Sari la conținut

MotoVloggeri Romani


AlfaMoto
 Share

Postări Recomandate

Acum 21 ore, GoodKat a spus:

Referitor la motovloggingul din Romania, se da acest baiet:
 

 

Ce clickbait ieftin si cocalarism de 3 lei. Ofuscat ca de ce nu l-a impins politistul, frate! 😂 Tzaranca Urangutanu' pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 hours ago, GoodKat said:

 
 Care este poanta cu titlurile bombastice puse in thumbnailul video-ului? Flashy, colorate, "Am facut accident!" etc. Chiar mai functioneaza clickbaitul?


Functioneaza daca vrei sa primesti vizualizari de la copilasi. Sau pe partea cealalta de la adulti cu diverse tipuri de retard. Cam ala e 'demograficul'.

Acum ca efectiv oricine are o camera la indemana sau pe casca, motociclismul autohton ar fi putut fi ceva tare de tot, ca avem de toate in tara asta ca sa faci continut pe care altii l-ar invidia. Doar caaa... din nefericire mana intinsa la o lingura de ciorba aka vizualizari si/sau niste centi de la youtube, contureaza motovlogul in forma actuala :) 

Goana dupa atentie cu orice pret reflecta probabil niste traume mai adanci din copilarie, doar ca acum ai ocazia sa-i si vezi pe toti daca esti interesat :))) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, 

 

Mi-am facut si eu un canal de YouTube, dar nu fac motovlogging, nu mi se aude vocea, doar sunetul motorului. Incerc sa filmez ture / drumuri mai interesante, atat cu moto din dotare, cat si cu ce mai inchiriez prin concedii.

 

Fac asta in principiu pentru mine, dar poate se bucura si altii de acest gen de continut.
 

De exemplu, anul acesta am fost in Croatia, unde mi-au fost recomandate niste drumuri superbe:

 

 

Plus altele. Daca credeti ca e de interes, aruncati o privire :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, GoodKat a spus:

Ma intreb daca inca mai proceseaza si pentru alte rezolutii.

Păi intră în Youtube studio și vezi dacă mai procesează încă. La mine la un film 4K a durat o zi să ajungă la rezoluție maximă...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
On 10/17/2022 at 10:04 PM, Asimplu said:

De unde stii ca am depasit-o? Poate e doar clickbait 🤣

ne-ai aratat-o ...csf,,,ncsf 

In alta ordine de idei , pe ala il vedeai dinainte de a depasi prima masina ca o sa iasa ......asa ca nu inteleg unde este buba . Basca , omul a stat si retras pe dreapta sa treaga vlontzu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 19.09.2022 la 11:18, vik_t a spus:

Salut, 

 

Mi-am facut si eu un canal de YouTube, dar nu fac motovlogging, nu mi se aude vocea, doar sunetul motorului. Incerc sa filmez ture / drumuri mai interesante, atat cu moto din dotare, cat si cu ce mai inchiriez prin concedii.

 

Fac asta in principiu pentru mine, dar poate se bucura si altii de acest gen de continut.
 

De exemplu, anul acesta am fost in Croatia, unde mi-au fost recomandate niste drumuri superbe:

 

 

Plus altele. Daca credeti ca e de interes, aruncati o privire :)

Primul clip scrie ca e privat 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ma' frend, ai fi avut tu verde, dar în locul tău nu cred că mă băgam, vorba lui GoodKat. A fost pe fază omul și nu ați schimbat vopseaua. Din proprie experiență, și cu dreptatea în mână tot ieși vinovat, așa că mai degrabă evită. Sau, mă rog, ai ce filma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am spus că tot timpul. Totuși prefer să-mi văd de treabă în loc să-mi fac probleme. Multă lume are alergie la Fiesta, de doi ani observ asta. Iar mobra rar o văd în oglinzi, semnalizările nu le folosesc patronii etc. Nu are rost să fac pe justițiarul, pierdere de timp. Iar dacă ți-aș putea trimite înregistrările de pe camera de bord, ai vedea că spun adevărul. Unul cu beamveu'stătea la maxim un metru de bara mea spate (dau pe avarii, ating un pic frâna să se aprindă stopurile, poate se distanțează). Mă depășește pe linie continuă, stă două secunde lângă mine și mă analizează, apoi demarează. No, poți să-i spui ceva gibonului? Dovezi n-am, că deocamdată cameră pe lunetă nu dețin (urmează).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...