Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Ce păcat că nu am fost pe fază să văd clipul inițial

..oricum cred că aceste scuze în fața clasei ajută un pic , măcar observă și publicul țintă că realitatea e diferită și o editare mincinoasă  poate costa. 

Meanpower,  eu te percepeam ca o persoana plina de veselie și sinceră, nu merită să strici această imagine și apreciez filmul cu scuzele. E important să te simți bine în propria piele și să poti pune capul pe pernă liniștit, at the end of the day. Hai, o să treci și peste asta, face parte din procesul de învățare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canalul meu este combinat cu masini si motociclete..dar nu este chiar genul de motovlog.O sa vina clipuri de enduro,curse din Romania etapele MotoRc,trial etc.Momentan sunt incepator la capitolul trial si sunt curios daca exista cineva pe aici care practica sportul asta?Mi se pare cel mai tehnic lucru facut pana acum:)))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit si spor la treaba.
Nu ti pune mari sperante aici de vizualizari si feedback daca vorbesti despre sport si 'munca' - aici prinde doar panarama si mahalageala in trafic.

Spor la montaj si good work.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, Sinner- a spus:

bine ai venit si spor la treaba.
Nu ti pune mari sperante aici de vizualizari si feedback daca vorbesti despre sport si 'munca' - aici prinde doar panarama si mahalageala in trafic.

Spor la montaj si good work.

Mersi!! Nu prea ma intereseaza vizualizari si fac mai mult treaba asta pentru a cunoaste oameni cu aceeasi pasiune.Cel mai probabil ne vedem la Adancata😃

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
La 02.04.2019 la 20:49, todea a spus:

Canalul meu este combinat cu masini si motociclete..dar nu este chiar genul de motovlog.O sa vina clipuri de enduro,curse din Romania etapele MotoRc,trial etc.Momentan sunt incepator la capitolul trial si sunt curios daca exista cineva pe aici care practica sportul asta?Mi se pare cel mai tehnic lucru facut pana acum:)))

 

Super. 

Felicitări. 

Mi-a plăcut foarte mult și m-ai făcut foarte curios în legătură cu opțiunea asta. 

Mulțumesc frumos pentru ca ai filmat, muncit la procesare, upload și sharuit.

 👌

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 11.04.2019 la 11:53, _Raul_ a spus:

Super. 

Felicitări. 

Mi-a plăcut foarte mult și m-ai făcut foarte curios în legătură cu opțiunea asta. 

Mulțumesc frumos pentru ca ai filmat, muncit la procesare, upload și sharuit.

 👌

Ma bucur si iti multumesc pentru apreciere! Am filmat si la prima etapa din campionatul britanic de trial si urmeaza sa-l editez cat de curand.

Daca ai sansa sa incerci un trial eu zic ca o sa-ti placa!

Cred ca tocmai am postat cel mai bun clip de pe canalul meu😂😂

M-am dus cu trialul la un prieten sa schimb pompa de frana si dupa 6 sau 7 beri(nimeni nu mai stie exact cate) a zis ca vrea sa se apuce de trial

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Acum 13 ore, Wolfman a spus:

Da' ce-are pulifriciu' cu Bucurestiu' meu? Stai in ma-ta in orasul tau cu 3 samafoare daca nu esti in stare sa te pazesti in trafic aglomerat.

 Ti-ai luat oras?! :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Wolfman a spus:

Da' ce-are pulifriciu' cu Bucurestiu' meu? Stai in ma-ta in orasul tau cu 3 samafoare daca nu esti in stare sa te pazesti in trafic aglomerat.

Ce era de pazit acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
La 24.05.2019 la 0:25, Wolfman a spus:

Da' ce-are pulifriciu' cu Bucurestiu' meu? Stai in ma-ta in orasul tau cu 3 samafoare daca nu esti in stare sa te pazesti in trafic aglomerat.

 

 

Ai dat cu bata in balta. Cu ce dracu sa te protejezi de ala care vine din spate. Esti ceva mahar de ti-ai luat oras si capitala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Inbusul de 16...suntem aici pentru voi!😂

L-am recunoscut și pe Radu Ene, era să împărțim un snickers la un moment dat dar eram la dietă 🙂

Ca sfat dacă îmi permiți evident, și cum nu mă împiedică nimic, fă-le mai dese și mai scurte..filmulețele. și keep up the good work!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.06.2019 la 22:00, Sinner- a spus:

da, ma gandeam si eu la varianta aceasta cu episoade mai scurte, thanks for the feedback.
Cred ca am sa ader la treaba asta cumva. :) 

 

Nu te mai lua dupa toti habarbistii. 

Videoclipurile mai scurte sunt indexate mai slab de catre Youtube. 

Daca urmaresti cu atentie pe toti care au castigat succesul pe youtube, au intre 10-20 min. In medie 15. Restul sunt polemici. 

Sper sa te ajute sfatul. 

Anyway, fa-l dupa propriul tau plac, asta e cel mai important! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...