Sari la conținut
Pepene

Honda CRF250X 2007

Postări Recomandate

Se poate vedea in Rm. Valcea.

Telefon: 0742516446

Pret: 1700 euro

Anul trecut a avut refacut complet tot motorul,chit de lant si anvelopa pe spate(Mitas) au doar cateva iesiri, handguard-uri.

Se poate vedea si testa in Rm. Valcea.

Model ce nu se inmatriculeaza.

post-97964-0-76851900-1528636813_thumb.jpeg

post-97964-0-76025800-1528636826_thumb.jpeg

post-97964-0-58986700-1528636853_thumb.jpeg

post-97964-0-24253700-1528636868_thumb.jpeg

post-97964-0-55870500-1528636880_thumb.jpeg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i aia "model ce nu se inmatriculeaza"? Ciordeala?

Partajează acest post

Link spre post

Ce-i aia "model ce nu se inmatriculeaza"? Ciordeala?

Motocicletele de cross, fara lumini si restul elementelor necesare pentru a circula pe strada, nu se pot inmatricula.

Partajează acest post

Link spre post

CRF 250X nu este "de cross". Asta daca ne uitam in titlu si nu la poze, unde aparent este un R (cu toate ca poti scoate masca si farul unui X). Asta nu inseamna totusi ca o motocicleta de genul asta nu are acte, despre care s-a omis sa se povesteasca. Eterna poveste "nu se inmatriculeaza, e mai complicat" = ciordeala.

Partajează acest post

Link spre post

Da e ciordeala. Alte intrebari? X-R nu stiu care cum sunt pentru ca nu ma pricep.

Partajează acest post

Link spre post

Alte intrebari?

Pai poate respecti si regulamentul bursei, unde scrie clar sa se descrie starea actelor si tot ce este necesar.

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca se subintelegea din descriere ca ofer doar c-v.

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca se subintelegea din descriere ca ofer doar c-v.

Restul actelor s-au "pierdut"?

Partajează acest post

Link spre post

Ce inseamna restul actelor? Daca imi spuneti unde se afla seria va pun aici o poza ca vad ca nu ma asteptam sa am asa multi potentiali cumparatori.

Partajează acest post

Link spre post

Ce inseamna restul actelor? Daca imi spuneti unde se afla seria va pun aici o poza ca vad ca nu ma asteptam sa am asa multi potentiali cumparatori.

Acte de proveniență. Că doar nu a apărut în fata casei. Bucură-te că îți ținem topicul sus.

Partajează acest post

Link spre post

Cat timp iti ofer contract facut la notar si contractul de la cine e luata si tot asa consider ca e destul de ok. Noua sigur a venit cu o factura pe care nu o am si sigur nu sunt un caz singular.

Partajează acest post

Link spre post

Cat timp iti ofer contract facut la notar si contractul de la cine e luata si tot asa consider ca e destul de ok. Noua sigur a venit cu o factura pe care nu o am si sigur nu sunt un caz singular.

Ok. Mă bucur că nu ai luat-o personal sa te turezi aiurea. Hai noroc la vânzare!

Partajează acest post

Link spre post

Nu am de ce sa o iau personal, doar ca mi se pare absurd sa spui cu convingere ca un lucru e furat fara sa cunosti detalii(ma refer la colegul de mai sus).

Ca sa eliminam orice dubiu legat de acte : NU DETIN NICI O FACTURA DE NOUA, doar contract v-z si buletinul vechiului propietar(care e din apropierea mea) si la randul meu ofer contract la notar.

Partajează acest post

Link spre post

La notar te duici si dai o declaratie pe propria raspundere ca nu este furata;

Contractul de vanzare se poate face la notariat dar se poate face si sub semnatura privata in prezenta a 2 martori, datat si semnat;

Partajează acest post

Link spre post

1500 si cam asta e limita.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 23:17

Se poate inchide, multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.