Sari la conținut

Postări Recomandate

Un topic nou pentru utilizatorii de TDM.Vad ca nu este pe forum si presupun ca suntem destui posesori de TDM ca sa putem face schimb de pareri.

Personal am un TDM900 din 2003 si incerc sa il convertesc cit de mult la dual.

» Post actualizat in 13 Jul 2018 21:47

A da si caut 2 tobe pt el ceva mai scurte...

post-98829-0-33572500-1531514205_thumb.jpg

post-98829-0-45220400-1531514215_thumb.jpg

post-98829-0-37486300-1531514228_thumb.jpg

post-98829-0-97217100-1531514241_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietene daca tu crezi ca am rabdare sa caut in mii de pagini te inseli,unctia de cautare exista fix pt asta dar surpriza nu gaseste rezultate.Asa ca vad ca si asta e un forum doar de profesori ma si retrag stergeti postul.Multumesc

Partajează acest post

Link spre post

Pai cum vrei tobe daca ai pus motocicleta aseara la vanzare ?

Partajează acest post

Link spre post

TDM este o motocicleta stradala, topicul trebuie deschis in sectiunea motocicletelor de strada. Daca nu ma insel, chiar exista unul.

Partajează acest post

Link spre post

si daca o vand nu pot sai pun alte tobe???? Un forum doar de profesori va multumesc ma descurc k pina acum singur.

Partajează acest post

Link spre post

prietene daca tu crezi ca am rabdare sa caut in mii de pagini te inseli,unctia de cautare exista fix pt asta dar surpriza nu gaseste rezultate.Asa ca vad ca si asta e un forum doar de profesori ma si retrag stergeti postul.Multumesc

Nu sunt "mii", sunt 500, ce esti asa hipertensiv? Respecta regulile si discuta despre model in topicul dedicat, nu veni aici sa te agiti ca un Pepsi scapat pe jos. :) Editat de Error

Partajează acest post

Link spre post

Vazusei tu ca nu exists topic PE forum... Ei na! Asa ai deschis postarea.

Bine faci ca te retragi si la rugamintea lui Eskapada, adminii, puteti sterge topicul.

Partajează acest post

Link spre post

Error daca mergi intro tara civilizata sau discuti cu cineva civilizat si intrebi pt nu stii ceva ti se raspunde si explica frumos.Tipic romanesc imi raspunzi in arganta cum ca nu a-si fi vazut etc etc.Prima data coata o oglinda analizeazate apoi in privat imi explici ce ai vazut.

Am intrebat si nu am deranjat pe nimeni da sincer nu suport aroganta asta de 2 lei romaneasca....Credeaam ca macar aici intre motoristi e ceva mai scazuta da ma insel.Nu mai intru in polemici ai dreptate si va las linistiti sa va vedeti mai departe de forum.Am mai primit o lectie.Asfalt uscat va doresc fara evenimente

Admin rog sa starga topicul

Partajează acest post

Link spre post

Nu lua in considerate raspunsurile mele. FA abstractie!

Apoi incearca si reciteste raspunsurile celorlalti.

Dupa asta da, mergi si uita.te in oglinda, eventual consulta un medic. De care? Te las pe tine sa alegi.

Iar ca si rezolvare a problemei, era din start mult Mai cinstit sa te adresezi direct pe forumul posesorilor de TDM si sunt sigur ca primeai sfaturi bune. Cunosc colegii de acolo ca si fost detinator de 4TX

Partajează acest post

Link spre post

Admin rog sa starga topicul

Cea mai buna chestiune ce se poate intampla cu acest topic.

Partajează acest post

Link spre post

exista topic dedicat modelului la sectiunea de strada, iar linkul catre acesta ti-a fost oferit. pentru alte intrebari si nelamuriri vis a vis de TDM te asteptam acolo.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.