Sari la conținut

Prima editie Brasov Riders 10-12 August- Rasnov


Postări Recomandate

Salut, că ești biker sau urmează, dacă-ți plac motocicletele, rockul, cortul și mâncarea la ceaun te așteptăm în 10-12 August lângă Râșnov la petrecerea noastră. Oferim concerte rock, foc de tabără, paradă Moto, tombolă, concursuri cu premii, camping și parcare Moto.
Locatia se afla la iesirea din Orasul Rasnov spre Paraul Rece la pensiunea Rasnov.
Voia bună o facem împreună.

post-66411-0-22577300-1530889068_thumb.jpg

post-66411-0-05673600-1530889989_thumb.jpg

post-66411-0-99988400-1530889994_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La o intrunire noua unde vrei sa iti vina oameni cat mai multi, nu vi cu taxe dinastea de intrare, demne de intruniri cu traditie. Au mai incercat unii, tot la rasnov acu ceva ani la fel si au facut intrunire cu 30 de insi cu tot cu organizatori. Chiar sunt curios cine o sa vrea sa vina de la ceva sute km distanta cu pasager sa dea 80 de lei ca sa puna cortul acolo, in conditiile in care mai sunt 2 intruniri in zona...una inainte si alta dupa, ambele fara intrare si ambele din ce in ce mai reusite de la an la an, si destul de diversificate.

Parerea mea. No offence. Lumea e libera.

Editat de bucsaadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La o intrunire noua unde vrei sa iti vina oameni cat mai multi, nu vi cu taxe dinastea de intrare, demne de intruniri cu traditie. Au mai incercat unii, tot la rasnov acu ceva ani la fel si au facut intrunire cu 30 de insi cu tot cu organizatori. Chiar sunt curios cine o sa vrea sa vina de la ceva sute km distanta cu pasager sa dea 80 de lei ca sa puna cortul acolo, in conditiile in care mai sunt 2 intruniri in zona...una inainte si alta dupa, ambele fara intrare si ambele din ce in ce mai reusite de la an la an, si destul de diversificate.

Parerea mea. No offence. Lumea e libera.

» Post actualizat in 11 Jul 2018 09:40

Ce întruniri mai știi, în zona? Merita participarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 11 Jul 2018 09:40

Ce întruniri mai știi, în zona? Merita participarea?

Da, merita.

Nu vreau sa para ca fac vreo reclama pe aici pe topicul omului, dar uite-te la evenimente sau la calendarul intrunirilor. E postat aici pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma mira e faptul ca toti sariti pe bietul om ca a cerut 40 de ron. Dar pe Gospodarul care va furat ca in codru in sensul ca a anuntat 30 de ron si la intrare a luat 40 de ron nu sare nimeni. Si a mintit sute de motociclisti.

Din partea mea organizatorul intrunirii de la Rasnov, are toata stima, omul a anuntat de la inceput pretul. Nu a umblat cu hotii si minciuni ca Gospodarul, care a luat 40 de ron, facand o panarama de intrunire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gospodaru', gospodaru', zici ca s-a agatat acul picupului...

40 lei n-a fost nici la Seawolves, unde organizare, rock, hartie la buda.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E doar o cacofonie...

» Post actualizat in 17 Jul 2018 08:52

Sau...cacafonie

» Post actualizat in 17 Jul 2018 08:54

Dar și o cacascriere...ca de 'fonie nu am avut bucuria (sic!!)...inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru organizator am o intrebare simpla, ce ar trebui sa inteleaga motociclisti ca primesc la aceasta intilnire? camping, parada, mincare la ceaun, cazare la cort, ce smecherie! Eu lucrez in vinzari si te rog sa ma crezi ca la astfel de invitatie dau Delete, mai ales luind in consideratie invitatie, pretul, locatia si faptul ca la Risnov este o intilnire traditionala libera, organizata excelent, intr-o locatie foarte buna, pentru ce concurenta?

Cred ca a inebunit lumea, a copiat modelul MAN si s-au trezit Organizatori, potoliti-va, sinteti penibili!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa va linistiti cu totii, ca in ultimul timp forumul asta e numai de vrajba nu ca acum 10-15 ani , cand schimbam informatii si opinii constuctive, am vazut ca s-a anulat evenimentul, asa apare pe facebook. Rog organizatorii sa confirme si aici . Link https://www.facebook.com/events/2103014729959026/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu 10-15 ani nu apareau intruniri in acelasi loc ca ciupercile si atunci nu isi punea nimeni problema sa ceara sau sa dea patruj' de lei/om intrare la o intrunire.

Cand e japca, e japca, n-ai csf.

Oricum nu cred ca ar fi avut prea mult succes, mai bine la anu si regandit mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...