Sari la conținut

Yamaha R1


blue_nightwishX
 Share

Postări Recomandate

Se anunta ceva ploi in weekend cica.

Acum vad si eu ...ma rupe vremea asta, suntem in mijlocul verii si uite si tu ce e afara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Și eu care credeam ca se apuca de făcut youtube la modul serios. Filmuletul e super mișto.

» Post actualizat in 06 Jul 2018 11:31

Că si motorul de altfel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare cum de reusesc toate topicurile lui @night sa se transforme in pupincureala maxima si apoi brusc, in lalaiala de coltul blocului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce ii pun eu sa posteze pe aici ? Eu ies afara, ma plimb, fac kilometri, pe forum sunt mai putin activ cand e vreme de plimbat.

» Post actualizat in 06 Jul 2018 23:44

 

Uite-te pe sectiunea de accidente ce discutii se poarta si cat de mult se deviaza de la subiect de catre păreologii experti in condus motorul din tastatura. Aici e frectie la picior de lemn pe langa ce-i acolo.

Oare cum de reusesc toate topicurile lui @night sa se transforme in pupincureala maxima si apoi brusc, in lalaiala de coltul blocului?

Pai ce ii pun eu sa posteze pe aici ? Eu ies afara, ma plimb, fac kilometri, pe forum sunt mai putin activ cand e vreme de plimbat.

» Post actualizat in 06 Jul 2018 23:44

Oare cum de reusesc toate topicurile lui @night sa se transforme in pupincureala maxima si apoi brusc, in lalaiala de coltul blocului?

Uite-te pe sectiunea de accidente ce discutii se poarta si cat de mult se deviaza de către păreologii si expertii virtuali in condus motocicleta din tastatura. Aici e frectie la picior de lemn pe langa ce-i acolo. Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba sa-ti iei R1 '18 si apoi sa te plangi ca nu e bun de mers prin Bucuresti?... :moron:

Pai uite d-asta folosesc AfricaTwin-ul. R1 daca nu se vinde, o sa il tin pentru circuit cand o sa il pregatesc frumos anul care vine daca e. Evacuare, ohlins, etc, etc.

» Post actualizat in 10 Jul 2018 20:15

lipa lipa racing

sa te bucuri de ea

Ooo, salut domnule si multumesc frumos de urare.

Ne bucuram, ne bucuram chiar bine. Chiar imi da impresia ca ia singura virajele la cat de usor se conduce.

» Post actualizat in 10 Jul 2018 20:17

Nu o fi bun de mers prin Bucuresti,dar culmea cum pozele sunt toate prin acelasi oras.:)))

Aici nu te contrazic. Aia e, in alta parte n-am gasit sa-i fac cateva poze.

Hai lasa, mai bine niste poze profi, decat sa pun un anunt cu poze de sa zica lumea ca le-am facut cu punga :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai uite d-asta folosesc AfricaTwin-ul. R1 daca nu se vinde, o sa il tin pentru circuit cand o sa il pregatesc frumos anul care vine daca e. Evacuare, ohlins, etc, etc.

 

 

Pai si inainte sa iei R1 nu stiai cum e traficul in Bucuresti sau dupa cum reclami, chiar aveai nevoie de ride-test ca sa-ti dai seama ca asta nu e motor de oras? Intrebarile sunt retorice, eu cred meriti :whip:

 

Sau singura explicatie logica ar fi ca iti place sa te bagi in seama...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai si inainte sa iei R1 nu stiai cum e traficul in Bucuresti sau dupa cum reclami, chiar aveai nevoie de ride-test ca sa-ti dai seama ca asta nu e motor de oras? Intrebarile sunt retorice, eu cred meriti :whip:

 

Sau singura explicatie logica ar fi ca iti place sa te bagi in seama...

Pai cine cu cine se baga in seama ? Am intrat eu pe topicul tau sau te-ai trezit tu sa comentezi pe topicul meu ? N-ai alta treaba ? Du-te cumetre si invarte roata, nu sta sa-mi scrii mie ce si cum. M-am bagat eu cu tine in seama pana acum, sau nu inteleg cum vine asta ?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, imi cer scuze, topicul TAU, motocicleta TA... banii TAI! Din partea mea poti sa te invarti cu ea in jurul blocului, daca asa vrea muschii tai.

 

Bafta, promit sa nu mai inoportunez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, imi cer scuze, topicul TAU, motocicleta TA... banii TAI! Din partea mea poti sa te invarti cu ea in jurul blocului, daca asa vrea muschii tai.

 

Bafta, promit sa nu mai inoportunez.

Cu respect te salut. Toate cele bune. Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...