Sari la conținut
NakedDude

Ordinul Motociclistilor fara Pată

Postări Recomandate

38072393_2053154088332056_74403587509526

Ar trebui sa-l luam exemplu pe individul asta. Cat stateam la munca, ma gandeam ca ar fi super tare sa facem si noi Ordinul Motociclistilor fara Pată. Sa credem in Ucenicia Motociclismei Supreme, si sa ne inchinam la Veneritatea sa Motocicleta fara Coarne. Ar fi super tare sa putem face buletine si permise cu castile pe cap. Ce ziceti? Care se baga? Vreun avocat sau ceva pe aici care ma poate sfatui cum se poate crea un ordin sau o religie a motociclistilor ca sa imi duc planul diabolic pana la capat?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai prea mult timp la dispozitie :) mai bine bagi benzina si te plimbi

Partajează acest post

Link spre post

hmmmm, cumva circula un nou rasad de iarba prin tara ?

Partajează acest post

Link spre post

In ce sa bage benzina? Poate in canistra ca motocicleta nu are...

Partajează acest post

Link spre post

zi ca nu e o idee buna

In ce sa bage benzina? Poate in canistra ca motocicleta nu are...

a. tre sa am catemeu ca sa fie considerata motocicleta?

Partajează acest post

Link spre post

Nu este nimeni fara pata dar eu prefer sa ma fac de ras in privat nu asa, in vazul lumii.

Partajează acest post

Link spre post

Nu este nimeni fara pata dar eu prefer sa ma fac de ras in privat nu asa, in vazul lumii.

numele nu trebuie sa ramana fix asa, e doar o idee. poate fi schimbat, ales prin vot daca vreti.

Partajează acest post

Link spre post

a. tre sa am catemeu ca sa fie considerata motocicleta?

Minim Harlei daca vrei sa fii cool.

Partajează acest post

Link spre post

Ordinul motociclistilor fara pata la c_ur

Partajează acest post

Link spre post

Io ma bag si in ordinul motociclistilor cu pata la poponeata.

:what: varsta vine si cu surprize-surprize !

Partajează acest post

Link spre post

O sectă ceva mai degrabă..:)) de ce stai la munca? Uite la ce ajungi sa te gândesti.

Partajează acest post

Link spre post

Ordinul motociclistilor fara pata la c_ur

Deviza miscarii: mereu cu galben in fata!

Partajează acest post

Link spre post

A fost/este si unul la rusi cu o chestie de asta in cap dar l.au oprit si i.au luat permisul ca nu avea chestia pe cap si nu corespundea cu poza din carnet

Partajează acest post

Link spre post

:crack: :crack:

Partajează acest post

Link spre post

Vezi ca te cauta barbatii soferitelor pe care le-ai agresat prin oras sa te bata.

/index.php?/topic/754006-motociclist-oligofren/

Nu e el. STM ala e altu' din Bucuresti. OP nu sta in Buc. A venit si el sa bage batul prin gard nitel pe aici ;)

Partajează acest post

Link spre post

Aia nu-i sita, e strecuratoare de paste, macaronare!

38072393_2053154088332056_74403587509526

Ar trebui sa-l luam exemplu pe individul asta. Cat stateam la munca, ma gandeam ca ar fi super tare sa facem si noi Ordinul Motociclistilor fara Pată. Sa credem in Ucenicia Motociclismei Supreme, si sa ne inchinam la Veneritatea sa Motocicleta fara Coarne. Ar fi super tare sa putem face buletine si permise cu castile pe cap. Ce ziceti? Care se baga? Vreun avocat sau ceva pe aici care ma poate sfatui cum se poate crea un ordin sau o religie a motociclistilor ca sa imi duc planul diabolic pana la capat?

Partajează acest post

Link spre post

Nu e el. STM ala e altu' din Bucuresti. OP nu sta in Buc. A venit si el sa bage batul prin gard nitel pe aici ;)

Pfff, ce telenovela...

Deci pana la urma care cine e? :)

Partajează acest post

Link spre post

Pare ca merge trendul asta in motovlogging, naked_ceva si cu casca pe cap non-stop. Stiu, naked vine de la motor nu de la clickbait :D

Ce e aia veneritate ?

Partajează acest post

Link spre post

Ce e aia veneritate ?

Boală venerică ce se suie la cap.

Partajează acest post

Link spre post

Pfff, ce telenovela...

Deci pana la urma care cine e? :)

Haidi bre. NakedDude e in echipa de vlogheri Morotbike, Tazmi, Banditu etc -- Brasov mostly dar nu neaparat, vorbesc cu "fain" des tho.

STM e din Bucuresti si e din echipa proprie, a vazut ca baietii astia (si fetele) de mai sus au fani, prin urmare si-a crescut canalul in 2-3 luni cat n-au acaparat subscriberi altii in 2 sezoane, pe videouri din astea de nu-ti iei pastilele in trafic. Cum era vorba aia, if it works, it ain't stupid :))

Acum echipa de vlogheri brasoveni, chiar daca nu-s toti din BV dar hai sa le zicem brasoveni, il arata cu degetul pe STM asta de face pe nebunu, doar ca unii dintre ei uita ca trendul cu tipat la femei in trafic a fost pronit chiar din BV.

Au si ei acolo telenovela lor la vlogheri :D

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Eu credeam ca STM e acelasi cu NakeDude... ii confundam. Posteaza asta si la motovloggeri acolo ca sa ramana si pe topicul ala :)

Editat de Metal Heart

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

000

Editat de busu69

Partajează acest post

Link spre post

Vezi ca te cauta barbatii soferitelor pe care le-ai agresat prin oras sa te bata.

/index.php?/topic/754006-motociclist-oligofren/

nu sunt eu ala :D

Pare ca merge trendul asta in motovlogging, naked_ceva si cu casca pe cap non-stop. Stiu, naked vine de la motor nu de la clickbait

Ce e aia veneritate ?

ti-a zis colegul de mai jos :D

Boală venerică ce se suie la cap.

Haidi bre. NakedDude e in echipa de vlogheri Morotbike, Tazmi, Banditu etc -- Brasov mostly dar nu neaparat, vorbesc cu "fain" des tho.

STM e din Bucuresti si e din echipa proprie, a vazut ca baietii astia (si fetele) de mai sus au fani, prin urmare si-a crescut canalul in 2-3 luni cat n-au acaparat subscriberi altii in 2 sezoane, pe videouri din astea de nu-ti iei pastilele in trafic. Cum era vorba aia, if it works, it ain't stupid )

Acum echipa de vlogheri brasoveni, chiar daca nu-s toti din BV dar hai sa le zicem brasoveni, il arata cu degetul pe STM asta de face pe nebunu, doar ca unii dintre ei uita ca trendul cu tipat la femei in trafic a fost pronit chiar din BV.

Au si ei acolo telenovela lor la vlogheri

si eu sunt nascut in brasov, se pune? :D

Eu credeam ca STM e acelasi cu NakeDude... ii confundam. Posteaza asta si la motovloggeri acolo ca sa ramana si pe topicul ala

ma dezamagesti. spirit de observatie aproape spre zero. motoreta mea e alba, a lu stm e neagra

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.