Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

A facut cineva paddock rage acum ceva ani pe la Brno sau Hungaro si si-a luat ban :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 05.07.2019 la 20:38, adidas a spus:

Teoretic fraierul a gresit, nu? Vroia sa depaseasca pe banda 1.

 

 

Nu soferul a gresit, daca te deplasezi mai incet sau cauti loc de parcare, mergi pe banda 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

🚨🚨NOU EPISOD VLOG🚨🚨

🇷🇴 Dupa peste 150 de ore de montaj, eu centrez, eu dau cu capul, iata noul episod.

O etapa incredibila, un parcurs la care nu ma asteptam vis a vis de mine, un final de weekend care mi-a dat incredere in fortele proprii, confirmarea ca sunt pe drumul cel bun.

 

 

Link 👉🏻https://www.youtube.com/watch?v=aYF6xj1mQ_s

✅ SHARE
✅ LIKE
✅ SUBSCRIBE

🇬🇧 A sooper dooper weekend, incredible results and all the hard work done getting confirmed that I'm on the right path.
Heading with great confidence towards the end of the season.

Enjoy the show and please SUBSCRIBE if not yet done it.

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

🚨EPISOD NOU🚨

👉🏻 LINK episod FULL 

 


✅ SUBSCRIBE
✅ SHARE
✅ ENJOY

 

Am gustat prima data cursele moto in 2008, practicam mersul la pista cam odata pe an - piste doar afara, scump.
Abia din 2015 am inceput sa particip la toate etapele si antrenamente.

Un sport in care singur este imposibil sa reusesti, este important sa gasesti pe cineva care sa rezoneze pe aceeiasi lungime de unda, si dincolo de rezonanta - sa fie om de actiune.

Fiind un sport extrem de dificil si costisitor majoritatea se pierd pe drum, sau renunta, constransi de situatie.

Din fericire, ne-am gasit pe acest drum unul pe celalalt:
Alexandru Daf, un om pasionat care intre timp mi-a devenit prieten si 'partner in crime' - la fel de obsedat si devotat acestui sport, la fel de 'pe actiune', la fel de impulsiv.

Am plecat de la 1:56 per tur de circuit, am trecut prin foc si para, greutati, certuri si impacari, munca multa, nopti pierdute, zeci de mii de km si o legatura care devenea mai stransa pe masura ce treceam greul.

Astazi am ajuns la 1:42.8 per tur si prima data in viata cand am reusit sa conduc o cursa cu 'baietii mari'.

Este important sa nu uiti niciodata de unde ai plecat si cine te-a sustinut atunci cand nimeni nu dadea doi bani pe tine.
Pe drum ni s-a mai alaturat un descreierat, Denis Cretu - 'viitorul suna bine' - enjoy the show!

Multumesc tuturor partenerilor si sponsorilor mei din acest sezon, fara ei totul ar fi fost mult, mult mai greu. ❤
Unii si-au dorit a nu fi mentionati, trebuie sa le respect decizia, dar gandurile si aprecierile mele sincere si profunde, merg dincolo de o simpla psotare pe facebook.


 

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Hahahahahahha! Stati pe loc!

6 hours ago, Nguyen said:

 

Da, fara ea nu ar fi existat motociclism in Romania.

Si nici Bendeac nu ajungea star.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, adidas a spus:

Hahahahahahha! Stati pe loc!

Si nici Bendeac nu ajungea star.

 

Vancea cred ca a fost mai activa la bot in office decat in motociclism, si spun asta fara intentia de a jigni pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, Saprodvl a spus:

Hahaha ce dobitoc asta cu "stati pa loc" :)))))))) a facut accident din caza babei auzi 

A trântit o pentru ca e prost. 😅

La trecerea aia in permanenta sunt pietoni care ti dau emoții, asta nu inseamna ca e chiar de facut accident :)) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • l.u.v locked this topic
  • l.u.v unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...