Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am fost contactat de dumneavoastra va voi da un raspuns sper favorabil

toate bune

 

SprintMotors SRL Iasi

reparatii mecanice, intretinere, consumabile, echipamente si accesorii din stoc sau la comanda, transport moto

0721535377 orestte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut, sunt Catalin managerul Proar din Iasi.

Ai in iasi vreo doua service-uri...dar de alea de dupa blocuri....ca noi asa stim sa le facem....si apoi ne laudam ca avem SERVICE.....

Noi avem unul cu toate dotarile necesare unor interventii profesioniste..scule, elevator,piese pe stoc, mecanici. Daca ai nevoi putem sa te ajutam.

 

O seara frumoasa :D

 

0745 055 486

www.proar.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

speed zone...... este unul dintre "blocuri". de ce zici tu blocuri? cand aici vin numai motoare klumea? nu inteleg. daca personalul e ok si tot? si daca dadea buleala la un motor fii sigur ca se ducea vestea si nu mai mergea nimeni la el.... nu? parerea mea :D speed zone rulz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai nu va certati, ca dup'aia tre' sa cautam alte service-uri, o sa va spargeti capete, geamuri, etc, etc.

 

Rezumat pentru OP: uite, deja ai doua, mergi la ambele si vezi care-i mai misto dupa care ne zici si noua parerea ta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Deci...ca rezumat ar fi:

 

SprintMotors

Proar

Speed Zone (nu ar strica niste date de contact, locatie...o fi ala de la 2 Baieti?)

+ alte service-uri "de alea de dupa blocuri" - chiar as vrea sa stiu care... unde/cum le gasesc :what:

 

La fel, ar fi interesant impresii, pareri .... ca banuiesc ca tarifele nu se dau pe forum (nici PM?).

NU vreau sa apara discutii de genu "EU sunt mai bun decat X" :what: , ci doar sa ma informez. So... fair play.

 

mc

 

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

la orice vlcanizare insa iti recomand sa te duci cu roata data jos ca nimeni nu se baga sa ti-o dea jos, echilibrare facem si eu insa cand lucram la proar acum nu stiu daca au invatat baetii cum sa folosesca aparatul treci pe la ei, daca nu te asteptam la service dupa 1 iul pe codrescu nr 6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 7 months later...

la cine-mi recomandati sa duc o hondita la reparat...un fireblade 919

are un balbait enervant intre 2-3000 ture (ma scoate din sarite cand plec de pe loc sau cand sunt in ture mici si vreausa plec mai tare) sta aiurea si la relanti. nu face mereu asta...doar cand o apuca. service-ul sa fie din iasi va rog sau suceava... si va rog fara macelari...vreau ceva cu garantie ca m-am saturat de tot felu de explicatii de genul ca vezi ca erai pe res si de asta facea asa... sau ca lasa vina cand nu mai merge deloc... :ok:

 

 

multumesc anticipat si asfalt curat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
caut un service care poate rapara si/sau vopsi carenele ... la o hondita F1 lasati un reply sau dati info la id: symptom8732@yahoo.nospam.com stergeti nospam-ul

cam toate pot face acest lucuru

treci pe la fiecare sa-ti faci o idee

nr meu 0721535377 sprintmotors

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua chestii:

 

1. Service Proar s-a mutat de ceva vreme din Baza 3 in Tomesti (la capat faci stanga)

 

2. Honda Iasi nu mai este la capat Pacurari ci langa Hotel Basarabia ( cum mergi din 2 Baieti spre Dancu)

 

restul e tacere :crack:

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aflat intamplator, din colaborarile cu Cargus, care are sediul chiar vis-a-vis. Din pacate, sediul Eastmotor de acolo inca e in renovare, dar dupa cum arata nu mai dureaza mult pana se deschide.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spuneti-mi si mie un service calumea unde sa duc o Aprilia RS 125 sa mi-o faca... am mai fost cu ea in 2 service-uri si nu a reusit nimeni sa o rezolve... m-am saturat vine caldura si nu am cum sa o scot sa ma plimb sau sa o vand macar ... help me please !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spuneti-mi si mie un service calumea unde sa duc o Aprilia RS 125 sa mi-o faca... am mai fost cu ea in 2 service-uri si nu a reusit nimeni sa o rezolve... m-am saturat vine caldura si nu am cum sa o scot sa ma plimb sau sa o vand macar ... help me please !

 

poti incerca la madras. sunt in incinta lactis si fac treaba buna baietii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...