Sari la conținut

Transport pana la RAR


Redresor
 Share

Postări Recomandate

Eh, încă n-am disperat

In Bucuresti, platforma e 1 mil indiferent de distanta. la Valcea nu are cum fi mult mai ieftin. Scoate mai bine numere rosii (daca mai poti), cu alea mai poti si merge pana una-alta, costa sub suma respectiva, ai doar dezavantajul cozilor, care nu cred ca au cum fi prea naspa totusi.

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de informație. Nr roșii nu are rost să scot pentru că pierd timpul așteptând după ele, cozi, bani. Oricum următoarele 3 săptămâni nu prea am timp să mă plimb. Le scot degeaba. Mai bine le aștept pe cele definitive

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi pe ea dacă spui ca nu ai mult de mers...doar nu ești așa ghinionist sa te oprească vreun cap de creta...

...si sa ii faca dosar penal.

Capetele de creta au tendinta de a opri numere rosii, mai ales pe mobra. Pe mine pana acum m-au oprit "de rutina" numai in perioada cand am avut numere rosii.

Bonus, chiar in Rm. Valcea stiu un "ghinionist" pe care l-au verificat fix in fata la inmatriculari cand s-a dus cu actele pentru numere definitive. Doar ca s-a dus cu masina cu numere rosii, expirate de o zi. Nu stiu daca se mai face schema asta insa am inteles ca era un obicei acolo la un moment dat. Un obicei foarte bun, de altfel :)

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mergi și tu calare pana in apropiere, nu trebuie pana in curtea rar ului.

Nu stii de unde sare iepurele, pe mine m-au prins fara asigurare la 200m de la plecare, nu o facusem de lene, 1000lei, numar luat, nu te joci ca nu stii care iti e norocul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Bucuresti, ia legatura cu ioneld. Lasa goagalu. Are si topic, la alte servicii. Eu am apelat lq el de 3 ori pana acum, foatte ok, pretul de bun simt.

» Post actualizat in 29 Jun 2018 11:27

Acum vad, tu ai la profil Buuresti, ai postat la Valcea. Hanul Haiducilor exista si in BUcuresti. Asa ca am dedus ca ai nevoie in capitala. Cum e ? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...