Sari la conținut

Alpinestars T-GP Plus R V2 Air textil


Postări Recomandate

Poate omu nu are touring. Oricum eu nu recomand gecile 3 in 1. pt ca nu fac treaba fix la extremele de care ai nevoie. Vara cand sunt 60 de grade la nivelul asfaltului si toamna cand cu o geaca dedicata de frig mergi in tricou pe dedesubt fara probleme.
Daca are sport sau naked, nu exista niciun motiv pt care sa-si ia Revit Tornado sau Ventouring sau cele din gen... unde vara pe canicula cand dai toate alea jos, ramane geaca cu 2 marimi mai mari si-ti joaca protectiile pe cot.


Sa-si ia Alpinestarsul ala cu plasa care sta fix pe tine vara, si mai incolo cand va avea bani de geaca de iarna isi ia ceva cu termal si membrana comasata windproof/waterproof, tot asa care sta fixa, si adio si noroc bun.

Eu merg cu geaca mesh din Martie pana in Octombrie. Mai raman 2-3 luni pe an cand o folosesc pe cea de iarna care si aia nu arat cu ea ca un urs, ca e race fit si pot sa ma misc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jucăria este un er6f. Are parbriz destul de generos zic eu și pare destul de fun. Rămâne stabilit în mare parte textilul cu mesh. Pe data de 14 am un drum la București unde o sa merg sa o vad. Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...