Sari la conținut
lceu

Vand BMW R1200 GS LC Avariata!

Postări Recomandate

An de fabricatie 2013.

Acte la zi.

Se vinde asa cum este.

Se poate vedea in Bucuresti, zona Romexpo.

Pret:3800 euro

Pentru detalii va raspund in privat.

post-83994-0-43217400-1531310587_thumb.jpg

post-83994-0-41347600-1531310610_thumb.jpg

post-83994-0-03202800-1531310636_thumb.jpg

post-83994-0-58448700-1531310653_thumb.jpg

post-83994-0-44107800-1531310683_thumb.jpg

post-83994-0-83236500-1531310726_thumb.jpg

post-83994-0-66931300-1531310750_thumb.jpg

post-83994-0-89056000-1531310777_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

50.000km si impachetata!?!??!

3800E?!?!?

macar scoate-te si tu.. zi ca e negociabil :crack:

Partajează acest post

Link spre post

pana si fotografiile sunt praf! Adica daca tot vrei sa convingi pe cineva ca merita 3800 eur, pune si tu fotografii clare cu ce a scapat neatins.

Editat de ®azvan

Partajează acest post

Link spre post

Miratilor: cine e interesat da o fuga sa o vada.

Dc in asta sta treaba, poftim: NEGOCIABIL!

Partajează acest post

Link spre post

Pozeeeee.................

Partajează acest post

Link spre post

Nu inteleg ce e crapat in a 4-a poza.

Partajează acest post

Link spre post

Nu inteleg ce e crapat in a 4-a poza.

Probabil carterul.

Era bine daca punea un deviz de la reprezentanta. Nu pentru suma reparatiei (care mai mult ca sigur e astronomica la dealer) ci pentru lista cu piesele defecte. Cu o combinatie de piese noi, piese din dezmembrari si aftermarket probabil ca iesea un pret mai mic.

Editat de Endurache

Partajează acest post

Link spre post

Penultima poza, aia din spate, nu ingrijoreaza pe nimeni? E doar suportul de numar stramb?

Editat de XaeL

Partajează acest post

Link spre post

Precizari: in urma accidentului, după cum se vede, cadrul este strâmb.

Acolo unde este crapatura aia, crashbarul s-a rupt si a crăpat chestia aia care nu stiu cum se numeste.

Alte stricăciuni ar fi: o geanta laterala are o balama ruptă, suportul de parbriz e dus si cam atat.

Partajează acest post

Link spre post

da' niste poze clare nu pui si tu?

» Post actualizat in 11 Jul 2018 16:11

iar daca stii ca e cadrul stramb, de ce nu se numeste topicul "vand motocicleta pentru piese" ?

» Post actualizat in 11 Jul 2018 16:12

asta cu "eu pun poze si voi va prindeti singuri" e atitudine de samsar care spera sa nu remarce cumparatorul vreo hiba si sa dea cat nu face

Partajează acest post

Link spre post

Ideea e asa: daca e cineva real interesat il rog sa dea o fuga la Tiberiu Anghel la Mototehnica si vede si afla tot.

Dacă nu e din București și chiar vrea informații și nu sa se bage in seama, la fel, cu cel mai mare drag, va avea toate informatiile.

Partajează acest post

Link spre post

De ce nu ii se sterge topicul pentru ca mi se pare o bataie de joc. Alea nu sunt poze, iar ca date auzi doar in privat. Ce ascunzi? Asta nu e motor avariat, este dauna totala

Partajează acest post

Link spre post

iar daca stii ca e cadrul stramb, de ce nu se numeste topicul "vand motocicleta pentru piese" ?

Pentru ca partea aia de cadru se poate schimba, e prinsa in vreo 8 suruburi.

Editat de DKW

Partajează acest post

Link spre post

Pentru ca partea aia de cadru se poate schimba, e prinsa in vreo 8 suruburi.

Restul cadrului stii sigur ca e drept?

Partajează acest post

Link spre post

Depinde Xaele, la tine cand te-a lovit copacul s-a strambat cadrul?

Partajează acest post

Link spre post

Daca ai fi sapat nitel pe net ai fi gasit si niste poze din care sa intelegi cum este alcatuit un R1200 GS LC.

Partajează acest post

Link spre post

Ce rău ești !

Acum ceva vreme, la un chef moto, a sărit mama Terra să-mi zgârie chelia !...noroc cu prietenii care m-au lămurit (a doua zi, desigur) că nu-i de vină natura de astfel de daune ci doar ce ai sau n-ai în cap !

Eu aveam în cap mult...alcool, desigur :P

Xael ce avea sau nu avea când a acuzat copacul ?!

Partajează acest post

Link spre post

Xael ce avea sau nu avea când a acuzat copacul ?!

Ideea ca a intrat prea tare in curba si ca ar fi cazul sa franeze ca sa aiba viteza cat mai mica atunci cand intra in sant.

Se pare ca nu.

Mai discutam offtopic mult? Eu sunt interesat de motocicleta (am o pasiune pentru astea tavalite, dezvoltata in ultimul un an) si as vrea un anunt de vanzare pe bune, nu la misto. iar voi ma impiedicati sa dialoghez cu vanzatorul pentru a ii transmite acest lucru. Oameni rai :(

Editat de XaeL

Partajează acest post

Link spre post

Incerc sa inteleg pe unii de pe aici!

Ce este asa de complicat?

E o motocicleta cu care am avut accident, e asa cum este, nu este nimic ascuns, poate bunul simt al unora care-și dau cu parerea.

Dacă eram samsar puneam moto pe roate si o vîndeam cu succes unor ciudați de pe aici ca vad ca chiar se pricep la motorete.

Partajează acest post

Link spre post

Eu sper doar sa fie bine ala care s'a tavalit cu moto asta. Iar de vandut, e de bun simt sa faci un anunt complet daca ai bun simt.

Partajează acest post

Link spre post

Catalin, acest forum este numai de caterinca . Postarea unui topic aici este doar o pierdere de timp . Nu vezi ca ala e asa fomist ca ar cumpara si benzina SH .

Xael care e deviza ta in viata ? Niciun topic fara tine , cum nu e niciun ca**t fara musca ( in situatia asta nu esti musca in cazul in care te bucurai ) .

Spor la vanzare!

Partajează acest post

Link spre post

@petrescu mircea: daca nu ai inteles mistoul cu benzina, e treaba ta. Daca mai incerci si nu te prinzi, iti explic eu mai jos.

In alta ordine de idei, in aceasta comunitate online cica ne ajutam si ne respectam reciproc. Din ce am vazut pana acum, anunturile de vanzare complete si corecte sunt tratate ca atare. anunturile facute in bataie de joc, in schimb, (sau fara bun simt, cum a scris un coleg mai sus un pic) sunt luate la misto de majoritatea. Si "aparate" doar de cate unul care stie ca OP e baiat bun in viata reala (desi anuntul e o mizerie incompleta si cu poze miscate).

Daca iti sugereaza un coleg ca momentan, cu pozele si datele din anunt, doar benzina din mobra merita sigur banii, well, poate ca trebuue regandita strategia de vanzare. Si anuntul.

Partajează acest post

Link spre post

Incerc sa inteleg pe unii de pe aici!

Ha ca-ti explic eu, se plang ca pretul este prea mare pt o motocicleta lovita si la care din poze nu se vede foarte bine tot ce este lovit. In afara de asta intradevar, pozele lasa de dorit.

Ca sa le inchizi gura pune niste poze mai bune, eventual mai multe informatii despre piesele care se vad ca sunt avariate.

Partajează acest post

Link spre post

Cui sa inchida gura ? Lu' Xael care nici acum nu si-a reparat motocicleta lovita de 2 ani ? Chiar crezi ca el ar fi un potential cumparator ? Raspund tot eu : NU ! Cine e cu adevarat interesat sa o achizitioneze se duce si vede ce e de schimbat / reparat la ea si daca merita banii astia ( sau cel putin eu sunt mai fraier si cand vreau ceva ma duc sa vad nu stau si comentez pe forum )

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.