nu spun ca toti sunt cativa care o fac bine si corect dar cam 90% o dau in bara grav rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 27.01.2019 la 21:24, intrepid a spus:

Salut! S-a cam disipat drama. Acum văd că urlă toți Odin în ceața densă. Ce canale mai recomandați?

Recomand intrepid ❤️ cel mai cel ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Sinner- a spus:

New VLOG episode ;)

Motorsportul romanesc pe doua roti la nivleul urmator, TELEKOM Sport va difuza LIVE in 2019!!!

 

 

This video is unavailable.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distracția d-abia începe din ce zici la începutul filmuletului. Keep up!

Felicitari!

Ca minus:

Onomatopeele sunt prea multe daca mă intrebi.  Mai e o chestiune ,nu eram pregătită sa te văd in chiloți dar inteleg ca faci sală..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...