Jump to content
Sign in to follow this  
PICAMAR

Motor-inn vine cu doua noi surprize !

Recommended Posts

In perioada 01/07/2018-07/07/2018, avem urmatoarea promotie !

-12,5% discount la orice produs de pe site, disponibil in magazin sau la comanda! ( exceptie fac produsele indisponibile la furnizor)

A 2a surpriza, ne-am modificat programul! si anume : Marti-Sambata: 10:30-19:00, Duminica-Luni: Inchis

Pentru intrebari, nu ezitati sa ne contactati. 0736.530.530 si 0736.639009

www.motor-inn.ro

Echipa Motor-inn

asa surpize mai rar :)

O surpriza ( placuta,pt mine) ar fi fost daca inchideati de tot magazinele...

Avand in vedere tonul postarii tale, precum si faptul ca magazinul cu pricina e in Bucuresti, iar tu esti din Calarasi te indemn calduros "Ia mergi tu la scara ta si lasa-ne!!!!!"

Avand in vedere tonul postarii tale, precum si faptul ca magazinul cu pricina e in Bucuresti, iar tu esti din Calarasi te indemn calduros "Ia mergi tu la scara ta si lasa-ne!!!!!"

Mda,este foarte simplu sa vorbesti,fara sa cunosti. De unde stii tu ce experiente am avut eu cu magazinul din Bucuresti? Iar,daca sunt din Calarasi(unde nu exista niciun mag cu specific moto),inseamna ca nu am cumparat nimic,niciodata? Sau ca doar bucurestenii( slava Domnului ca nu sunt multi ca tine) pot cumpara de la magazinul Moto Inn din Bucuresti? Inainte de a face recomandari,verifica-te...

Mda,este foarte simplu sa vorbesti,fara sa cunosti. De unde stii tu ce experiente am avut eu cu magazinul din Bucuresti? Iar,daca sunt din Calarasi(unde nu exista niciun mag cu specific moto),inseamna ca nu am cumparat nimic,niciodata? Sau ca doar bucurestenii( slava Domnului ca nu sunt multi ca tine) pot cumpara de la magazinul Moto Inn din Bucuresti? Inainte de a face recomandari,verifica-te...

Oamenii au anuntat niste reduceri. Daca ai de cumparat ceva si iti permiti, bine, daca nu...god speed! Dar pana la asa comentarii dwobitoace e cale lunga...

Oamenii au anuntat niste reduceri. Daca ai de cumparat ceva si iti permiti, bine, daca nu...god speed! Dar pana la asa comentarii dwobitoace e cale lunga...

wow, uita-te la noi! va facem o mare surpriza! da click sa vezi care este supriza!

....

....

....

surpriza, ne modificam programul!

WTF?!?!?!

Programul este pe linia doi. Poate lumea munceste in saptamana normala de lucru, uite ca ii gasesti pana la ora 19. Poate vrei sa mergi sambata...e deschis. Nu stiu, zic si eu.

Altfel ce viseaza toata lumea, "blec fraidei" tot timpul anului? Mocangeala, furaciuni?

Gizas, get a life people!

Edited by razvano

O reducere de 10 -15 la suta e default in tari cu apa calda dacă iei lângă geaca mai iei o casca sau ceva. La noi reducere înseamnă reducere din prețul deja umflat. Reducere in punctul meu de vedere înseamna 30 % din prețul real, nu din prețul de fraier.

Atenție, nu mă refer la Magazinul cu pricina ci la Remarca cum ca orice reducere e buna.

Reducere 30% sau mai mare nu face nimeni, nicaieri, decat in evenimente de vanzari (gen blec fraidei) sau pentru produse selectate, eventual masuri imposibile. Pe motor-inn ii stiu pentru Klim - imi plac echipamentele, mi-as dori un costum, spre exemplu, insa nu imi permit (sau chiar daca imi permit nu imi justific in niciun fel cheltuiala atata timp cat exista variante asemanatoare insa mai ieftine). Nu compar cu US, acolo este altceva, insa am luat pentru benchmark european geaca Badlands Pro - la ei este 5730 lei, la fc-moto 5361 lei. Bun, deci avem o diferenta substantiala, nu conteaza ca unul prezumtiv ar "umfla" pretul. Insa 5730*0.875 (12,5%, da?) = 5013 lei. In cazul asta diferenta substantiala cu avantaj motor-inn. Insa, pentru ca la fc-moto geaca nu este in promotie, sa zicem ca aplicam codul actual pentru discount 10% si ajungem la 4825 lei/4865 cu transport. Doar ca platesti prin paypal si iti va face conversia valutara la un curs de 4.8 lei/1 euro (sau chiar un pic peste), ceea ce iti va anula avantajul si iti va reduce diferenta la vreo 12 lei. Sau optezi pentru cash on delivery, dar pentru asta fc-moto te va taxa 7.9 euro iar DHL inca 2, ceea ce din nou iti reduce avantajul la o diferenta de vreo 90 lei. Si poti avea surpriza ca geaca sa nu ti se potriveasca...ce faci, o schimbi? Returul costa, transportul inapoi costa din nou...renunti si iti iei banii? Pai si aia vor fi "ciuntiti" de comision plus o conversie in sens invers la care vei pierde din nou, ca nu bancile sau paypal sunt aia prosti.

Toate astea ca sa fac teoria chibritului. Oamenii au anuntat o reducere, daca esti in target si iti permiti si consideri ca asta e momentul, de ce nu? Pana la urma este la paritate cu preaslavitul fecemoto. Cum crezi ca e mai bine, sa lasi banii in tara sau sa ii trimiti in Germania (la un owner turc, btw)? Ca sa nu mai spun, esti sigur ca daca te duci si le ceri cateva procente suplimentar nu le vei primi? Altfel sa te apuci sa dai sfaturi de cum sa-si administreze afacerea, hmm, mi se pare cam mult. De dorinte gen "sa crapati, sa inchideti" nu mai zic, astea deja tin de un caracter bovin.

Edited by razvano

Wow, ce calcule pt cumpararea unei geci .Cel mai probabil tocmai de aia le faci pt ca nu ai de gand sa o cumperi de niciunde.

Ce am de gand sa cumpar eu sau de unde nu este important. Poate ar trebui sa te intrebi daca nu cumva am deja.

Stiu, pare complicat pentru tine, evident faci parte din dulime (inlocuieste "d" cu "p" ca sa-ti iasa ecuatia) si asta e tot ce poti. Tine-o tot asa, vei duce tara pe culmi glorioase. Tu si restul ca tine.

Iarta-ma intelectualule ca te-am conturbat de la salvare natiei , in timpul in care vroiai sa mai ramai si cu ceva maruntis .

Citeste comment-ul meu ,apoi pe al tau. Sa-mi spui si mie ce diferente vezi. Sigur unul este scris de un dobitoc. Eu sunt sigur acum,pt ca am vazut ce ai scris,fara sa stii despre ce este vorba. Ma intreb: tu ce stiai ,de ai pus acel comment??? Sau nu mai e voie sa ne exprimam nemultumirile pe acest site? Nu am facut decat sa le comentez la un anunt in stilul in care am fost eu tratat de catre acel magazin,care ,din experienta mea cu ei,ii doare fix in koor de clienti. Asa ca,daca nu stii motivul postarii mele,nu te baga aiurea in seama.

» Post actualizat in 29 Jun 2018 06:00

Unde e petre81 când e nevoile de el....

Tocmai i-a aparut fratele:razvano... Sa ne bucuram de "bunul simt al lui,de mintea agera si de comentariile pertinente "... Unii chiar nu au ce face acasa si tot ii comenteaza pe altii.

Eu am raspuns strict la ce am citit, crezi ca o sa stau sa gasesc explicatii metafizice? Ai si alte mijloace de exprimare, eventual poti face si reclamatii legale. Simplu, nu? Macar daca veneai cu o poveste complexa, complicata si infioratoare prin care sa demonstrezi lipsa de umanitate a acestui infam magazin...dar asa ai preferat sa arunci niste cuvinte in dorul lelii, ceea ce duce la caracterizarea facuta. Amin!

Tocmai i-a aparut fratele:razvano... Sa ne bucuram de "bunul simt al lui,de mintea agera si de comentariile pertinente "... Unii chiar nu au ce face acasa si tot ii comenteaza pe altii.

N-ai înțeles, iOS in colțul fanilor lui petre.

Ahahhaaaaa! :))) Hai, mai Stefanut, chiar atat de putin poti? Nu gasesti si tu macar in consatean sa-ti tina partea si sa-ti planga de mila?

PS: Auzi, tu cu cine ai votat? "Hashtagist" nu esti sigur, deci logic ramane o singura varianta...care sa fie aia? Nu mai bine urmezi tu sfatul de mai sus si te duci la scara ta? Sau ograda, batatura, poiata, cocina, ce-oi avea tu acolo.

Eu am raspuns strict la ce am citit, crezi ca o sa stau sa gasesc explicatii metafizice? Ai si alte mijloace de exprimare, eventual poti face si reclamatii legale. Simplu, nu? Macar daca veneai cu o poveste complexa, complicata si infioratoare prin care sa demonstrezi lipsa de umanitate a acestui infam magazin...dar asa ai preferat sa arunci niste cuvinte in dorul lelii, ceea ce duce la caracterizarea facuta. Amin!

Am postat la vremea respectiva pe motociclism.ro,exista topic... Abtine-te pe viitor la a face pe desteptul. Jignitul din spatele tastaturii se pare ca are multi adepti pe acest forum. Vad ca insisti cu "caracterizarea", daca vrei,ne putem vedea face to face,sa imi spui direct parerea ta despre mine. Ma si deplasez la Bucuresti,pt a sta de vorba cu tine. Ce zici?

Edited by Stefrusu

Uuu, tremur! Te pomenesti ca esti si ninja? Sa te astept cu in buchet de flori? Te-as fi chemat la "iarta-ma", dar saracul mircea radu bre nu mai presteaza.

Daca exista topic, mergi acolo si plangi in continuare, eventual tocmeste-ti si o bocitoare. Nu stau acum sa caut, sincer ma doare fix in koor (am vazut ca iti place expresia) de problemele tale. Repet, am comentat strict pe textul postat de tine, daca nu esti in stare sa iti asumi ceva atunci las-o balta!

Nu doar ca esti proooost,dar,esti si o peezda lasa. Sa ma scuze peezdele,totusi. Sper sa am ocazia sa te intalnesc pe undeva. Chiar o sa ma interesez despre tine:)

Spor la interesat. Sa-ti dau un share location? :mexicanwave:

Gata, am redus preturile pentru 1 saptamana cu 12.5%.

Pentru intrebari nu ezitati sa ne contactati.

0736530530

0736639009

Sos. Nicolae Titulescu 155 bl. 21 Sector 1 Bucuresti

» Post actualizat in 13 Jul 2018 11:49

In perioada 23.07.18 - 29.07.18 magazinul nostru va fi inchis, iar intre 30.07.18 - 03.08.18 deschis intre orele 18:30 - 20:30 .

Incepand cu 06.08.18 programul revine la normal, 10:30 - 19:00

Ne gasiti la telefon: 0736.639.009 , 0736.530.530

Va multumim pentru intelegere