Sari la conținut

semnalizare fata GSX600F


Postări Recomandate

Salutare natiune. Asi avea nevoie de semnalizare dreapta fata pentru o suzuki gsx600f din 2004. S-a spart decat sticla, semnalizarea functioneaza, dar probabil va trebui sa o schimb cu totul. Nu am fost atent cand am pus cricul si am scapat-o pe jos. In rest capacul motor ff putin zgariat si cateva zgarieturi superficiale pe carene. Asta este neatentia si prostia se platesc.

Am cautat pe OLX la cei care dezmembreaza gsxf, dar nici unul nu mai avea piesa. Poate ma ajuta vreun coleg cu vreun sfat

O seara placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca zici ca ai epuizat cautarile la noi in tara la dezmembrari, nu ramane decat sa te muti pe ebay. Am dat o cautare si din pacate, la o prima vedere, pe original vad ca se gasesc doar prin SUA. Aici dezavantajul este ca platesti destul de mult pe transport, astepti destul de mult pana vine piesa si daca tin bine minte, de la 50$ in sus vei plati taxe vamale. Vad ca mai sunt niste variante aftermarket din taiwan cu lentila fumurie, vad ca scrie la descriere ca sunt certificate E-mark, au bec de 12V/21W, deci probabil sunt vizibile. ( https://www.ebay.com/itm/eMARK-Suzuki-Katana-GSX600F-GSX750F-Smoked-Front-Turn-Signal-Indicator-Blinker/202046961196?hash=item2f0aeff62c%3Ag%3AlfAAAOSw5ulZrk37&_sacat=0&_nkw=suzuki+katana+600+front+turn+signal&_from=R40&rt=nc&LH_TitleDesc=0%7C0 )

In paralel, poti sa ceri oferte si celor care aduc piese noi OEM de aici de pe forum, sa ai o comparatie. Link: /index.php?/forum/220-piese-de-schimb-originale-oem-doar-noi/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...