Sari la conținut
Constantin

MAN-ul, visul lui Dan Nastase

Postări Recomandate

Posted 19 February 2009 - 03:37 PM

"Sa gasim o zi cu soare si un loc pitoresc - cam prin centrul tarii - spre care sa se indrepte (din orice loc de bastina)

PARADA VETERANILOR

Va fi un eveniment unic in Romania.
Motociclisti de toate varstele, va asteptam pe acest topic
cu contributii de toata isprava !

Doamne Ajuta, sper sa iasa ceva frumos !"

asa scria in urma cu cca 10 ani Dan Nastase.

Topicul " Veteranii adunarea" ar trebui citit de noua generatie de motociclisti.

Gospodarul are meritul sau in transpunerea in practica a ideii lui Dan Nastase, fiind un bun organizator.

M-as duce la Lepsa sa vad posterul cu Dan Nastase la intrare.

Asa suntem noi, motociclistii, corecti!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, Longeviv Constantin.

Ce ne mai incurcam cu postere... Sa trecem direct la statui ecvestre! post-882-0-62295400-1531469479_thumb.jpg :crack:

post-882-0-83831600-1531469542_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post

MAN-ul s-a transformat in ceva comercial, intr-o afacere de stors bani de la motociclisti.

Partajează acest post

Link spre post

Asteptati doamna pina cand apare MAN-ul cu mancare/cazare/muzica/bautura pe moca. Eventual la plecare sa va dea si niste bonuri de benzina .

Santeti in targetul perfect al concertelor cu Catalin Crisan din fata si bineinteles platite de primarie.

Editat de JUST4TNT

Partajează acest post

Link spre post

MAN-ul s-a transformat in ceva comercial, intr-o afacere de stors bani de la motociclisti.

Și tu te-ai transformat într-o bitching bitch. Normal că nu ai 40 de lei sa intri daca nu muncești...

Partajează acest post

Link spre post

Plec acum la Lepsa. Nu vorbiti, e bataie de cap cu asa ceva!

Ma intorc pana diseara si va spun cum este anul acesta.

Partajează acest post

Link spre post

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, Longeviv Constantin.

Ce ne mai incurcam cu postere... Sa trecem direct la statui ecvestre!

Poate dupa ce cuceresti Magadanul :crack: .

Partajează acest post

Link spre post

...Cu un supliment... de flotoare... :crack: .

Editat de Dan Nastase

Partajează acest post

Link spre post

Asteptati doamna pina cand apare MAN-ul cu mancare/cazare/muzica/bautura pe moca. Eventual la plecare sa va dea si niste bonuri de benzina .

Santeti in targetul perfect al concertelor cu Catalin Crisan din fata si bineinteles platite de primarie.

In caz ca nu stii, exista si intruniri moto gratis. Unde se intra numai daca ai permis moto. Acelea le consider intruniri moto adevarate. Nu astea unde organizatorii mint participantii cu nerusinare.

Partajează acest post

Link spre post

Pai si nu vrei tu sa te duci acolo unde e gratis si misto? La urma urmei trebuie sa aiba si bogatii unde sa mearga, ca nu pot sa mearga toti cu sarantoci ca tine la mocangeala...

Partajează acest post

Link spre post

Nu ai inteles nimic. Daca iti place sa mergi la o intrunire unde esti mintit pe fata, bravo tie.

Partajează acest post

Link spre post

Mie si celorlalte mii...

Noua ne e ca tu nu ai inteles nimic si asta se vede de la 10421 de km departare. Zi-mi si mie cine mai de acord cu tine de pe forumu' asta, poate asa iti dai si tu seama cat de mult cazi in penibil.

Editat de littlekriminal

Partajează acest post

Link spre post

Deci tie iti place sa fi tepuit. Sa zicem ca te duci sa cumperi o mobra. Vorbesti cu omul la telefon zice un pret. Faci vreo 500 de km, si cand ajungi acolo omul zice un pret mai mare. Cum ai caracteriza un astfel de om?

Ei da, exact acelasi lucru l-a facut Gospodarul.

Partajează acest post

Link spre post

Pai da exemplul corect atunci.

Vine Rossi si-ti spune ca-ti da o motocicleta si cand te duci la el iti zice ca ti-o da doar daca-i dai 100 de euro in plus fata de cum ati stabilit. Eu i-as da si 200.

Partajează acest post

Link spre post

Nu tin cu nimeni insa m-ai bagat in ceata cu vorba asta ...

**Vine Rossi si-ti spune ca-ti da o motocicleta si cand te duci la el iti zice ca ti-o da doar daca-i dai 100 de euro in plus fata de cum ati stabilit. Eu i-as da si 200**

Partajează acest post

Link spre post

Daca iti ia juma' de an sa faci 500 km, s-ar putea ca anumite lucruri sa nu mai fie aceleasi. Preturile se mai fac si in functie de cheltuieli, poate s-au ivit lucruri de care nu s-a tinut cont acum 130 de zile.

Vrei, mergi. Nu vrei, nu arunci cu noroi...

Partajează acest post

Link spre post

@Mircea - mai tii si cont de cine iti cere banii aia si in ce conditii. Nu-l cunosc pe Gospo, decat indirect (si asta deja zice multe). Daca vine un dubios necunoscut si imi cere 100 de euro, nu i-as da. Daca vine Rossi (inlocuieste tu cu o persoana cunoscuta de multa lume si de incredere) si-mi cere 100 de euro, parca i-as da cu placere.

Partajează acest post

Link spre post

Lasati-o balta ca macane. Oricum ati intoarce-o concluzia e una singura: la MAN s-au tepuit niste oameni.

Partajează acest post

Link spre post

Hai macar sa asteptam feedback inainte sa tragem concluzii. E mai corect.

Partajează acest post

Link spre post

Zi-mi si mie cine mai de acord cu tine de pe forumu' asta,

Eu

Partajează acest post

Link spre post

Oare cate tepe cu varful rotund ai carnos iti iei tu miorita pe toate topicurile...

Asa te mai f... grija altora...

Dar oare cand s.a anuntat intrunirea aia fantoma si gratis acum 5-6ani pe drumul regelui-Transalpina... Si organizatorul era fugit cu coada.ntre picioare, ia povesteste dumneata aici.

Cum te.ai bucurat dumneata gratis???

Partajează acest post

Link spre post

M-am intors! Merita deplasarea la Lepsa. Motoare de toate felurile. Omenire la greu! Zona extra.

Daca vizitezi numai, e gratis.

post-4437-0-08068300-1531510831_thumb.jpg

post-4437-0-95365200-1531510844_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Am petrecut trei zile minunate alaturi de prieteni.Multumim organizatorilor si ne revedem anul viitor.

Partajează acest post

Link spre post

Daca vizitezi numai, e gratis.

hai explica-mi te rog :-L

Partajează acest post

Link spre post

Am fost. Pe acolo n-am stat prea mult, aveam cazare in Lepsa, voiam sa ma odihnesc. Feedback-ul despre partea muzicala (de la oamenii de acolo) ... cam slab. Gulasul 20 lei, portia cam mica.

Drive-test .. am trimis mail dar se pare ca n-am "prins" loc. Nu stiam ca poti sa nu platesti intrarea, fraier eu ca oricum nu prea am stat pe acolo ...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.