Sari la conținut

Zilele portilor deschise la MHS MOTORS CRAIOVA


Ionut26
 Share

Postări Recomandate

Cum spune si titlul puteti testa la MHS MOTORS in Craiova intre 14-16 IUNIE DE LA ORA 9.00, 7-8 tipuri de motociclete

CERINTE: Permis cat A, carte identitate si echipament adecvat.

ATENTIE!!! Motocicletele nu au asigurare casco.

 

PS. De 40 min ma chinui sa intru de pe PC si nu pot.

M@#$ Dragnea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicletele nu au asigurare casco.

 

Wtf?! Cum sa ai agregate pt drive test fara casco?!? Sau asta e noua strategie de vanzari? Dati si acatiste sa se tavaleasca participantii la test sau le-ati slabit deja cateva suruburi?

Ce uameni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca s-a interpretat gresit.

Subsemnatul sau "domnisoara" din imagine nu are nici o treaba cu BMW, MHS MOTORS sau mai stiu eu ce. Nici mie nu mi-a cazut bine cand am fost informat ca motoarele nu au casco.

Pur si simplu ieri am aflat de eveniment si azi am testat un anumit motor. Ma gandeam ca poate cineva mai este interesat si i-ar fi utila informatia.

Dar stiti cum este, bine faci, rau gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca ploua, furtuna...alea-alea...ca tare mi-ar fi vrut sufletu' sa testez un miar sau chiar doua din gama pusa la bataie!

Acum vreo cativa ani am testat parca un RR si nu am reusit sa-mi ascund dantura o saptamana...ranjeam fara pauza! :crack:

Oricum, laudabila initiativa...iar aia cu asigurarea CASCO e un risc asumat de fiecare motociclist, fiindca o motocicleta o mai repari daca o tavalesti, dar oasele sau pielea...greu le mai vezi intregi daca te imprastii!

Spor si bafta! :peace:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pe vremea mea" nici nu puteai da la drive test un vehicul fara casco. Normal ca nu se duce nimeni sa se tavaleasca, dar shit can hapen. Si eu unul chiar nu as testa in conditiile astea, indiferent cat de atragator ar fi vehiculul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca e vrajeala sa iti induca ideea ca trebuie sa ai grija.. Si in Arad cand am fost au zis la fel,ca nu au casco. Am semnat pe acceptul de a prelua mobra in drive test si scria ca suporti pagubele daca o tavalesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...