Sari la conținut

Statie itp moto


Postări Recomandate

de la promenada o iei spre pipera, treci de united motors, mai mergi putin si dai de o reprezentanta mazda. Acolo in curte e si fostul sama, si au si itp pentru mobre

mereu fac itp-ul acolo fara probleme, si merge si repede treaba, ca la moto nu e aglomerat. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am vazut reclama la itpgroup.Ro pe bascula unui kawa 636 cu carene de curse fara far... aia chiar dau ITPul oricui?

o fi schimbat carenele de cand a facut ITP-ul pana l-ai vazut tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut reclama la itpgroup.Ro pe bascula unui kawa 636 cu carene de curse fara far... aia chiar dau ITPul oricui?

Nu stiu ce se cere la ITP moto. Verifica franele, luminile si seria de la cadru ca la orice alta statie pe la care am fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident, dar faptul ca NU are faruri deloc nu crezi ca e o problema pentru circulatia pe drumurile publice (chiar daca merge ziua si e kawa lime green si observabil)? MAi purta si reclama alora pe bascula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut reclama la itpgroup.Ro pe bascula unui kawa 636 cu carene de curse fara far... aia chiar dau ITPul oricui?

chiar nu! poate era sticker de 4-6 ani - sau 3 zile, nu stim, dar sa incriminezi aiurea poti.

 

Acum 2 luni am facut ITP-ul motocicletei acolo.

 

Cat am asteptat a intors 2 motociclete:

- una custom: far cu luminite led si toba goala

- una cu tobele "sport"

 

i-a trimis inapoi acasa.

Editat de warlock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate avea o zgarietura pe bascula si a acoperit-o cu un sticker pe care-l avea la indemana... nu trebuie sa fii patron de statie itp ca sa ai un sticker :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe ce baza?!? Ala raspunde de ce are in fata pe linia itp la momentul verificarii. Daca tu iesi si dupa colt ii pui toba "Akaprovici", ledurile orbitoare sau carenele racing nu are nici o treaba cel care ti-a facut itp. Si nici nu are itpistul atributii sa te urmareasca in trafic, el te verifica strict in locatia pt care a fost autorizat.

Povesti din padurea verde :P

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...