Sari la conținut
XorX

care-i treaba cu noile motoare sport?

Postări Recomandate

Normal, o dai la intors cand vezi ca nu-ti iese. De fapt nu aveai 90 la Miorita ci prin Berceni si de acolo ai mers la vale pe liber si ai deschis si usile sa economisesti din tamburii de frana. Hai bre ca ai pierdut si meciul asta, las-o moarta. Daca a reusit sa te faca littlekriminal din vorbe cu poante de gradinita... mergi mai bine si vinde niste bitcoaine si schimba lantul de distributie la XJul ala.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Maximum speed: 140km/h :crack: .

Partajează acest post

Link spre post

petrica, din toate pataniile tale cu motoreta (sau scuter, ce naiba oi avea), tot timpul te-ai plans ca erau sa te omoare sau sa te dea jos. Cred ca ne-am dat toti seama ce super pilot esti :)). Ca sa nu mai zic ca iar ti-ai modificat semnatura, ai bagat litere mai mici, deci e clar ca un admin te-a luat la maciuci, dar asta esti tu, mai rau ca_copiii aia mici, n-ai recunoaste nimic.

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Normal, o dai la intors cand vezi ca nu-ti iese. De fapt nu aveai 90 la Miorita ci prin Berceni si de acolo ai mers la vale pe liber si ai deschis si usile sa economisesti din tamburii de frana. Hai bre ca ai pierdut si meciul asta, las-o moarta. Daca a reusit sa te faca littlekriminal din vorbe cu poante de gradinita...

Tie ti se pare ca ai un meci cu mine? Esti prea mic pt asta si din acest motiv ai ramas un biet hater.

mergi mai bine si vinde niste bitcoaine si schimba lantul de distributie la XJul ala.

Eu sunt capabil de o astfel de lucrare, tu esti?

petrica, din toate pataniile tale cu motoreta (sau scuter, ce naiba oi avea), tot timpul te-ai plans ca erau sa te omoare sau sa te dea jos. Cred ca ne-am dat toti seama ce super pilot esti :)). Ca sa nu mai zic ca iar ti-ai modificat semnatura, ai bagat litere mai mici, deci e clar ca un admin te-a luat la maciuci, dar asta esti tu, mai rau ca_copiii aia mici, n-ai recunoaste nimic.

Ia zi cumetre, care e viteza ta maxima?

Editat de petre81.

Partajează acest post

Link spre post

Nu exista maxim si nici minim, cat imi permite si cum ma simt in siguranta. Nu ma vait pe formuri cum incearca lumea sa ma dea jos, merg si imi vad de treaba, spre deosebire de altii. Esti mai rau decat aia pe care ii urasti, dar cand o sa-ti dea si tie mustata, poate mai inveti cate ceva,

Partajează acest post

Link spre post

dar cand o sa-ti dea si tie mustata, poate mai inveti cate ceva,

Daca ma chinuiam un pic aveam copii mai mari decat tine si pulynos.

Partajează acest post

Link spre post

Aoleu, daca esti asa fara sa te chinui, te rog, opreste-te aici, nu te chinui si mai mult. Sper ca i-ai dat la o scoala calumea si ca nu invata nimic de la tine, nici macar mersu' pe doua roti...

Partajează acest post

Link spre post

Degeaba ai o varsta daca vii cu intrebari cu cat ai mers maxim. Un motociclist care stie cu ce se mananca ghidonul stie ca intrebarea asta este irelevanta si doar un ageamiu ar intreba asa ceva, sau un copil

In parcare.

Dar tu nu stii asta, dupa cum se vede, asa ca mai bine ramai la nivelul tau de injurat femei in trafic.

Partajează acest post

Link spre post

Deci sa inteleg ca nu ai trecut de 140km/h? iar intrebarea este relevanta cata vreme postezi la vitezane, tu nu poti sa vorbesti de vitezane cand tu mergi cu viteza maxima a unui maxiscuter second hand.

Partajează acest post

Link spre post

petrica, iti da mucu' Paulica din orice pozitie si cu orice motoreta.

Partajează acest post

Link spre post

Cum ar putea el sa faca asta?

Partajează acest post

Link spre post

Cu ochii inchisi!

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Cu ochii inchisi!

Pai asa a facut si taranul ala din Masloc si a intrat in TIR :crack: :crack: :crack:

Editat de petre81.

Partajează acest post

Link spre post

N-am inteles decat ca esti pe langa si in sfarsit recunosti.

Partajează acest post

Link spre post

Mai petrica, sa nu mai intrebi alti motociclisti “cat baga” ca rad aia de tine. Acuma ramane intre noi, dar nici tu sa nu mai faci, ca doar suntem prieteni :D

Faza cu mustata de la kriminalut se refera la maturitatea la ghidon, nu la varsta biologica, dar sunt convins ca te-ai prins.

Fii si tu smecher, nu te da in fapt asa, fake it ‘til you make it.

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Mai petrica, sa nu mai intrebi alti motociclisti “cat baga” ca rad aia de tine. Acuma ramane intre noi, dar nici tu sa nu mai faci, ca doar suntem prieteni :D

Faza cu mustata de la kriminalut se refera la maturitatea la ghidon, nu la varsta biologica, dar sunt convins ca te-ai prins.

Fii si tu smecher, nu te da in fapt asa, fake it ‘til you make it.

Pulynos, cand cineva iti spune ca daca se chinuia un pic avea copii mai mari ca tine e doar o modalitate subtila sa te faca prost. Problema e ca tu inca nu ai trecut de faza pubertatii ca sa te prinzi de astfel de chestiuni.

In ceea ce-l priveste pe littlekriminal nu pot decat sa-ti spun ca deja exista useri care fac referiri catre el (aluzii) ca este homosexual, ceea ce este adevarat. Te-ai prins?

Editat de petre81.

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

nu mai bine va certati voi pe privat?

Editat de XorX

Partajează acest post

Link spre post

@xorx strici farmecul forumului :(

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

nu mai bine va certati voi pe privat?

Ba da, am putea dar asa e mai interesant. Astfel am aflat in ultima saptamana ca pulynos merge cu maxim 140km/h desi are miar si ca nu-i plac pozele cu femei, zice ca sunt indecente. Eu as zice ca e un soi de fatalau...

Editat de petre81.

Partajează acest post

Link spre post

petrica, te-ai facut de ras din toate pozitiile, degeaba incerci s-o mai dai la intors. Am inteles cu totii ca esti un om mare cu o minte de bibilica. Incearca numai sa nu-i omori pe altii cu tricicleta aia a ta.

Partajează acest post

Link spre post

Mie cel mai mult imi place cum se zvarcoleste el sa gaseasca insulte mai soft asa, de oameni spalati, ca sa nu zboare, se vede ca nu e obisnuit :crack:

E maxim ofticat ca nu poate sa scoata la inaintare arsenalul de samantar cu maiou patat de mustar, ca ne arata el noua :laugh:

Partajează acest post

Link spre post

Pulynos, viteza de 80-90km (estimata, nu eram cu ochii in kilometraj) era inainte de fantana, [...] si acolo oricine incetineste din cauza traseului sinuos ...

Nop. Acolo se accelereaza, tocmai pt ca traseu sinuos :D E una din cele 4-5 curbe pe care le ai pana la ploiesti :laugh:

Partajează acest post

Link spre post

Pai numai el incetineste acolo ca sa nu se verse, la cat de berbec e, dupa aia da vina pe succesiunea de viraje :))))

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Pai numai el incetineste acolo ca sa nu se verse, la cat de berbec e, dupa aia da vina pe succesiunea de viraje :))))

Nu homalaule, acolo esti nevoit sa incetinesti pt ca mamicile cu copii in masina nu sunt in stare sa respecte marcajul si taie curba ca la curse obligandu-te sa incetinesti ca nu intri in ei. Dar mai bine vorbeste cu pulynos, ca el stie cu virajele... la 35km/h cu cat ruleaza el in oras e as.

Editat de petre81.

Partajează acest post

Link spre post

va recomand sa va vedeti la o masa rotunda sa le puteti pune pe ea , sa le comparati...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.