Sari la conținut

Yamaha R1


blue_nightwishX
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

<p>

 

Hai ca nu e chirurg, e politist, m-a contactat pe PM si am avut o discutie in genul Becali cu Mitica Dragomir (el m-a facut zdreanta iar eu l-am facut oligofren, nu ne-am certat) :crack: . Oricum, ori are salariul foarte mare ori si-a pus casa gaj la banca ca sa-si ia motoretele astea.

 

  • „M-am certat cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am făcut zdreanță, dar nu ne-am insultat. În schimb Marian Iancu e obraznic și umblă cu tot felul de jargoane care nu e bine să le dai la presă.”
E chestie de priorități, motociclismul oricum e un hobby scump. Este timp și pt casa, un r1 e mai bun... :) Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-ai vazut, de ce nu te-ai oprit 2 minute ?

» Post actualizat in 03 Jul 2018 07:04

Primele poze mai ok cu “intunericul”

eram cu conserva si ma grabeam . Poate mai vii la o sedinta foto :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A aflat de Panigale V4 si Multistrada. Asa e Adriane? Ce urmeaza? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trotineta electrica pt oras si la drum lung Tarom.

Cred ca ma las de motoare, srry.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 11:52

A aflat de Panigale V4 si Multistrada. Asa e Adriane? Ce urmeaza? :D

Cam ce am scris putin mai sus urmeaza din pacate. Am alte planuri momentan, srry.

In rest, toate bune si frumoase, de la bine spre excelent.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 11:58

Daca nu se va vinde r1x se va transforma anul viitor in moto de circuit. Asa ceva nu e de oraș.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 12:06

Pt mișculatia de oraș, electricul va fi baza pe viitor, in fine, nu stau sa fac multa polemica pe un topic de vanzare.

Din punctul meu de vedere motociclismul nu se poata practica la noi decat la nivel de circuit pt hobby sau drumuri lungi pe ici colo prin Europa.

In oras te omoara prosti, se suie pe tine, cu ochii in telefoane de zici ca acolo au parbrizul si oglinzile.

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trotineta electrica pt oras si la drum lung Tarom.

Cred ca ma las de motoare, srry.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 11:52

Cam ce am scris putin mai sus urmeaza din pacate. Am alte planuri momentan, srry.

In rest, toate bune si frumoase, de la bine spre excelent.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 11:58

Daca nu se va vinde r1x se va transforma anul viitor in moto de circuit. Asa ceva nu e de oraș.

» Post actualizat in 04 Jul 2018 12:06

Pt mișculatia de oraș, electricul va fi baza pe viitor, in fine, nu stau sa fac multa polemica pe un topic de vanzare.

Din punctul meu de vedere motociclismul nu se poata practica la noi decat la nivel de circuit pt hobby sau drumuri lungi pe ici colo prin Europa.

In oras te omoara prosti, se suie pe tine, cu ochii in telefoane de zici ca acolo au parbrizul si oglinzile.

Pe tine cred ca era sa te omoare vreunu de vrei sa renunti :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ? Asta se intampla zi de zi. Asta e Bucurestiul.

Incepatorii acum 15-20 de ani aveau o viata mai usoara pe oras, acum de cand cu generatia smartphone, facebook, whatsapp, consider ca a crescut considerabil riscul sa faci poc pe oras cu motorul. Nu mi s-a intamplat personal asta, dar ma uit in jurul meu si cam asta vad in ultima vreme.

Ps: Frecus inutil de benzina pe 2 roti pe oras cu risc crescut sa faci poc pe zi ce trece. Mai ales cu asemenea moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ? Asta se intampla zi de zi. Asta e Bucurestiul.

Incepatorii acum 15-20 de ani aveau o viata mai usoara pe oras, acum de cand cu generatia smartphone, facebook, whatsapp, consider ca a crescut considerabil riscul sa faci poc pe oras cu motorul. Nu mi s-a intamplat personal asta, dar ma uit in jurul meu si cam asta vad in ultima vreme.

Ps: Frecus inutil de benzina pe 2 roti pe oras cu risc crescut sa faci poc pe zi ce trece. Mai ales cu asemenea moto.

Asta e realitatea. Moto nu conteaza prea mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...