Sari la conținut

14 - 15 Iulie free


ravenshield
 Share

Postări Recomandate

Buna!

 

Mi-am pus moto la punct si vreau sa profit de asta. Era buna si inainte, dar trebuia sa gasesc un intro.

 

Daca ai intre 33 si 40 de ani, esti placuta fizic (opinia a minim 25 de tipi selectivi) ai motorul tau in buna stare si cu plinul facut , esti sanatoasa la corp (cu capul negociem) si chiar te-ai saturat, .... ia sa iti dau eu motiv........ !

 

iti cauti sprayul cu piper, lantul ghintuit si/sau puscociul, le ungi-testezi (dupa caz) apoi imi dai un semn privat. Vedem unde ajungem si daca ne intoarcem... vii, impreuna, pe scut... etcetera. Anyway, it willl be something to remember!

 

END MESSAGE.....................................

 

Pentru cei cu mancarimi de taste:. Zilnic manevrez intre o tona si 3 de otel cu labutele inmanusate. Subordonatii mei sunt tigani de Jilava. Fiti creativi... aici. In real life mi se rupe.

 

END FOOTNOTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Mi-am pus moto la punct si vreau sa profit de asta. Era buna si inainte, dar trebuia sa gasesc un intro.

 

Daca ai intre 33 si 40 de ani, esti placuta fizic (opinia a minim 25 de tipi selectivi) (CHecked :) cu condiția să îi aleg eu) ai motorul tau in buna stare si cu plinul facut , ((f@#k Nu am)esti sanatoasa la corp (cu capul negociem) ( ce bibe ca exista loc de negociere) si chiar te-ai saturat, .... ia sa iti dau eu motiv........ !

 

iti cauti sprayul cu piper,( nu mai am) lantul ghintuit si/sau puscociul,(Nu am avut decât cu cap se în copilarie) le ungi-testezi (dupa caz) apoi imi dai un semn privat. (Numai asa?)Vedem unde ajungem si daca ne intoarcem... vii, (de preferat asa ar fi )impreuna,(discutabil) pe scut... etcetera. Anyway, it willl be something to remember! ( and not to forget)

 

END MESSAGE.....................................(wow, creativitate nota 10)

 

Pentru cei cu mancarimi de taste:. Zilnic manevrez intre o tona si 3 de otel cu labutele inmanusate. Subordonatii mei sunt tigani de Jilava. Fiti creativi... aici. In real life mi se rupe.

:)))

END FOOTNOTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ai laudat ca ajungi prin zona ... asa ca nu mai ai credibilitate

 

 

Hm!

 

Fusai, dom'ne. Si m-as mai duce!

post-11528-0-85736400-1531548586_thumb.jpeg

post-11528-0-08841900-1531548598_thumb.jpeg

post-11528-0-61727500-1531548607_thumb.jpeg

post-11528-0-60903600-1531548619_thumb.jpeg

post-11528-0-54462800-1531548629_thumb.jpeg

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...